Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Stahnuto na Xbox 360 a Niiice VERY NICE...jeslti vyjde Pc verze KUPUJUU na konzoli NIKDY V ZIVOTE :-)
  • na torrentech už to je
  • Můj kámoš si to už stáhnul z torrentů. Já si tu hru raději koupím víc mě bude bavit.
    Má rád gta . A přeju jim velké prodeje.
  • No už je celý internet zaplněný uniklými gameplayi ale nevadí rád se podívám na vidláky z GTA v hdéčku.
  • Asi nikdy v životě jsem se na hru tak netěšil a to jsou roky mého největšího hráčství už za mnou. Když vycházelo GTA IV, tak jsem taky hned předobjednával, ale rozhodně jsem na to nebyl tak natěšenej jako na pětku. Třeba bude tohle impuls a začnu zase hrát tak jako dřív *4*
    • kennyB
      Nejsi ten WhySoSad, který dělá letsplaye na youtubku???
      • Jojo, jsem to já :) Nevěřil bych že se objeví někdo kdo mě pozná :)
        • TheGGG
          Proč by ne, po dohrání dark souls jsem sledoval tvoje letsplaye na tuto hru a hrozně jsem se nasmál. Vážně dobrá práce (a to je myšleno upřímně a bez ironie).
          • kennyB
            jj, pravda. Jenom je škoda, že letsplay na Dark Souls moc českejch hráčů nedělalo. Tuším tak 3 - 4. V podání WhySoSada a FireTighta to byla vážně dobrá práce *3*
            • Tak to rád slyším, nevěřil bych, že se někdo z vás na mě chytne i mimo youtube :) Dark Souls byl oříšek, s Firem a "Marxem a Ivosusem" jsme z českých lets playerů snad jediní kdo to dohráli. Určitě bude i dvojka, tak koukejte dál *3*
    • Sdílím tvou nadrženost! *15*
  • God-of-War
    Už jen tři dny. *14* Bude to prostě totální bomba, která bude sklízet 10/10. Tipuju přes 30 mega prodaných kopií.
    • No ty vole, hype teda musí být extrémní, když i God-of-War je tak hotovej z hry, která není exkluzivně pro Playstation.
      • Je to pič** jeho názor ať je jakýkoli mě nezajímá jen zabírá místo *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit