Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Miserius
    5 dolarů měsíčně a hned první měsíc zdarma Drive Club a vám to přijde špatný *1* *1* *1*
    • Spatny je ten pristup. Proc bych mel hrat multiplayer hru na zarizeni, kde za ten multiplayer musim jeste mesicne platit, kdyz si muzu to same (v 99% pripadu) zahrat i na PC.

      Tohle me rozum nebere. Hlavni argument je, ze vlastne platite za ty sluzby okolo, jenze ty u nas nejsou. Dokazal bych si predstavit, ze budu platit nejakou smesnou castku, ktera bude rozdilna od toho co plati amici. To by bylo fer. Pochybuji, ze toto nekdy Sony nebo MS udelaji.
      • Chtělo by dva lidi se stejným vkusem na hry (nebo jednoho s velkým rozpočtem), co by si koupili jeden PC a druhý konzoli. Měsíčně by měli na hry stejné množství peněz a co by ten s PC ušetřil na hrách (na PC levnější) a za neplacení měsíčního poplatku, to by mohl v průběhu let vrazit do PC. A na konci tohoto konzolového cyklu porovnat, kdo je na tom vlastně líp.
      • spoock
        obchodní model konzolí je jiný, než na PC, navíc já si kupuju konzoli kvůli těch her, které na PC nevijdou, to je argument, to, co se ti vyplatí platit, to už je na tobě, MP můžeš vždycky hrát na PC, ale God of War apod. si tam nikdy nezahraješ.
        • Tak jasne, proto mam doma x360 a ps3ku, ale multiplayer na nich odmitam hrat.
          • Jestli odmitas hrat multiplayer na ps3, tak to neni kvuli tomu, ze je placeny :-).
      • Miserius
        U nas jsou veskery PS+ sluzby pristupny *3* Ale pokud nebudes chtit platit prece nemusis, nikdo te nenuti ne? Ja si dnes platim Ps+ za stejnou cenu a vlastne mam "jen" slevy/hry zdarma/online uloziste
        • Ja se ale bavim o sluzbach jako je Netflix.
          • Miserius
            A co to ma spolecnyho s PS+?
            • Miserius
              Aha, sry, jsem te nepochopil
            • S PS+ nic, ale na xboxu musite platit gold. Ten muj prispevek mluvil obecne o sluzba na konzolich.
      • Proto, že pohodlnost hraní na konzoli je mnohem vyšší než při hraní na PC.

        Není nad to se rozvalit na gauč a pustit si třeba Fifu, Halo, Gears of War,...
        • Souhlas, pro single player ano. I multak na jednom zarizeni. Klasicky multiplayer nebo onlinovku (treba BF4) si proste radeji zahraji na PC. Vyjde me to levneji.
  • Pro lidi který znepokojuje placený multiplayer: Pokud to zajistí kvalitu služeb + budou bonusy zdarma tak 100měsíčně přeci není tak moc. Navíc je to "optional". Nikdo k tomu nikoho nenutí ne jako MS.

    Tak po přečtení tohohle článku a porovnání s článkem ohledně X1 je pro mě PS4 zatím jasná volba. X1 je dražší - docela znatelně a má pro Evropskej trh minimálně využitelný služby - kabel přijímač, integrace se sport přenosy NFL atd.. nucený připojení jednou za 24hod, velký limitace co se týče půjčování her atd - zatím nezmínili poplatky!, kinect nucená a "ošemetně vypínatelná" část konzole... no prostě MS zatím spoustu negativ.
    • Whoossain
      Tak mě třeba zas tak správný zpoplatňování MP nepřijde. MP je součást hry, kterou si zákzník zaplatil. A vybírání poplatku za to, aby mohl produkt, kterej legálně vlastní, v plný míře používat, mi trochu smrdí. Ale jak píšeš - za ten poplatek pak dostanu i další služby a produkty. Nicméně o "optional" bych moc nemluvil, protože pokud si pořídim hru, která obsahuje MP, tak moc velkou možnost volby nemám, pokud ji chci plně využívat...
      • Osobně v PS+ problém nevidím - ano je to zrůdnost platit za multiplayer, ale je fakt, že u MS to procházelo hroznou spoustu let a nic navíc zákazníkům pořádného nenabídli! Výhodu vidím v tom, že PS+ je přenosný na všechny zařízení u Sony - PS3, PS4, PSV a pokud máš alespoň dvě (třeba dnes PS3 a PSV) tak se ti 100% vyplatí a těch cca 100kč za měsíc je prd. Navíc jsou různé akce a bylo PS+ roční za necelých 1000kč, nikdo ti nebrání si třeba předplatit v tu doby na 2 roky.

        Mě by jen osobně zajímalo, jak to bude u MS s výpočty v Cloudu? Tedy jak jsem něco zaslechl u Forzy a jiných her? Tahle hra asi bez netu 100% nepojede! A to je blbé. Doufám, že tuhle válku vyhraje Sony a MS do doby, než se změní prohraje - no, ale jestli to budou Amíci kupovat - příští generace bude jen modem :(.

        Jinak konference nebyla špatná, ale chyběla mi tam Vita a nějaké causal hry - nevím, jestli není naplánovaná ještě jedna, ale tohle tam nebylo. Nejvíc mě štve ta Vita, protože je to stále hodně nedoceněný HW.
        • Ještě mě napadlo jedno srovnání cena u XO bude vyšší cca 2-3tis za tu cenu máš 2roky PS+ a hned dostaneš zdarma hry - Driver Club (řekl bych, že to bude jen multiplayer, ale nechme se překvapit) a hry na PS3 a PSV - to znamená, že XO se ti ještě o cca 2-3tis prodraží, pokud budeš chtít jen jednu hru a hrát multiplayer na XO.
  • Spokojenost, ale někde v koutku duše jsem zklamán. Čekal jsem něco víc "japonského" co se týče vzhledu. Poplatky 5E/100Kč OK = rychlejší, lepší PSN + samozřejmě ten bordel okolo jako hry atp.. Sony děkuji za absenci nutného připojení k netu a volnému šíření bazarovek.
    Král je mrtev, ať žije král!
    • Já si osobně myslím, že tyto konzervativní designy obou konzolí jsou asi docela na místě. Jak již bylo nesčetněkrát zmiňováno, jedná se dnes především o zařízení multimediální, která by se měla stát přirozenou součástí vašeho obývacího pokoje a příliš z něj nevybočovat. Osobně jsem spokojena a nevím proč ve mne velmi vzdáleným způsobem vzbuzuje pocity, které jsem měla z PS2 (pro mne doposud asi jedna z nejpěknějších konzolí). Vypadá to velmi mile, snad si i tuto mašinku sama časem pořídím.
  • prostě mrkvosoft dostal smrtelnou ránu.O 100 eur dražší s nutností připojení na net,Minecraft je u nich indie titul:)) atd..Myslel jsem,že ta cena ps4 bude vyšší jak u mrkvosoftu a že třeba rok počkám,než to spadne. Takhjle do toho jdu hned. Bravo Sony!
    • Cena u PS4 je na oko nižší, a to z toho důvodu, že v ceně není zahrnuta ta jejich kamera. Kdežto u X1 je to komplet.
      • Miserius
        kamera stoji 59 dolaru a neni povinna a popravde, urcite to bude zase krám jako PS Move soucasny
        • Veskoslav
          No sice nefandím Kinectu a podobným sračičkám. Ale Sony by na tom mohlo ksakru zapracovat, protože je to katastrofa současná generace pohybových blbostí u Sony.
          • TheGGG
            Jseš prostě poš*k. Koho zajímají nějaký hop hop sračičičiky
          • spoock
            jestli tohle není sarkasmus, tak sním vlastní trenýrky
  • Celý život jsem Playstation fan a tak to bude i v budoucnu (Děkuju moc Xbox fan za disliky *4* ).
  • Co si budeme povídat, nejsem žádnej zarytej PS fanboy (i přesto, že jsem od nich zatím měl každou hlavní konzoli), ale Sony si potrollovala celý MS i s navijákem. Když se pak při každý pozitivní zprávě smál Tretton s publikem minimálně deset sekund než došel k další, smál jsem se v pět hodin ráno s nima a přemýšlel nad tím, jak se asi zrovna tvářej ti kravaťáci v MS. A pak ještě vydaj to trollující video s půjčováním her, tím mě fakt dostali.

    I tak si ale s koupí tak rok dva počkám. Cena, jak za konzoli tak i launch hry, mezitím opadne a pak se do toho pustim naplno.

    A škoda, že druhý tým z Naughty Dog nic neoznámil, tak moc jsem se těšil, ale neva.

    http://bit.ly/108iyRO
  • mdkGT
    Ubohy Microsoft, skoro mi Xbox fandu zacina byt lito *13*
  • Vlastním X360 i PS3
    XBL gold jsem platil jen 2 roky a PS+ platím pořád. Je opravdu rozdílný přístup Microsoftu a Sony co za přibližně stejný poplatek dostanete. To že Sony změnilo přístup a volbu změnili na nutnost není moc velký problém, když vezmu jaké měli trable se ztrátami po uvedení PS3. Z mého pohledu po zkušenostech se současnou generací konzolí od obou korporací je "vítez" PS4.
    • u PS3 existuje taky nejaky placeny ucet ?
      • Playstation Plus
        Pokud ho někdo nemá, v ničem ho to neomezuje. Narozdil od nutnosti XBL Gold pro MP Halo serie, která relativně "prodává" XBOX360
        • ok, diky jsem netusil
  • God-of-War
    Demence, tot vse:)...Sakra, nereagovalo mi to na kolegu pode mnou.
  • Design se vrací k původní Playstation 2 FAT.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit