Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ou :D Empire: Total War jsem koupil v den vydání za 1100,- xD teďka dvě kila... no co, alespoň k tomu mám originál šachy pro tuto hru :))
    • Jo taky mam koupené od dne vydání :-) i se šachama
      Ale před 1-2roky jsem to pujčil kámošovi ze školy toho pak vyhodily a už jsem tu hru nikdy neviděl . ALe moc to nevadí díky STEAMU.
      Ty hry tam jsou už na furt XD
      • ucho
        na furt ne, až to jednou steam zabalí a společnost padne, prostě všichni o všechno přijdou. ale tak vzhledem k tomu, že se steamu stále daří, to počítám v následujících 10 letech nehrozí. každopádně na furt ty hry nejsou, to je třeba si uvědomit vzhledem ke způsobu fungování...
        • Zajímavé, jak málo lidí si to uvědomuje a vadí jim to. Já třeba nedávno sáhl po Kulhánkových vládcích strachu. Dobré počtení, kniha, fyzická, nedigitální. A neuzamčená drm :D Navíc, po těch letech je to velmi výhodný kus k prodeji.
          • ucho
            tak u většiny her je to ale stejně vesměs jedno. většina vyžaduje tak jako tak aktivaci a nějaké vychytávky kvůli ochranám, takže stejně když máš hru, málokdy je samostatně funkční... tedy v budoucnu jsi stejně odkázaný na to, že vyjde update, který odstraní ochranu. popřípadě člověk musí sáhnout po cracku. u steamu se pak člověk může modlit ve variantu, kdy bude moct stáhnout všechny hry a zálohovat si je třeba na disku (samozřejmě opět s nějakým offline udělátkem...), což by bylo celkem reálné, pokud by to nezrušili ze dne na den, ale bylo to postupné odstavení.
            v tomhle má velké plus GOG, kde hry neobsahují žádné další DRM a jsou samostatně funkční. holt doby, kdy si člověk něco koupil a měl to, jsou pryč. teď se musí věci použít a zahodit a za chvíli koupit nové věci. je přeci nemyslitelné, abych používal něco stále dokola :D
        • Jo to bude další revoluce až Steam zkrachuje ......
    • Jojo, ja stejne tak, ty sachy me ted opravdu tesi:D
      Nicmene u shoguna si pekne pockam, protoze empire bylo v den vydani temer nehratelne.
  • Pardon, bude obsahem druhého. *3*
  • Nebýt toho, že teď vychází Retribution, tak už objednávám Chaos Rising. Ale teď už se první DoW2 datadisk jaksi nevyplatí, když bude obsahem třetího.
    • Obsahem třítího? tam bude cela kampaň chaos rising? Můžeš poslat nějaké linky na ofic. zdroje?
      • Až na kampaň samozřejmě.
        • Už jsem se lekl :-D ... strategie radši hraju singly (s vyjímkou Blizzard her).
          Přesto mi poštovné 120Kč přijde jako nehorázné, takže nekupuji. Jedině, že by se našel nějaký Berouňák, který by si chtěl přivydělat - když to koupí osobně a pošle mi to, tak mu za to dám, kolik bych dal tomuto obchodu (není to náhodou odnož surtepu?!) - tj. 420 Kč...
    • To ano, ale nez dohraju ty puvodni dvě hry, tak tahle treti uz bude taky za 3 kila hehe.Na Total War jsem moc zvedav bude to pro mne prvni setkani s touto serií, jsem moc zvedav na bitevní strategickou částa a samozrejme lodní bitvy :-0

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit