Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • V tom případě se ti omlouvám, jen jsem chtěl lidi upozornit na "kvalitu" Oblivionu.
  • ucho
    v anglii je akcí na konzole požehnaně, myslím že si vybere každý.
  • *se vsema slevovejma akceMA
    mysleno jinde

    Za tohle ma u me games.cz cernej puntik. Doufam ze uz za to nekdo stoji na hanbe
  • Jak, jaky to je?
    Na PC je vsechno i bez slev levnejsi.
    Za konzolistu bych se taky neoznacil - akorat na PC kupuju vlastne vyhradne pres steam.
    A tady ty slevovy akce proste cely pusobej leda dojmem "Tyhle hry uz dneska nikdo nechce, berte, berte!"
    (A ne - vazne to tak NENI se vsema slevovejma akce)
  • ucho
    to samozřejmě je, v takovém případě je možné jediné řešení: koupit her víc, ať už pro sebe nebo se domluvit s více lidmi. když se cena poštovného rozpočítá na 3 nebo 4 hry, už je to stravitelné...
  • Když hra stojí 99kč, je docela dost blbý dávat 120kč za poštu, nemyslíš?
  • Tím jsem chtěl říct, že ta hra může být i levnější, pokud ji chceš jen tak na poličku. Jinak bych ještě zvažoval možnost digitální distribuce - už 2x v akcích byl Oblivion za podobné peníze na Steamu, ale v GOTY.
  • Alespoň konzolisti vidíte, jaký to je. *2* To byl jen vtip, neberte to jako flame ;-)
  • ucho
    může, ale uniká mi, proč máš potřebu vyjadřovat ho zde v komerčním článku s nabídkou prodeje. narážel jsem právě tou parafrází na olivy. taky bych mohl v tom obchodě stát u regálu s olivami a všem vykládat, že bych si je nevzal ani zadarmo. asi by tam na mě ale koukali jako na blázna :)
    pokud jsi Oblivion hater, už jsi propásl tu správnou dobu na takové příspěvky. nebo si najdi nějakou skupinu na Facebooku, kde nadávají na Oblivion, očividně s ním totiž nějaký problém máš, když ten názor nedokážeš napsat ani slušně :D
  • Tak to jsem propásl :-/
  • Zase vsechno na PC?
    Co konecne taky neco na PS3/Xbox?
  • Jenomže já to nikomu necpu, jen jsem vyjádřil svůj názor na Oblivion. To se ještě může ne? *3*
  • Oblivion ale měli na Surtepu (a tenhle obchod má podle mého stejného majitele) v lednu za 29,-. :)
  • to že homefront je nyní ve slevě jen ukazuje, že ho nikdo nechce a podle mého názoru bude hra slevněna v hodně obchodech už brzy, oblivion je super a všem doporučuji ho koupit... já už ale vlastním goty edici takže smula.... no a wowko je dle mého názoru blbost a ta čtvrta hra taky.... tenhle tyden tedy zase nic nekoupím....
  • ucho
    však si ji neber, on tě přeci nikdo nenutí... já třeba nemám rád olivy, ale nikdy to v obchodě nikomu necpu a taky si je nekupuju :)
  • S*ačku jako Oblivion bych si nevzal ani zadarmo.
  • 120,- Česká pošta a 130,- PPL
  • Postovne normalne 100Kc nebo jak to tam maj ze si vseci stezujete?
  • Ty ceny jsou super, jenom je škoda, že poštovný to zabíjí... :-/ nebudu krmit poštu a další... Udělejte pobočku v Brně a máte pravidelného nákupčího :)
  • Phate27
    Cataclysm snad stejne kazdej ma lepsi by byla battlechest treba za 99?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit