Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ne, že by nebyly zajímavý momenty a nápady a člověk se nějak měl urážet, kdyby to měl hrát, ale po všech těch přechozích dílech ten gameplay něčím zvláštním přesto nepřekvapí. Pro někoho dobře, pro druhé špatně a asi kdo se bude chtít nechat bavit, ten se bavit bude i u tohoto, protože ať se na to spousta lidí chce dívat jakkoliv alergicky a předpojatě, tak zůstává pravdou, že CoD je v jádru pořád hra, na které jde vidět nějaká ta prácička. Ostatně i tyhle cinematické střílečky a arkádová hratelnost jsou v žánru fps taky fajn a mají tady místo, ale na druhou stranu to uváznutí v tomhle konceptu a tématu je zrovna u téhle značky pěstí na oko. I samotný vyobrazení "éry hvězdných válek se světem, kde se pohybujeme v obřích vesmírných korábech) je tady takový (alespoň mně přijde) i na scifi stále nijaký. Několik let vydavatelem prověřená a pro hráče stejná hratelnost našroubována na jiné a pro řadu lidí stále nezáživné kulisy. To je asi určitě málo...
  • Vypadá to hodně solidně :)
  • Je smutne, ze po absolutne nezajimavem FPS uvodu ve meste je nejzajimavejsi casti videa vesmirna strilecka...
    • mě ten úvod přišel lepší jak ccelý doom dohromady...
  • Nedávno jsem viděl video z kampaně a kdyby tam nebylo napsáno COD tak nevím že se jedná o COD. Vypadalo to fakt dobře, ale nese to značku COD což mě varuje před koupí. Jinak mi to fakt připomínalo spíš HALO s jinýma zbraněma atd.

    Advanced Warfare kampaň byla super ale asi taky trvala jen 8 hodin. To je prostě málo. Až z toho udělaj jízdu aspoň na 12 hodin(něco jako první a druhý MW) tak se můžem bavit o plný palbě. MP už mě pár let nezajímá. Na to občasný zablbnutí mi stačí MP v MW1.
    • Modern Warfare rozhodně nebyla jízda na 12 hodin, to možná MW 1+2 dohromady.
  • walltar
    Určitě bych si aspoň SP kampaň zahrál... ale pokud to bude tak krátké jako vždycky, tak se to zase jen kvůli kampani nevyplatí kupovat. A MP mě u téhle hry už pár let nezajímá.

    Každopádně to vypadá na celkem osvěžující díl.
    • Mám to stejně. Když Activision už nabízí u Black Ops "MP starter pack", tak by mohl udělat i "SP starter pack". 15 éček za 5 hodin kampaně bych jim možná dal.
  • na toto se fakt hodně těším... rozhodně spolu s titanfallem 2 moje nejočekávanější FPS... potřebuju si spravit chuť po failu jménem doom.
    • Nojo Doom je alespoň pořádná řežba,kde musíš mít postřeh a ne jen bezhlavě střílet jako v COD..jak tuto může někoho víc bavit,fakt nechápu
      • Doom je alespoň pořádná řežba,kde musíš mít postřeh a ne jen bezhlavě střílet

        A tak taky dobrý. Já to taky říkám pořád, že Doom musí být v tomhle žánru snad nějaká zvláštní real time strategie nebo tak něco, protože když střílíš v fps jako ocas kolem sebe není to to samý jako když střílíš v fps jako ocas kolem sebe.
        • Má to FPS pohled, střílí se tam = je to stejně náročný na skill. Kvalitní logika...
          • Takže podle "skillu" říkáš. V tom případě Red orchestra i Squad směle zašlapávají Dooma do země.
            • Hrál jsi to vůbec??? U Dooma je skill založený na postřehu a dodgování v kombinaci s přesností střelby, když budeš šikula, můžeš tu hru dohrát aniž bys dostal jediný zásah, ostatně nejvyšší obtížnost na jeden život je postavena na tom, že se všemu vyhneš. V COD se střelám vyhnout nemůžeš, protože nevidíš kudy letí, proto tam máš autoheal, to že tě někdo trefí nemá na hru moc vliv.
            • Tak si shrňme tuto komedii ve tvé režii:

              1) Doom údajně není žádná realtime strategie, jen tam střílíš jak vocas kolem sebe, takže žádný rozdíl proti CoD (což samozřejmě není pravda, viz bod č. 2).
              2) Na reakci, že v Doom je obtížnější a víc o skillu, než CoD argumentace Red Orchestrou, což je multiplayerová hra.

              Jako pobavilo. Vidím je samé bláboly naprosto mimo a honění ega, protože si nesmyslně zatáhl do debaty o singleplayerových arkádových střílečkách multiplayerový military simulator. Možná si chtěl jen arogantně naznačit, že nemá smysl srovnávat obyčejné střílečky Dooma s CoD, když je tu Red Orchestra, která je víc o skillu. Pak bych tvůj pokus o ukojení ega určitě pochopil.
              • Reakce na příspěvek:

                A to je přesně ono - Doom ve svém základním provedení je pouze obyčejná střílečka tak jako CoD - jen chodíš a bezmyšlenkovitě střílíš. Na obou titulech není v tomto nic špatného, dělají oba a nabízí zábavou a jakousi svou komplexností vlastně to samé. Ovšem ta otázka nějakého skillu nebo dokonce i teď obtížnosti v obou těchto hrách je jen zábavně pozorovatelná sugesce. Obě hry mají přitom stejnou hratelnost založené na podmínce - střílení kolem sebe jako ocas - proto číst, jak je pro jedny z nich jiná lepší protože je údajně více skillová, o vyžadovaném přehledu nebo lepších reakcí než druhá je více než úsměvné. Ale prosím, klidně pokračujte, i já věřím, že když zastřelím virtuální příšery zjevující se zrovna před hlavní než paňďuláčky v uniformách, budu si připadat více profesionálním a zasloužilým hc dojmem...
            • Hlavně si asi nevšiml, že se tady srovnával CoD a Doom. I když podle jeho logiky "střílíš tam kolem sebe, je to stejný" je Red Orchestra MP to samý jak CoD MP. *1*
              • Reakce na příspěvek:

                CoD mp není samá jako RO mp, pochopitelně. Naopak CoD má svou pojatou hratelností blíže k Doomovi. Upozornil bych, že jsem napsal "střílíš tam kolem sebe jako ocas", což je poněkud přesnější definice obou vámi jinak zajímavě rozporovnávaných titulů. Otázka toho, jaká hra však už každému víc vyhovuje je už na něm samotném, že ano...

                Ale jak jste si do toho srandovně zapasoval "skill" jako indikátor toho, že Doom je "jiný", to mě upřímně pobavilo.
            • I malému dítěti je snad jasné, že u multiplayerových her je potřebný skill a obtížnost určen skillem lidí proti kterým hraješ, ne hrou samotnou *1*
              • Reakce na příspěvek:

                To je teda pěkná blbost, co si napsal...
    • Njn, Doom chce trochu skill a postřeh, vyhejbat se střelám, bejt furt v pohybu... to musí být pro někoho náročné, chápu
      • hlavně to byla děsná nuda s postavama bez charakteru trapným designem nepřátel a otřesným pocitem ze střelby...
        • V Doomovi mě tak zajímá charakter postavy. Když je někdo mimo...
        • Design nepřatel podle starých dílů je dokonalý, pocit ze střelby taky..A nuda? Nesmíš to hrát na easy no
          • špatně, démoni vypadaj jak děcký hračky nebo něco z produkce blizzardu, pocit ze střelby a celkové akce je nezáživná nuda a obtížnost s tím nemá co dělat... tento doom byl velký fail ve srovnání se solidním doomem 3, asi jediným snesitelným dílem...
            • kdepak já názor napsal a zdejší retro jihádisti to zas nesnesli...
            • názor jsi napsal, tak evidentně povolený je, i když je to očividný trolling. ty máš spíš problém s tím, že s ním ostatní nemusí souhlasit *4*
            • asi už není povolen vlastní názor...
            • jsi nemocný
  • "Somethink special, and somethink what u never saw before..."

    Dál jsem už nepokračoval, protože tohle je snad v každé COD kampani - propagaci, kdy nám tvůrci říkají, že tohle je přesně ten díl, který chceme! :D

    Jako sorry, ale ten moment "never seen before", jsem měl akorát u COD1,2 a COD4, kdy to byly fajn novinky, kdy se měnilo prostředí, stylizaci, nebo principy..
    • To je ve skoro všech marketingových kampaních na hry, nechápu proč to lidi pobuřuje zrovna u CoD.
      • bethesda.. podleni nich taky budes hrat tu dokonalou hru bez ktere nemuzes zit az vzdy v dalsim dile ,, *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit