Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Když čtu tuhle diskusi, tak si články o mafii 3 zasloužíte 3x denně. :-P
  • Jako dlc, by mohla být postava, která by byla členem Ku Klux Klanu a šla by vraždit se zbytkem KKK rasisty z Černých panterů, třeba kvůli tomu že ji někoho zabili. Nejsem si jist jestli by to bylo korektní, kdežto opak?!
    • Black power, ty zmrde!
  • Však kurde mafie je Italský slovo, který v USA a jinde ve světě šířili hlavně Taliáni. Čína má triády, Japonsko Yakuzu, Mexiko má kartely, Afroameričani maj gangy, tak jak může být proboha MAFIAn černoch nebo Číňan? Mafián je prostě opálenější běloch a hotovo. To se ta hra může jmenovat Ghetto Gangsta. Hra by měla pro blbce úspěch a ostatní klid v duši, že se nek*rví značka.
    • ČErNoCh zDe aLe žAdNým mAfIAnEM nENí...
      • Pak už ten název nedává žádný smysl ne? *3*
        • Uvažuješ-li o tom takto, musí mít Vávra oči v sloup, co vlastně za inteligentní lidi bez smyslu uvažování a pochopení v kontextu, za to plných nesmyslného nostalgického sentimentu se mu kolem jeho hry vlastně usadilo. Především se dozvídám, že Mafia není Mafia pokud a) to nemá český dabing a za b) název je odvozen od hlavního charakteru nejlépe rovnou namočeného v bílém primalexu.... a to je fakt úžasný.

          Jak to tak čtu, tak zrovna my jakože čeští hráči bychom se raději měli zdžet nějakých expertíz, protože na to nemáme moc rozumnou a chytrou hlavu se zdá.
          • Mafia III není Mafia ne kvůli dabingu, ale kvůli gameplayi, který ukazují.
            • Správně, zapomněl jsem na c) "gameplay" - nebudou pokutové bločky a jízdy na červenou - není to Mafia...

              Ano, i já věřím, že první díl naprosto drtivě bořil videoherní "gameplay" standardy až tak dokonale, že pohyb s ozbrojenou postavičkou po otevřeném městě v autíčkách a plnění zadaných úkolů v rámci nějakého příběhu bylo jako ze zjevení.
  • tohle je pánove gta5.2 akorat ze starsi doby. skratka hruza *16*
  • Proč na youtube kanále "Mafia Game odstranili všechny český videa?
  • Predprodejni masirka je tu ... tak honem deticky upalujte vybrat kasicky, predprodej to jisti ... pak by i vam mohlo dojit, ze je to blbost.

    Ja bych to videl tak, ze je treba pretocit Vavrova Zizku ... hlavni postava bude cernoch, a vsichni kolem budou indiani ... Liska rysava pak bude cinan. Jedinej bilej bude Hus, protoze se politicky neslusi upalit pricmoudleho/sikmookeho/... spouluovcana.
    • Jen kriplové používají ten podělaný výraz ovčan nebo ovce. To je tak trapný, že to nemá obdoby. Kdybys raději narval hlavu do svěráku a zhebnul, rasistická nulo.
      • Kdybys to nevěděl, tak ovčan znamená občan, který se nezařadil do společnosti a dlabe na všechno, co se děje okolo něj, jako je třeba politika.
  • Proč ten hlavní hrdina nemoh být ital *16* proč? *16*

    Všude cpou černochy, GTA 5/ Watch Dogs 2/ Mafia 3 atd... Nikoho nebaví celou dobu čumět na jeho černou plešku.
    • Ale třeba Mafia z prosstředí triád by byla zajímavá, i když to by bylo spíš Sleeping dogs.
      • souhlas, nebo yakuza, nebo rusáci... je spousta zajímavějších možností, tohle je mainstream
        • Jo, mainstream protože je to všude (třeba v GTA to už bylo dvakrát, akorát v dnešní době)
    • Franklin neni tak špatnej ikdyž Michael a Trevor jsou lepší
    • jenda84
      zapomněl jsi na Battle1...buď rád za černochy, touhle rychlostí korektnosti za pár let budou hlavní hrdinové předělaný chlapi na ženský s lesbickejma sklonama a samozřejmě s asijsko-africkejma kořenama *1*
  • jenda84
    hoši už jsem se bál, že nebude nějakej ten článeček o Mafii *1* hurá, můžu dneska v klidu usnout *1*
    • Když jsem to psal já 2 týdny zpět, tak mě nikdo nemohl pochopit a hned jsem byl hater.
      • Jsi hrdina, budeš po revoluci rehabilitován.
  • Začal jsem se obávat, jestli je ta hra stále ve vývoji.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit