Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • neměl by to někdo youtube link ? já se nechcu dívat na tenhle hnus
  • Pak ať nějakej vylízanec zkusí napsat něco o tom, že ta hra postrádá jakoukoli inovaci, když tvůrci vybavili třetí díl krásně vypadajícíma námořníma bitvama. A i bez těch bitev to vypadalo už tak dobře, že koupě byla už předem jasná (plus cz tit. *14*).
    • Ty tady dnes vedeš svatou válku proti všem, co tvrdí, že áčkové hry postrádají inovace, nebo co? *15* *15*
      • Nejen dnes. *15* *7*
  • Tak tohle bude první AC který si rozhodně koupím. Muškety a válka o nezávislost to je prostě šálek mého kafe. Jen doufám, že bude možné odemknout nějakým způsobem i jiné uniformy a oblečky než ten "assassinovský" co má na sobě, protože ten se mi vůbec nelíbí, kdežto ty dobové uniformy jsou luxus.
    • no tadle hra není simulátor války za nezávislost, ale akční řežba plná konspirací, templářů, flashbacků, a podobných blbinek které nás fandy baví. Bohužel si nemyslím že hra ti nabýdné to co chceš
      • Proč by to hned měl být simulátor války z a nezávislost, proboha?! *15*
        • to bylo řečeno s nadsázkou. Je ale snad jasné že todle moc člověku co očekává nějaký realný historický zážitek radost neudělá
  • walltar
    Trailer pěkný, ale námořní boj je asi hlavní důvod proč se na AC3 moc netěším ... prostě se přes to jak se ty lodě chovají nepřenesu.
    • ha a to by si to chtěl hrát 2 dny jednu plavbu? xD myslím že to na hratelnosti a zážitku moc neubere..těším se jak *12*
    • V tom případě tě lituju. 90% filmů, her atd. v soobě sem tam má nějakou nelogičnost a 40% těch nelogičností je mnohem vážnějších než ta s loděma. Já se prostě o také věci nestarám a užívám si daný titul a mám klid.
      • Ne, nemá. Lodě jsou horší než realismus v Company of Heroes, dokonce příšernější než celý film Red Tails, jakkoli nemožně to může znít. Horší než Silent Huntery na easy, horší než efekt Thompsonů proti Zerům v MoH:PA. Lodě a jejich chování na ACIII trailerech je zvrácenost.
      • A ta čísla jsi sebral kde? Klidně se rozepiš, docela mě to zajímá *4*
    • Povol si límeček, prosim tebe... Jestli se nepřeneseš přes takovou hovadinu, tak nevím..:-D
    • Ber to takhle. Většina sci-fi vesmírných stříleček má chování lodí, jako kdyby tam lítaly ve vzduchu, takže tady zase lodě plují jako formule na okruhu... *3*
      • walltar
        Abych pravdu řekl tak to mě vždycky taky vadilo ... vesmír plný tekutiny.
  • ginnus
    Už se těšim, a že je to o Amících je mi ukradený
    • BLADIA-AMNESIA
      V te dobe to byli Evropane jako kazdy Evropan.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit