Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kennyB
    Jsem na tenhle díl zvědavej, jak bude vypadat finální verze.
  • Opovažte se tohle kupovat!! *11*
  • Jack1947
    Aint no problem nigga! *7* Vždyt oni to vydají pozdějc lidi ozkouší betu a na základě toho koupí.

    Lidi mně nezajímají a když neumí hospodařit s financemi jejich problém, jenže pak to odnáší i ostatní že se hry neposouvají a nakonec bude vše Early access a pozor protože pravidelně hry nekupuji, nemám právo se vyjadřovat!! Kdyby to bylo naopak tak smolík nemělsi behjt kretéén.

    Není mi líto hlupáků, protože přece pro blbce a hlupáky je každý hloupý. Vlastně bych měl začít střádat peníze a kupovat hry, pořád. *2* I když bych je třeba nehrál to je jedno... seems logic to me.
    • Alex81
      No nedá se svítit musím skončit s drogama, už ani nerozumím psanýmu textu.
      • A to jsem si myslel, že jsem jediný *1*
      • Jack1947
        Přečetl jsem si to po sobě a já tomu rozumím... hold se lidi bud naučí mé pochody chápat nebo ne. Já je nenutím. Nikdy nebudu. Je mi to fuk. *3*
        • Potom nastava otazka, proc sem prispivas svymi nazory, kdyz ti je putna nazor druhych. To je jako by ses prihlasil do autoskoly a pri zaverecnych zkouskach, tvrdil inspektorovi, ze ti je stejne jedno, jestli ridicak dostanes ci nikoliv. Rad marnis svym casem na internetu a jeste se tim chlubis? Analyza tveho charakteru od tvyho psychologa by me vazne zajimala.
          • kennyB
            Možná proto, že má třeba rád dobré hry??? A názor druhých je mi tady taky putna. Myslíš, že si nebudu kupovat hru kterou chci jen propto, že se tu pár lidem nelíbí??? Ty to tak děláš, že nemáš svůj vlastní názor???
          • Jack1947
            Ooh děkuji za tvojí starost, ale já si myslím že mne zas tolik nebolí každý den (skoro) přispět nátorem napsal jsem to špatně nezajímá mne debilita lidí názory respkt názory ostatních pokud nejsou nijak otravné mi nevadí.
  • Je to jen multiplayer, nebo to má aj single. Mulťák nehraju, ale singleplayer by mohl být super.
    • Jack1947
      SP tam bude ne? vždyt to by jinak nemělo smysl *1*
      • Dejte mu taky jednou + , vzdyt to byl sarkasmus

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit