zavřít
...

Vikinští „Settleři“ Northgard vpadli na Steam Early Access

Pokud vám chybělo poklidné budování si osady, kde jde především o management zdrojů, lidí, průzkum okolí, na který navázaly ozbrojené střety, jednoduše, pokud vám chybí hra typu Settlers, zbystřete. Northgard sice není přesnou kopií původního systému, ale de facto k základní formuli přidává více RTS...
  • Já to vím (anonym)
    1 souhlasí, 0 nesouhlasí
    Výborná hra *14*
    28.2.2017

reagovat

• Troll Norris (anonym)
    0 souhlasí, 2 nesouhlasí
    Nevím proč, lehce mi to připomnělo settlers. Musím si zase někdy zahrát 2. a 7. díl.
    26.2.2017

reagovat

• Munphf (anonym)
    0 souhlasí, 6 nesouhlasí
    Az nepekne mi to pripomina Banished, ale ja take hry rad, takze palec hore :).
    24.2.2017

reagovat

• Keep calm and carry on (anonym)
    1 souhlasí, 0 nesouhlasí
    Shut up and take my money *14*
    24.2.2017

reagovat

• tomocz mojeid.cz
    12 souhlasí, 10 nesouhlasí
    Achjo, proč je to zase plastelínový :/ Tahle móda už mi začíná lízt krkem.
    23.2.2017

reagovat

• ozie (anonym)
      7 souhlasí, 8 nesouhlasí
      Presne som to chcel napisat! Preco vzdy musia potopit hru tou retardovanou stylizaciou. Nechcem hrat nieco, naco sa mi osobne zle pozera, nech je to akokolvek dobre. To je problem dnes vytvorit graficky pritzlivu hru, bez pastelkoveho vzhladu a hrubych obrysou okolo postav? Chodte s tym uz do riti....
      23.2.2017

reagovat

• aaa (anonym)
        4 souhlasí, 0 nesouhlasí
        Údajně to pomaleji stárne. Ale něco na tom bude. Ty "realisticky" vypadající 3D strategie z přelomu tisíciletí jsou už dnes nekoukatelné a to si je občas z nostalgie pustím. Stylizované 3D nebo prokreslené 2D je realtivně koukatelné pořád.
        24.2.2017

reagovat

• john02 (anonym)
      1 souhlasí, 0 nesouhlasí
      přesně!
      mechanismy, hudba, interface, všechno vypadá perfektně.. ale ta stylizace :(
      25.2.2017

reagovat

• jenda84 tiscali.cz
    8 souhlasí, 0 nesouhlasí
    mám koupeno, zatim baví, řemeslně je to velmi v pořádku, pěkná hudba a herní mechaniky. tohle mi chybělo :-) za těch 19éček to stojí!
    23.2.2017

reagovat

• Michal V. (anonym)
      0 souhlasí, 0 nesouhlasí
      Co bugy a prip. mnozstvi obsahu? cena je samozrjeme velmi prizniva...
      23.2.2017

reagovat

• s1atan (anonym)
      1 souhlasí, 0 nesouhlasí
      Jaký je tam rozdíl oproti takovému Banished? Mám hrát tyhle budovací strategie, ale zase nechci platit jen za trošku jinou stylizaci.
      23.2.2017

reagovat

• Step (anonym)
    5 souhlasí, 0 nesouhlasí
    Na starších Settlers se mi nejvíce líbila přepravní síť, kde si nosiči a oslíci předávali věci jako štafetu. Změnou priorit dopravy si člověk mohl totálně zlikvidovat ekonomiku na pár kliknutí :) Tohle jsem v žádné další hře už nenašel.
    23.2.2017

reagovat

• s1atan (anonym)
      0 souhlasí, 2 nesouhlasí
      Zkus Rimworld
      23.2.2017

reagovat

• Chuck Norris (anonym)
        2 souhlasí, 0 nesouhlasí
        Coaj tyhle dve hry spolecmyho prosimte?
        23.2.2017

reagovat

• Step (anonym)
          2 souhlasí, 0 nesouhlasí
          Možná satan myslel ten systém prioritizace jobů v Rimworldu, jinak fakt nevím.. Každopádně v RW mám nahráno skoro 200 hodin :)
          23.2.2017

reagovat

• s1atan (anonym)
          0 souhlasí, 0 nesouhlasí
          Přesně tu prioritizaci úkolů pro každého pajduláka a to, že si to můžeš rozesrat několika změnami. :)
          24.2.2017

reagovat

• PEZ (anonym)
        0 souhlasí, 0 nesouhlasí
        Jó, RimWorld je masakr. Zajímala by mne celková statistika ze hry (globálně) - kolik celkem umřelo veverek, kolik uhořelo lidiček, kolik bylo vypěstováno brambor, atp. *1*
        27.2.2017

reagovat

Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

Přidej příspěvek

Přistupujete z neznámé IP adresy 54.80.169.119.
Opište kód z obrázku:   (Kód je nečitelný, ukaž jiný)

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.