Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hmm, tak to je teda zklamani. Xcom neni vylozene spatna hra. Dohral jsem ho 3x a pokazde se bavil. Jenze problem je v tom, ze neni duvod to hrat po ctvrte. Je to porad to same. Tri pribehove zvraty a konec. V DLC jsem se tesil na vice technologii, kterych je tam zalostne malo, mozna nejaky dalsi typ misi, nove mapy. Ale toto? 3 naskriptovane mise, co daji lamam na zacatku nabusene vojaky, kteri vubec nejsou potreba a mapy jen pro tyto mise? Budiz, jako zadarmove DLC, proc ne. Ale platit za to skoro 7 ecek? Dekuji, nechci.
  • Vykašlete se na tuhle s*ačku a zahrejte si něco co za to stojí .. např http://www.xenonauts.com/
  • Ještě před pár dny jsem se docela těšil. Jak jsem zjistil, že musíte rozehrát novou kampaň, abyste se k misím prostříleli, ztratil jsem zájem. A nějaké ty baretky za sedm doláčů nepotřebuji. Proboha, proč tam nedali něco, co za to nové rozehrátí stojí. Nový výzkum, zbraně, taktické možnosti, cokoliv. Ale tři mise. Ok, kdyby byly spustitelné v kterýkoliv okamžik, proč né, ale tohle je vážně pruda. Děkuji, nechci.
  • Je vubec treba jeste dalsi dukaz, jak je tenhle novy Xcom spatny a ciste na konzole zamereny? :-(.
    • A tak s tím zase nesouhlasím. DLC mě sice nepotěšilo, ale hru adoruju. Konzole bych do toho nemotal. Hraju na PC a necítím se nijak ošizen. Jmenuj tři věci, ve kterých je staré UFO lepší. Máme tu atmosféru, jakýs takýs příběh, stíhání UFO, mise, výzkum, výrobu. Jediné co bych zlepšil by byl počet technologií, zbraní a možnost freeaimu v misi. Ok, mohlo by být víc nových stíhačů a ne jen jeden. Ale jinak super.
      • výstavba základny, pěchotní boje, správa stíhaček a vzdušné souboje....chtěl jsi tři věci, ne?
        Mě nejvíc dostalo (a důvod proč jsem to přestal hrát) že výstřel z blbý plasmový pistole zničí zed Ufa, který normálně lítá kolem planety a dokáže mi sundat i stíhačku. K čemu to schovávání??? Když už interakce s materiály, tak se měli inspirovat u SSII.

        Já nechápu na novim X-Comu několik věcí (a to jsem si ted rozherál Jagged Aliance 2). Jak to, že můžu s pandulákem ujít pár kroků, vystřelit. Ale nejde vystřelit a pak se stáhnout? Žádné režimy střelby, interakce s prostředím, jak v UFU. Panduláci jenom stojí, žádný skrčení, lehnutí... všechno závisí na tom, jak si stoupnete a kolik neštatnym krokem aktivujete emzáků, jestli proti vám půjdou jentři, nebo šest... :-/ ? Základnu nikdy nepřepadnou emzáci, celá ta výstavba postrádá štávu, to samí stíhačky a jejich výzbroj.

        UFO je prostě zajímavější, než nový X-Com, byl komplexnější (tím netvrdím, že nový X-Com není zábavný)
        • Nojo, ale uz si nejsem tak jisty, ze v puvodnim UFO je to o tolik lepsi. Je to jine, to ano, a nijak nehanim stare UFO, bylo uzasne na svou dobu a je i ted, ale novy XCOM mi poskytuje nemene stejnou porci zabavy. Jen to DLC trochu nedali. Uvidime jake bude to druhe. Verim v lepsi casy a az, snad, jednou vyjde toolset, zacne to mit dalsi rozmer. Navic jsem se na zahranicnim webu docetl, ze Fireaxis maji s touto znackou dalsi plany. A jelikoz je co zlepsovat, treba se dockame spousty novych veci. *3*
        • Coffin.Corner
          Se stíhačkami a jejich vzdušnými souboji bude souhlasit asi každý. Tohle vypuštění bylo jasné už z prvních předváděček. O taktických bitvách se už dá polemizovat i když tomuto pojetí by víc slušely větší mapy.
          Ale rozhodně nesouhlasím, že výstavba a správa základny je horší. V původním UFO se celá výstavba scvrkávala jen na potřebu peněz a nevím co na tom bylo tak šťavnatého:) Tady je provázanost na energii, počet inženýrů a taky na umístění jednotlivých zařízení. Člověk prostě nemůže postavit cokoliv se mu zamane, jen proto, že má peníze a musí plánovat daleko dopředu.
        • Zayl
          Neuvěřitelné! Nová hra je méně složitější než ta stará! Jaká to novota a nečekaný výsledek.

          Navíc by sis měl stěžovat spíš na to, že není venku toolset. Modeři opraví. Doufám.
        • Přesně ta neskutečná stupidita kdy uděláte jeden krok a pak druhý a dál už nic? WTF? V původním Ufu jedno kolo = časový úsek a bylo na vás co vše v něm uděláte každé otočení krok nabití spotřebovalo daný čas mělo to logiku ale tady NESMYSL! A pak to že v původním ufu když jste při pohybu zaregistrovali ufo mohli jste zareagovat(pokud zbyval jeste najaky cas), ale tady zareaguji jen emzaci kteri se rozebehnou primo na vas... *10*
      • Taky by mohlo být delší :)
  • pockam na slevu a pak jasna koupe :D
  • 3 mise za 7 babek? Tak do toho rozhodně nepůjdu
  • Shaker
    vojaci v XCOMu chcipaj jak na bezicim pasu, jak presne, ze se lisi mrtvola z triady od jakykoliv jiny mrtvoly? :) mozna umi narozdil od ostatnich aspon mirit :D
    • Nemužu souhlasit. Během celé hry na úroveň "Hard" mi umřelo asi 10 vojáku ... čož nepovažuju jako nějaká špatná statistika. *3*
  • Tomik_123
    *1*
    • za prekladm 1000krat dakujem :)
    • Cosi
      To není nic nového, že překlad trvá déle. A platí to pro filmy, seriály, knihy, hry, vánoční přání i vtip.
  • Trisska
    Tak už i XCOM se snížil k DLC byznysu? U této hry jsem to fakt nečekala!
    • No, DLC byznys. Vždyť tě nenutí to kupovat. Navíc v tom DLC není skoro nic pro co si ho pořídit. Tak to zkusili, no. Teď ještě kolik lidí si to koupí. Věřím, že druhé DLC bude stát za to a pak si rád zaplatím. *1*
    • presne jak rikas elisko cekal sem od toho vic nez dva dny hrani
    • Bohužel nejen k tomu. Škoda peněz.
    • XXDarthVaderXX
      *15* *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit