Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • maros.goc
    vyzerá to neskutočne priemerne a neoriginálne
    • Malleth
      Ten systém hierarchie nepřátel, kterej demonstrovali v předchozím videu mi přijde dost originální a zajímavej pro takovou hru.
      Ale i kdyby nakonec nebyl, pokud to bude jak Assassins Creed, jenom zábavný a bez všech nesmyslů okolo, rád si to zahraju.
      • h0p3
        Já pořád doufám, že se s tim AC všichni pletete a bude to spíš jako Batmani. Aspoň ten combat system.
        • Malleth
          Vsak Arkham City je v podstatě Assassins Creed jen bez crowdu a mnohem líp vymyšlenej a zpracovanej.
          • h0p3
            Právě to "mnohem líp" mi tam přijde dost podstatný. Neřikám AC a Batmany miluju, ale každý kvůli něčemu jinému a na tohle jsem minimálně zvědavej. Tak doufám, že si to něco vezmou spíš z Batmana.
  • kennyB
    Tak na tuhle hru se fakt sakra těším *14*
  • Malleth
    Zajímalo by mě kolik měl Aragorn epických run
    • Lawliet
      Mě by zajímalo proč má Boromir vždy tak málo HP. Mě přišel vždy jako tankovací postava.
    • VergiliusGrey
      Ten s nima má osázený celý Andúril *1*
      • Cim vic run, tim vic Anduril :)
  • BoB.2
    Je to vohraný ,ale na tohle se fakt těším.
  • Přestaňte prosím pořád dokola oplakávat to, že to nemá se Středozemí nic společného. Mějte trochu nadhled pro pána boha.
    • BoB.2
      Jasně ve Středozemi se nic jinýho neděje jen všichni čekají jestli nepůjde okolo Pytlík.
    • PS: Seriál taky do určité míry przní Píseň ledu a ohně a co na to autor? Myslim, že se mu to moc líbí.
      • Seriál GoT je konverze. Kvůli přepisu do jiného formátu se musí dělat kompromisy, nad kterými má Martin dohled.
        Shadow of Mordor není konverze, je to využití universa. Není důvod si myslet, že chce nějak rozvádět tolkienovo universum. Mnohem víc to vypadá, že licence má zviditelnit hru, která by se úúúplně v klidu mohla odehrávat v třebas autonomním světě.
      • G. R. R. Martyn o show Game of thrones, a jak se podařil casting.
        I think the look of the show is great. There was a bit of an adjustment for me. I had been living with these characters and this world since 1991, so I had close to twenty years of pictures in my head of what these characters looked like, and the banners and the castles, and of course it doesn’t look like that. But that’s fine. It does take a bit of adjustment on the writer’s part but I’m not one of these writers who go crazy and says, “I described six buttons on the jacket and you put eight buttons on the jacket, you Hollywood idiots!” I’ve seen too many writers like that when I was on the other side, in Hollywood. When you work in television or film, it is a collaborative medium, and you have to allow the other collaborators to bring their own creative impulse to it, too.
      • yenda1
        Líbí se mu to proto, že seriál zvedl povědomí o něm a jeho tvorbě asi o milion procent.
      • VergiliusGrey
        No zrovna GoT bych řekl jde docela dost přesně podle knížek.
        • v tom případě jsi Ice and Fire nečetl :) Jinak souhlasím s tebou, že tohle má pramálo společného se Středozemí, Vypadá to jako Warhammer
          • VergiliusGrey
            Zatím jsem stihl jenom první knížku a první serie mi přišla docela přesná, s určitou tolerancí samozřejmě. Nevím jak další díly.
            • Lawliet
              První knížka je téměř totožná s první serii ano to mohu potvrdit.
  • VergiliusGrey
    Tak vypadá to zajímavě. Ale se Středozemí to má společného fakt hodně málo. Se asi pořádnýho RPG ze Středozemě ani nedožiju.
  • RangerCZ
    Toto je vykrádání značky.
    Tolkien musí teď plakat a říkat ,,CO MI TO UDĚLALI SE STŘEDOZEMÍ ? ´´
    • Když už, tak otáčet v hrobě.
    • I kdyby to byla vykradacka, tak je to moc dobra vykradacka. Vic takovich vykradacek :D
    • BoB.2
      Tolkien plakat a nic říkat nemůže protože už je po smrti víc jak 40 let.
      • RangerCZ
        Nepovídej, jak si to zjistil bleskovko *7* .
  • Zdá se mi to anebo skutečně zrecyklovali animace z Assassins Creed?
    • Proc by tam davali tak zastarale animace?
      • Čert ví proč.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit