Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mart9
    "Hra vychází už 10. června, dlouho si tedy na verdikt nepočkáme." Ani si neprečteš článek a už máš v zadku zalezlé tři pluskaře *1* *1*
  • davidBray
    on je nemocnej, tak se mu nesměj
  • Díky moc
  • bobsh
    O jakym odkladu je řeč?
  • https://www.youtube.com/watch?v=RsWOFKImBg0
  • Hmmm.... ,,Příběh"...
  • To máš z Google translatoru, nebo sis to takhle poskládal sám?
  • nojo letos to ale nebude *7*
  • Mart9
    Sakra, vypadá to fakt dobře. Adept na top 5 letošního roku?
  • dobře že odklad je to strašný
  • Dokud člověk nevidí ten skutečnej gameplay tak dobrý.. pak strašnej šok. studená sprcha, doprdele, je 2014? čekuju kalendář, potom google.. fakt je.
  • Az budes koukat na ten Stalingrad tak neprehledni Karla Hermanka v jedne roli. :)
  • Musím říct, že tohle by byl jeden z nejlepších herních scénářů všech dob... Žádné trapné moderní future války, apokalypsa, záchrana světa a tak dále... Proto mám doteď nejradši hry z období 2.WW ... Člověk v nich "prožívá" (záměrně v uvozovkách, protože vojáci po vzoru CoH nikdy nenabíhali jak diví pod kulomety) to, co kdysi prožívali jiní...
  • Co se týče knih tak bych ještě doporučil Soldat, memoáry Siegfrieda Knappa, zmiňoval jsem to výš už, ale pro jistotu *1*
  • Tiež by som to rád vedel.
  • Jen bych dodal k tomu třetímu bodu krásně vystihující obrázek (potvrzeno pár Němcama *1* )

    http://static.fjcdn.com/pictures/Polandball+German+Nationalism.+The+Experts+say+that+Germany+is+still_239632_3082363.jpg
  • Na filmy se mrknu, Stalingrad mám na seznamu už asi čtyři roky ale furt se k tomu nemůžu nějak dostat.
    A co se týče hry, tak já jsem si jistý tím, že hra by mohla být parádní, co se týče příběhu tak mě napadá třeba Soldat (memoáry Siegfrida Knappa), který bojoval po celé Evropě, ale problém je v tom, že západní studio po tom si myslím, že nešáhne, protože by hráči byli za ty "zlé" a teda by se báli jak nízkých prodejů tak kontroverze (EA, MoH a Taliban je sice aktuálnější, ale ukazuje dost jak se někteří lidi můžou naštvat) a z německých studií mě napadá jedině Crytek pokud by jsme chtěli FPS a AAA hru, žádnou indie (neříkám, že indie jsou špatné, ale když už otevřít "novou" herní tematiku tak by to chtělo AAAčkový rozpočet a technologie).
  • Jack1947
    To ale neni tak uplne o valce, jasne pise se tam o tech prozitcich ale nejde se do hlouby... kdyby udelali takovouhle hru tak by ji asi nikdo moc nehral a nebo nehral vubec. Navic prvovalecnou hru by mohli udelat kdezto druhovalecnou hru nemuzou - respkt muzou ale nevim asi by je upalily. Jenze prehnany amerikanismus taky neni nejlepsi.
  • Kozy
    Když už hru z druhý světový tak na motivy knih Svena Hassela a chci hrát za Drobečka.
  • Unsere Mütter, Unsere Väter je jeden z nejlepších filmů o druhé světové válce a řekl bych, že i jeden z nejrealističtějších. Líbí se mi, že tvůrci ukázali na všech stranách i to špatné - ať už udavačství a vraždy u Němců, antisemitismus u Poláků nebo znásilňování a vraždění u Rusů. Za tyto zmiňované věci právě serál dostal na frak od některých "kritiků" a dokonce jsem viděl články o tom, že tento seriál se snaží šířit nacistickou ideologii *1* Jinak to, že ruská a polská vláda ostře kritizovala tento seriál, mluví za vše. Oni si prostě do svého svědomí sáhnout neumí, zvláště Rusáci, kteří pořád žijí v iluzi, že spasili svět před zlem.
    Jinak celkově je to podle mě nejlepší film ukazující situaci na východní frontě, je tam spousta super detailů a momentů, které mně připomnělo různé německé knihy (např. Nezapomínej na zlé časy - supr knížka, doporučuju)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit