Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je to jen multiplayer, nebo to má aj single. Mulťák nehraju, ale singleplayer by mohl být super.
  • Jack1947
    Aint no problem nigga! *7* Vždyt oni to vydají pozdějc lidi ozkouší betu a na základě toho koupí.

    Lidi mně nezajímají a když neumí hospodařit s financemi jejich problém, jenže pak to odnáší i ostatní že se hry neposouvají a nakonec bude vše Early access a pozor protože pravidelně hry nekupuji, nemám právo se vyjadřovat!! Kdyby to bylo naopak tak smolík nemělsi behjt kretéén.

    Není mi líto hlupáků, protože přece pro blbce a hlupáky je každý hloupý. Vlastně bych měl začít střádat peníze a kupovat hry, pořád. *2* I když bych je třeba nehrál to je jedno... seems logic to me.
  • Člověk by si myslel že firma která má za sebou Dead Space zvládne udělat aspoň jednu regulérní noční mapu do MP ale snaha ani o píď neuhnout ze směru vytyčeném DICE mi přijde úsměvná. *6*
  • kennyB
    Jsem na tenhle díl zvědavej, jak bude vypadat finální verze.
  • Pravdu jo! BFH je jak datadisk k BF4. Ovsem ty tvoje komenty teda neprekousnu! *11*
  • zase nemuzes stravit pravdu? *6*
  • Ty jses vazne arogantni a sebestredne decko!
  • orezali jsme BF4, obcas nekde neco prilepili a vydavame to jako novou hru za plnou cenu, kupujte kupujte !
  • http://cdn.meme.am/instances/51531579.jpg

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit