Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Z pulky v rustine, naprosto nestabilni a v grafice co je uz peknejch par let uplne mimo?
  • Proc? Stejne to bude mit naprosto tristni AI. O tom, jak to bude zabugovane ani nemluve. To se lidi vazne nepoucite a porad jim budete ty penize cpat? I po tom, co jasne a verejne rekli, ze nedelaji hry pro hrace, ale proto, aby dostali co nejvyssi hodnoceni? Ale coz, komu neni rady, tomu neni pomoci. Jen pak nezapomente vsude brecet, co jste to zase koupili.
  • Zahrajte si Total War Medival - Rage of dark Gods 1.6 je to mozna i lepsi warhammer nez to co vyjde.
  • Vypada to urcite jinak, nez na co jsme zvykly, ale kazdopadne dam tomu sanci, tesim se na to uz rok. Jenze jsem zvedavej na Ty CPU pozadavky ;_; ...
  • Je to takové jakési humpolácké, ty obrovské jednotky a města v tom poměrně reálně vypadajícím světě.
  • Krescz
    díky za vysvětlení
  • palver
    "SPRÁVCOVÁ: Dobře. Dobře. Hodinku si ještě blbněte. Ale v deset sfouknu lampu a šlus."
    ... ještě dejte nějaký ty dráčky, zlobry... pár DLCček...

    Ale na 2017 zas reálný TW - Empire, 30letou válku... *3*
  • Mě teda odrazuje i to jak vypadá teď.
  • Lidska cast mapy vypada jako lidska, obycejna jak ma bejt, mrkni na video o Greenskinech a tam uvidis daleko stylizovanejsi oblasti.
  • Muzes bojovat proti komu chces a klidne vycistit celou mapu, jen je omezeno jake usedlosti muze jaka rasa zabrat. Treba trpaslici muzou zbrat jen jejich byvale Karaky, ale to neznamena ze kdyz dobyjou rekneme upiri mesto, ze ho nemuzou vymazat z mapy.
  • *Rome
  • Tak si vzpomen, jak vypadalo TW2 v dobe vydani.
  • vypada to jak atilla 1,5 a nelíbi se mi. do fantasy by se hodila víc stylizovana mapa. takhle je podezrivam že proste jen vzali to co meli z atilly
  • Krescz
    to jako nemůžu napadnout koho chci?
  • Ze by tu nekdo byl shopaholik? *1*
  • Už jen kdyby povolili možnost ovládnout s jednou frakcí celý svět a ne jen bojovat proti jednomu národu.
  • http://wiki.totalwar.com/images/9/9e/Factionstartmap.jpg
    Hmm ,Bretonnie rozdělená do několika frakci co to asi znamená *1* ? Že by DLC za 7,5 € vydané 29.4. *1* *1* .
  • XorxoxTalarius
    Je to horsi nez si clovek dovede predstavit, udrzet se aby nepredobjednal ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit