Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jeden z mnoha důvodů proč jsem pořídil PS3 a ne Xbox360... Díky této hře prostě nemůžu nikdy litovat těch peněz. Jednoduše nejlepší hra, kterou jsem hrál! Uncharted jsem si zamiloval od první minuty hraní. Jakmile budou předobjednávky, i hned si předobjednám a netrpělivě budu čekat v den vydání *3*
    • To si toho asi moc nehrál, když je to to nelepší hra. Je to dobré, ale docela nadhodnocené.
      • Vsechny hry jsou dle nekoho nadhodnocene, neexistuje hra, kde by nadseni pro ni sdileli vsichni hraci na svete. Hodnoceni, ktera se udavaji a pak prumeruji vychazi z nazoru VETSINY, ne VSECH, ergo tvuj prispevek jakozto odpoved na to, ze se hra nektere osobe v tomto foru libi nema vubec smysl.
        • Tak snad jde o porovnání her a to může dělat každý, kdo už něco hrál a trochu se vyzná. Příběh u jedničky byl více napínavý, ale celkově to není žádný zázrak. Grafika není špatná, ale tunel se moc zkazit nedá. Level design je spíše nudný a přestřelky stereotypní. Hra jako celek je velmi zajímavá, ale nejlepší ze všech? To asi těžko. Co třeba takový MGS4, v čem je horší? Pak je plno dalších her na ostatních platformách.
          • Nereknu ti presne v cem je MGS4 horsi ale proste Uncharted 1 aji 2 jsem dohral dvakrat za sebou jednim dechem a MGS4 sem po hodce vypl a sel prodat *3*
          • Tak on i ten HL2 je vpodstatě tunel, stejně jako 90% ostatních her, když se tunel udělá dobře, máš občas možnost jak řešit různé situace, není to nevýhoda. MGS4 byl vynikající a komplexní, ale protě nebyl tak strhující, že jsem se nemohl donutit odejít od televize, tohle jsem zažil jen u pár her a U2 je jedna z nich.
      • Každýmu se líbí něco jiného. Já ji taky považuji za jednu z nejlepších her.
        • Jednu z nejlepších na PS3? To se potom dostáváme dost jinam. Do výčtu nejlepších her na PS3 se určitě dostane bez problémů.
          • Je to jedna z nejlepsich her vubec a to na vsechny platformy, tot muj nazor *3*
          • Ne jen na PS3 ale celkově ze všech.
            • Souhlas a to mám doma PC, PSP, PS2, DS a PS3
    • Jj, je to bomba, pecka, narez! Uz se nemuzu dockat pristiho roku, Uncharted 3 proste bude mazec nejvetsi!! A k tomu jeste Killzone 3, Resistance 3 a to nemluvim o her, ktere nejsou exkluzivni! WOW!
      • Ani mi nepovídej, zjišťuju, kolik zase vyhodím peněz do her *1*
        • Je, tos mi ani radsi nemel pripominat, jdu setrit *1*
  • supeer !! miluju tenhle zanr jako je Indiana Jones, a Uncharted je jeste k tomu i perfektne zpracovana hra.. tesim se nehorazne :))
  • Naughty Dog jsou magoři v tom nejlepším slova smyslu (Crahs, Jak, Uncharted - všechno prvotřídní hry). Příští rok bude pro PS3 tak nabušený, že mi až připadá jakoby Soňáci honem vytasili všechny karty ještě než skončí svět v roce 2012. *3*
  • Nový Batman, Uncharted, na začátku ještě PS3 verze Mass Effectu, jsem jako malé dítě v říši hraček *1*
  • jestli todle nebude krutopřísná bomba....tak si to stejně koupim *1* uncharted je prostě boží game
  • 2011 - To bude náročnej rok, co se her týče. Jak finačně, tak časově. Těším se jak malej. *5*
    • a ja do toho maturuju... jak ja se tesim na prazdniny, kdy nebudu vedet co driv hrat *5*
      • tak hlavně nedopadni jako můj bývalý spolužák, který se kvuli hrám trochu na maturitu vysral a ani ho tam nepustili na poprvý :D ...jinak koukám, že 2011 bude narvanej parádníma titulama snad na všech platformách :)
        • Nebojte, oni toho stejne zase 2/3 odlozi jak je v dnesni dobe v mode..
  • Drom
    Proč dostává VGA tolik prostoru? :D Brzo překoná oznámeními E3
  • hra jak jedničk tak dvojka sakra dobrá...ale tyhle videa kde 1/4 zaběrů je reklama .jsou děsný
    • Tak je to teaser trailer, tady nejde ani o to, aby hráč viděl záběry ze hry, spíš jde o to, aby se ta hra představila. V Teaser traileru se nikdy nic přibližného nedozvíš, počkej si třeba na další trailer, tam už budou záběry ze hry.
      • U dvojky tomu bylo stejně tak. Na pondělí je přislíbeno nějaké gameplaydemo video. Jsem zvědavej jestli bude, a co bude za chvilku na Spiku.
  • Chybka. T. E. Lawrence se nemá objevit "v ději", pouze inspiroval tvůrce. Chtělo by to ten článek na EW číst pozorněji .)
    • sleepless
      Šlo jen o špatně volené slovo: "v ději" nebylo myšleno, jako přímo v příběhu. Nicméně díky za upozornění, je to upraveno.
      • ales.smutny
        Tak tak, bylo myšleno jakožto další z těch velkých dobrodruhů inspirujících celý díl. Přímo jej uvidíme maximálně v nějaké retrospektivní animačce:)
  • hej lidi proc ne indiana jonse indiana jones je lepsi mne nebavi neaky lego ja chci normal indiana jonse uncharted 3 bude nej tak ale mohli by udelat indiana jones normal ne lego *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit