Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • libi se mi to moc, jak rockstari vytahli Euphorii na dalsi level zase, komiksovy crossovery, nebo flashbacky vypadaji fakt zajimave, rozhodne hezci zpracovani podle me s tim floating textem..opravdu se na to tesim, vypada to jako paradni pokracovani *14*
    • *nebo flashbacky chcete-li
  • Letos davam spanku dovolenou, dalsi namrdova hra co dodat.
  • Mechwarrior_bw
    "cinematic action game" ... "from cutscene to gameplay" ... "using a range of cinematic editing techniques" ... pozerám, že prerábanie hier na interaktívne filmy dosiahlo novej úrovne :-/
  • na to že to bude "jen" klasická střílečka to vypadá hezky i když mi to přijde spíš jako nový díl Kane&Lynche než jako nový díl Maxe Payna
    • tak pokud to nebude zmrsene, tak jim utek od noir new yorku klidne odpustim .. chce to ale poradne gameplay video a idealne ne z konzole, pac to na PC hrace pusobi podivne (nemluvim ted o grafice, tu neresim)
      • Řekl bych že tohle video je z PC verze, vzhledem k tomu jak to dotyčnýmu šlo krásně zaměřovat.
        • dyt prave to zamerovani je jasny gamepad :) .. PC verze mozna, ale na ovladaci .. pomale linearni posouvani .. to at si ale kazdy zvoli sam na cem se mu hraje lip ... ja jen radeji zkouknu video z PC verze abych se ujistil, ze netrpi nekterymi neduhy (pac legalni demo zrejme nebude)
  • Grifus
    Hra samotna nevypada zle. Bohuzel to ale nevypada jako Max Payne - tech par momentu z flashback misi celou hru opravdu neutahnou...


    btw I ta kamera na rameni me zacina desit, proc aspon toto nemohli nechat "klasicky" jako v minulych dilech...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit