Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jamar28
    Mít her plné zuby? To existuje? Je to nakažlivé? *15*
    • To se musis zeptat Burzuje nebo pockat dalsich 15 let, az ti bude tak kolem 30.
      • No nevím, kam na tohle chodíte? Je mi už dost přes padesát a hry stále hraju a kupuju, dokonce to mám doporučený od odbornýho lékaře, takže věkem to není. Hledal bych spíše v prioritách života a jejich přehodnocení ve středním věku. Také jsem opustil modelařinu a zůstal jen u her. Přehodnocení čeká to sice každého, ale tak už je to v životě zařízeno.....
      • jamar28
        Nestraš. Mě to snad nečeká.
  • Parádní herní rok, asi nejlepší rok za poslední dekádu. Dvě prolomové hry a to Nier a Hellblade. Výborná Zelda, Divinity, Mario, Nioh.
    • Na těch hrách není nic průlomového, ale jinak souhlas, dobrý rok.
      • Mne tento rok nic nebavilo proto je pro mne slabý
      • Ale je, Hellblade je revoluce v herní naraci , Nier pak kombinace několik žánrů do funkčního celku, takže revoluce v gameplayi a průlom v mixaci žánrů, do teď jsme neměli tak povedený mix žánrů.
        • Na Hellblade není revolučního vůbec nic.
          • jamar28
            Neznám jinou nezávislou hru, na které dělalo asi 20 lidí a vypadala by takhle. Ty jo?
            • @babyšnym
              lol
            • jsem rád, že jsem si takhle o vánocích mohl tolikrát vychutnat slovo narace. a ta sociální sféra je taky super
            • na dworkina nereagovat
            • Je to subjektivni, ale Hellblade v naraci je na úrovni kvalitního filmu, myslím, že tohle jsme tu ještě neměli..
            • Sorry, ale mně to prostě nijak revoluční nepřijde. Svým způsobem inovativní, dobře. Pěkně udělaný, určitě. Ale do stropu z toho neskáču. Asi se zkrátka na tomhle neshodnem.
            • sry ale vůbec, celý systém narace v Hellblade je unikum, celý příběh je v hlavě, všichni nepřátele jsou v hlavě, příběh si vykladá ona sama a ona sama se uvědomuje, že je i hlavní nepřítel(Hela), samozřejmě i schizofrenie pomocí dvou protikladných hlasů je unikum. Narativní složka je unikátní, proto je to průlomová hra.
            • jamar28: Při hraní jsem měl pocit, že neměli velký rozpočet, protože hratelnost je dost chudá. Ale dejme tomu, že je to umělecký záměr a taky hra nestála plnou cenu.
            • Spec Ops: The Line, která mě i bavila víc, než tahle. Do sociální sféry, ať už si pod tím představuješ cokoliv, zasáhla každopádně mnohem víc, protože zatímco Piktové dávno vymřeli, vojáci s PTSD tady žijí s námi a můžou naše životy bezprostředně ovlivnit, a to značně.
            • jamar28
              Dworkin: No a měl jsi při hraní pocit, že hraješ indie hru, na které dělalo asi 20 lidí?
            • je to jediná hra, která opravdu zpracovala duševní poruchu tak, že si řekneš, wau ta hra má přesah i do sociální sféry. Žádná jiná hra prostě nemá takovou naraci, jako Hellblade. Pokud, ano, tak ji vyslov.
            • A to je revoluční? Mně ta hra v ničem revoluční nepřijde. Je dobrá a užil jsem si ji. Ale revoluční není. Všechno tady už bylo, včetně binaural audia, akorát je to pěkně smíchané dohromady. Já tu hru nekritizuju, akorát ji nestavím na piedestal.
          • http://allthingsplaystation.com/hellblade-important-know/
            • Nic z toho není revoluční. Něco z toho je dejme tomu originální.
          • TheGGG
            no kromě toho, že má naprosto unikátní přístup k problematice duševní poruchy (hned po návštěvě diskuze na games.tiscali druhý nejlepší způsob jak se k problematice mentálních poruch přiblížit), tak má i naprosto famózní 3D zvuk, který v jiné hře snad zatím použit nebyl...
            • Na Hellblade neni nic revolucniho ale evoluce toho jak se ve hrach vypravi pribeh to bezesporu je at uz si o gameplayi myslis cokoliv.
            • Na tomhle serveru můžeš buď trollit, nebo diskutovat. Ty sis vybral trollení a na diskusi proto nemáš nárok.
    • souhlas, letos vyšly skvělé hry, Total War: Warhammer 2, Divinity 2, Prey, PUBG, Wolfenstein, Torment, Thimbleweed Park a mnohé další
      • PUGB, hezky trolling i o Vánocích...Z toho co jsi vypsal, jen Divinity a možná Prey... Měl bys něco dělat se svým vkusem...
        • Spíš ty se svým, takovej velkej klučina a furt si hraje s Pokémony *7*
  • Tahle diskuse k prani svatku od redakce krasne shrnuje, proc by meli byt diskuse na games zruseny...aspon docasne, pokud by zdejsi hnuj nebyl odplaven jinam.
    • ObcanHavel
      ano, samá lež a nenávist tady. že?
      • No one cares.
  • TheGGG
    mery krisms a veselýho santu clause s dědou mrázem....
    • A veselého Slavžížka!

      Zrovna jsem vydal novou knihu, tak kdybyste si chtěli udělat dodatečně radost.
      https://www.versobooks.com/books/2469-lenin-2017
  • Kde sú tie časy, ked som celé sviatky len hral. Niekto by to nazval mrhanie času, ale pre mňa to boli krásne chvíle. Teraz sú sviatky pre mňa čo? Rehabilitácie od stresu v práci a debiloch okolo.
    • jen aby to s těma d okolo nebylo přesně naopak, jak tě tak čtu *1*
    • Přesně, děláš práci kterou nenávidíš a je to chyba těch debilů okolo. Klasický zakomplexovaný chudák.
    • Musíš na tom hledat nějaké pozitiva jako třeba žrádlo a chlast :D
  • jaké hry jste koupily na steamu ve vanoční zleve (počíta se i gog)
    • MGS5 a je to fakt dobry *3* a Prison architect
    • já koupil ve slevé Reaper of Souls a Nekrouše do D3 a rozjel krvavá jatka, včera sem se na tom seknul do 3 do rána *4*
    • Zahada opicieho ostrova Guybrusha Threepwooda z cias Atari ST.Navrat do cias zakladnej skoly.
  • Šťastné a veselé svátky konzumu a komodifikace!
  • palacinka
    dneska samej mir a laska a za par dni si tu v diskuzich zas budem davat pres drzku *7*
    • Nikdy to nebude jinak. Přeci jenom platí, co čech to trenér. V herním průmyslu co čech, to programátor/PR manager/designér... Lidi tu budou do všeho kopat, ať už to myslí vážně, nebo se tím jenom chtějí bavit. A je jedno jestli jsou svátky, či nikoliv.
    • Mart9
      Bez diskusí by games bylo poloviční
    • Jack1947
      Němci taky bojovali s Američany a na neutrálním území dokonce společně slavily jednou vánoce,bylo to i v jednokm filmu ale jinak Na neutrálním území byli přátelé nebo se aspon neválčilo *4*
    • Veskoslav
      Nikdy to nebylo jinak a nikdy nebude:) Ale není důvod jednou za rok nebýt milý na ostatní atd:)
      • Nevim no
  • Nesnáším vánoce
  • prajem pekne sviatky,kvalitne tituly a menej mikrotransakcii....a Betke staly usmev.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit