Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Cosi
    Kam se poděl z videa posuvník rozlišení?
  • Zaujímavé video, FPS na PC sa to samozrejme netýka (myšky vládnu), ale k tej ich predstave hrania v obývačke to vyzerá byť super náhrada za klasický gamepad...

    Aj keď teda ja osobne si neviem predstaviť, že by som mal hrať na gauči pred telkou. Keď hrám, chcem mať súkromie, naviac myška + klávesnica je proste best na väčšinu hier *2*
    • Myslim, ze K+M to ani konkurovat nema, je to proste pokus o alternativu pri hrani bez podlozky na ruky... pokus o urcity komfort pri zanroch , ktore vdaka nepraktickosti klasickeho gamepadu neexistuju pri hrani na konzolach.
  • Hm... dobře, vypadá to, že to je pořád jenom gamepad.
    Nevíte, jestli existuje nějakej ovladač, kterej by měl jen jeden analog pro pohyb a rozhlížet bych se mohl přes myš?
    • Možná by se tak dal využít ovladač z Wii (ta část s analogem). Ovladače by pro to snad být měly(neoficiální, samozřejmě), ale horší je, že s tím nepočítají hry, takže by to stejně fungovalo jen jako šipky (awsd).
    • jako konzolista to asi neznas, ale my tomu rikame klavesnice *5*
      • No, jakožto téměř 100% PCčkář jsem už o klávesnici slyšel, ale pořád mám dojem, že ten můj model zvládá jen klávesu zmáčknutou/nezmáčknutou něco jako plynulý přechod mezi dopředu a doprava tomu fakt chybí.
  • Von_Ljonborg
    Já to nechápu, proč by někdo chtěl něco jiného než myš a klávesnici? Vždyť to nemá žádné nevýhody.
    • No k PC na stole určite :) Ale na klávesnici nemáš žiadne analógové ovládanie, môže to tak byť zaujímavé ako doplnkový ovládač pre niektoré konkrétne hry, podobne ako volant alebo joystick *3*
    • ucho
      tobě se hraje v obyváku na gauči s myší a klávesnicí dobře? a myší jezdíš po noze, jo?
      • Hodin nohy na stůl, klávesnici na kolena, po pravici mám na gauči hozenej atlas, na něm podložku pod myš a rejdim si tam bez problému
        • Von_Ljonborg
          Tak, tak, nevidím v tom žádný problém, dá se tak hrát i několik hodin v kuse bez větších obtíží.
  • Kravicka
    Tak jasne ze to neni pro fps vhodny, ale vypada to ze se to s nim ovlada 20x lip.
  • Tohle video mě opravdu hodně navnadilo. Mám chuť si dát znovu Portal....s myší... *4*
  • BookerDeWitt
    Tak tenhle ovladač je hodně luxusní. Velice mile mě překvapil, hlavně odezva.
  • Robotron3
    Nelíbí. I kdyby to bylo dobře ovladatelný, jako že nebude, tak evidentně šmidlat prstama při hraní neni zrovna ten nejlepší pocit.
    • Jack1947
      Presne , vystihl jsem to uz v bleskovkach ze tohle ne ( -8) , tohle mi prijde dobre ledva tak na nakej Android to uz hranici s dotykovym ovladanim. Pfuj dekuji nechci.
    • BookerDeWitt
      Už si to držel v ruce? Já nechápu jak vy PCčkáři dokážete být tak zabedněný, nevidící dál, než před vlastní monitor. Vaše komunita se pomalu přeměňuje v bizarní kult, který předem odmítá cokoliv, co se jen trochu přibližuje konzolím nebo jiným platformám nebo prostě něčemu, co se snaží přinést něco inovativního. Všichni byste se očividně nejradši teleportovali do 90. let a žili po spolu na jedné hromádce a honili si brka nad svými sestavami a posílali navzájem pusinky, jak dokonalý stroje a hry máte. Je mi vás líto. Všichni "normální hráči", opakuji, normální hráči, aby zde nedošlo k mylné představě, že mám na mysli jen konzolisty, mají namířeno dopředu s dobou, vy PCčkáři máte namířeno do blázince. *4*
      • Za to ty jsi ukázal jak jsi nad věcí a napsal jsi to slušně. Ne počkat napsal jsi to jako debill stylem GGG... *11*
      • ucho
        Robotron moc hernímu průmyslu nerozumí, tak jeho názory ber s rezervou.
        • Robotron3
          Tak to bylo ubohý i na tebe.
      • Robotron3
        Tak ty máš dost. Za prvé mám konzoli, a za druhé je to podobné jako hry na mobilech a tabletech. Jakmile nemáš skutečnou fyzickou odezvu z mačkání tlačítek, nebo z páčky, tak tě to tak nebaví, i když by to ovládání bylo celkem přesný.
        • BookerDeWitt
          Tohle ale přece není tablet ani telefon. Já bych napřed počkal s odsuzováním a vyzkoušel si to a potom dělal závěry. Samozřejmě totéž jsem měl udělat já a předem tě neodsuzovat, snad přijmeš mojí omluvu.
        • No kedze nemam tu schopnost ako ty posudit z videa odozvu tlacitok, tak si radsej so sudmi pockam kym si na tom skusim zahrat ;-)
          • Robotron3
            Mě spíš jde o tu analogovou část, jestli se tomu tak dá říct. A to snad můžeš posoudit i z videa.
            • LTM3
              Oculus rift je náhražka monitoru. A taky z něj nejde zprostředkovat zážitek přes video. Je to tedy také náhražka monitoru a fake? Protože jestli to chápu dobře, tak je to naprosto nepoužitelné. Monitor nabízí daleko lepší zážitek neboť je bytelný a jde si na něj dobře šáhnout.
            • Robotron3
              Haptická odezva je náhražka fyzický odezvy. A jako každá náhražka, je to pořád jen v podstatě fake. Proto je taky zábavný hrát na arcade automatech, protože tam máš bytelný joysticky a bytelný tlačítka.
            • LTM3
              A ty dokážeš z videa snad posoudit tu haptickou odezvu? Jestli jo tak seš bůh.
  • Veskoslav
    No já nevím, ale už ta ukázka Portalu 2 ukazuje, v čem bude tento ovladač nedokonalý a opět nevhodný pro žánr FPS.....Já nevím, kdyby se raději Valve zeptalo, co chtějí hráči a nevymýšlelo takové "srandy". Uvítal bych mnohé jiné věci než ovladač a pc s názvem SteamBox. Prostě Valve mohlo říct rovnou, že chce ukrojit z koláče konzolím a neobalovat to do "sladkých" keců.
    • MrSanta
      Tady se musím Valve zastat. Spousta hráčů už docela dlouho volala po plně funkčním Big Screenu, který by se absolutně obešel bez klávesnice a myši. Stačí zabrousit do příslušných Big Screen fór.
      Mě to taky docela láká. Dokážu si představit hrát s tím spoustu her, které na Steamu mám a podporovaný ovladač nemají. Uvidím kolik to bude stát a jak bude vypadat finální verze. Zatím to na mě působí trochu "bakelitově".
  • Kozy
    To Csko je dobrej vtip, dokážu si s tim představit spoustu her ale pro fps to opět nebude vhodný.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit