Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • to uz tady bylo
  • karlman.hajsky
    To známe. Raději bych počkal jak to bude až to vyjde.
  • Jack1947
    Beta stabilní celkem byla, navíc se zdá že to pojede i na pomalejších kompech...

    Na rozdíl od proklínaného BF4 které nejelo už v betě a v plné jen bugovalo ostošest.
  • K TÉMATU..
    Jde-li o vizuální zpracování, tak není důvod pochybovat o tom, že na opravdu výkonných stolních PC bude BF: HARDLINE hodně pohlednou FPS hrou, která bude pohlednější než verze pro PLAYSTATION 4 / XBOX ONE. Ale je logický, že pokud má někdo k dispozici dvojnásobek výpočetní síly, než kterou disponují nový konzole, že si může dovolit hezčí vizuální zpracování. No, je prima mít možnost volby a hrát virtuální hry na tom, co člověku vyhovuje *3*

    MIMO TÉMA..
    Zahrál jsem si nedávno betaverzi BATTLEFIELD: HARDLINE na mojí PLAYSTATION 4 a jedno vím naprosto jistě - hra mě nezaujala, takže já si v klidu počkám na nový BATTLEFIELD 5. Ten rok, dva, do vydání novýho dílu, si budu krátit občasným hraním pohodovýho a chytlavýho BATTLEFIED 4 nebo hraním jiných videoher, kterých jsou opravdu spousty. Ale věřím tomu, že si i policejně-teroristická střílečka BATTLEFIELD: HARDLINE najde svoje příznivce, kteří se u hry budou dobře bavit. A o tom, o tom to hraní je *4*
    • Ale PS4 je prece vykonnejsi nez pc za 30 tisic, ma v sobe totiz skvely hw od amd!
  • Jeste,ze to vim,tenhle dil nekupuju,za oskubanou slepici 1700kc proste nedam.At plati ti co to maj nejhezci.Bloodborne to jisti.
  • Smidrisi... az budou prasata létat!
  • je to hrozná srač.a, vidím to tak za 200kč , ale já bych si to teda nekoupil.
  • Vlk taky sliboval. Z marketingového hlediska je nepřipustné aby hra na PC vypadala lépe než na next gen konzolích a to bez ohledu na HW. Rozdíly abys pak lupou hledal.*6*
    • Ale jdi ty "marketingu" *3*
  • A hele... nové Call of Duty!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit