Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Alien a Wolf. Toto byly hry, které jsem si letos opravdu užíval - čistá hratelnost a zábava. Pak bylo pár her, které mě bavily a zbytek opravdu katastrofa vč. vysokorozpočtových Ačkových her, které by se měly stydět.

    Pěkné Vánoce všem a dobrou chuť, pozor na kosti jestli máte nějakou rybu s kostma. My letos ochutnáme tmavou tresku :)
    • Corvus
      My s přítelkyní jedině pravého českého kapříčka :)
      • ze špinavého českého rybníčka, sem tam kostička :) dělám si srandu, ale my dáváme taky přednost lepším mořským rybám :p
        • U nás v nebi jsme všichni vegani. Jíme hlívu ala kapr a salát bez vajíčka a se sojánezou.
          Mořskou rybou dáš především přednost likvidaci už tak ohrožené oceánského biotopu.
          • Chim
            Já měl za to, že největší katolické svátky jsou, když se zabije prase. A teď tady čtu, že vy tam nahoře nejíte maso. To jako fakt? Já jen až pro mě přijde ten osudný den, tak abych věděl jestli se mám v tom výtahu dát směrem nahoru nebo dolů.
            • Víš kolik je mezi námi katolíků? Spočítal bys je na pár prstech *4* . A nejen maso, ale všechny živočišné produkty, dokonce i ten med.
              • Chim

                Reakce na příspěvek:

                Bez medu se obejdu ale to maso... No nic, půjdu za Jackem, sice to bude peklo ale bude aspoň sranda.
            • Jack1947
              Spíš dolů, tam pojede nás většina *15*
    • Jack1947
      Máme Lososa, a Wolfa si dám až dostanu grafárnu.

      Jinak tobě přeju at nemáš tolik zatemněný mozek z toho kompu, občas aspon koukneš i na konzolové hry. (vím you wish) .
    • Já mám candáta. To je opravu rozdíl oproti kapříkovy. Treska je také skvělá.
      Vůbec ryby jsou na Vánoce lepší jak řízky. Lehké a více zdravé. Pak se dá dorazit jednou nadílkou :)
      • jj, řízky miluju (kašičku k tomu), ale jak říkáš ryby jsou taky výborné, s mladou si děláme prakticky každý týden v neděli nějakou rybu, tresky jsou dobré a byla nám doporučena tmavá, tak vyzkoušíme. Někteří se mnou nebudou souhlasit, ale já třeba kapra vůbec nemusím (navíc mě neba se hrabat v kostech), je spousta zajímavějších jídel a moje tradice to není, rád si to zobecním podle svých představ - Vánoce = ryba, jakákoliv dle chuti a možností.
  • Corvus
    Pohodové svátky celému osazenstvu Games.cz a samozřejmě všem fanouškům her. Vše nej do roku 2015 a spoustu skvělých článků a kvalitních her.
  • Jack1947
    Taky přeji veselou pařbu o vánocích... atp. Prostě klídek a pohodička a když někdo nedá pokoj tak i ten tabáček. *4* Méně mínusů a banů... aspon ten rok příští ( i když ted přát nový rok když je až za týden je zbytečné ale zasaby nestála diskuze).
    • Pete.palis
      "Méně mínusů"...jako dárek ode mě, si nemůžu dovolit ti ho nedat *1*
      • Já mu dal +. Myslí to upřímně *3*
        • Jack1947
          Dík, máš taky plus.
          • Dík. Druhý + jsem si dal sám *15*
            • Jack1947
              *7*
    • Můžu se zeptat kolik ti je let?
  • Mato1987
    Veselě vianoce a na budúci rok si prosím viacej CENZÚRY a MAZANIA PRÍSPEVKOV, kde si ľudia vyjadrujú svoj SLOBODNÝ NÁZOR na tomto potratovom webe, ktorý bude onedlho pod kvetinkami, aspoň teda už je čo sa týka návštevnosti.
    • Chim
      Kdy si asi lidé uvědomí, že svoboda není to, že když k někomu přijdu na návštěvu, že se mu za odměnu vyseru do dřezu a budu se přitom ohánět nějakou svobodou slova a názoru.
      • Mato1987
        Čo to meleš pre boha živého...
        • Chim
          Tomu bys nerozuměl *3*
          • máš pravdu, ty budeš asi úplne iný level fantasmagoristu :)
    • http://s4.postimg.org/tf1v06ttp/15980015.jpg
      • Mato1987
        Gratulujem, ale nemusíš nám sem obrázok tvojho priateľa stále ukazovať. Apropo kedy bude sobáš?
    • ? navstevnosti jsou druzi po bonuswebu (ktery zije z idnes)
      • Mato1987
        to je teda úspech :)
    • Draken69CZ
      Jsem slyšel vtip. Čech si dá na Vánoce kapra, slovák berana. Ale nepochopil jsem ho *13*
      • Mato1987
        Teba musí veľmi hnevať, že som ťa už nespočetne veľa krát prostredníctvom komentárov odrovnal do takej miery, že už ani nevieš koherentne reagovať na moje príspevky, musí to v tebe riadne vrieť. Ako taký papiňák
        • Draken69CZ
          Hmm, ani nevím nějak jsem si nezapamatoval žádnou naší výměnu názorů, pro mě jste všichni stejní něco jako vietnamci.
          • Mato1987
            Veď to je ten problém o čom tu hovorím, cenzúra, ani si nemáš ako pamätať keď to zmazali, ale vrel si ako riadny papiňák teda..fuňel si ostošesť.
            • Ale vrylo sa ti to asi hlboko do duše, keď máš neustále nutkanie reagovať na moje príspevky :) no a pod stromčekom som našiel stojan na stromček a zopár zosušeného ihličia.
            • Draken69CZ
              Já vřu když hlupák stále dokola opakuje hlouposti a nedokáže pochopit že se pleta, takže s tebou to asi tak bylo no, ale nic co by se mi nějak vrylo do duše nemusíš o mě mít strach. A co jsi dostal pod stromečkem ať se tu fut nešpičkujem?
    • Svoboda slova se nevztahuje na soukromé internetové stránky, si vyliž
      • Mato1987
        Odporúčam prečítať si občianske slobody a legislatívu, ktorá sa týka slobody prejavu. Vylížem si tak maximálne medík pri vianočnej večeri. ďakujem primitív.
        • Bohužel má pravdu. Internetová diskuse není občanské fórum. Pokud něčí příspěvky porušují podmínky použití služby, je provozovatel oprávněn je odstranit a dle pravidel hříšníka trestat. Nemá smysl se v takových případech ohánět svobodou slova.
          • Mato1987
            Veruže pravdu nemáte ani ty, ani on. Na zmazanie príspevku majú admini svoje výsostné právo, kedže aj ich pravidlá diskusie sú tak vágne a neprofesionálne napísané, že zmazať môžu v podstate všetko, ale nezaobíde sa to bez následkov, už teraz majú na úrade u ombudsmanky niekoľko stoviek sťažností týkajúcich sa obmedzovania slobody slova a prejavu.
  • residentevilfans
    Veselé a propařené Vánoce Gamesáci. *5*
  • ringmancz
    tož taky přeju hezké a klidné Vánoce. a PFko? s jistotou jsem poznal tři, ty dva ještě rozluštím
  • Phillios191
    Absolutní souhlas s Prvním! Bohužel každým rokem je to slabší a slabší, čím dále se hry mění v megarozpočtový odpad obklopený marketingem všech stran :) Vše nej redakci a seriozním hráčům
    • A vždyť to je tak v jakémkoliv zábavním odvětví. Máš stamilionový filmy, ale i ty nízkorozpočtové. Máš brutálně mainstreamovou hudbu, ale můžeš si sehnat hudbu od všeljakých málo známých kapel. Máš knihy, který se prodávají po miliónech, ale i knihy, které zná pár lidí.
      Vždycky tu je ale možnost a můžeš si vybrat něco méně "odpadového", co uspokojí tvé hráčské choutky.
      • To je zase přirovnání jak noha. Kdyby v muzice každý rok vycházely písničky co se nedají poslouchat a každou minutu by ti u nich přeskočil zvuk, taky by jsi mlel jak je to normální a super a hledal by jsi mezi kapelama v indické vesnici, které hrají vuvuzely a ťukají u toho do stromu?
        • Tys to vůbec nepochopil, co? Nevadí *4* .
  • Děkujeme a přejeme redakci také vše nejlepší (a méně *12* v diskuzích).
  • Doufám, že příští rok to bude z herního hlediska lepší. Letos až na pár vyjímek docela bída, spousta špatných a nedodělaných her, hromada lží, dělání z hráčů blbce atd.
    • vonTossis
      Úplně slavné to nebylo, to je pravda. Ale pár výborných kousků se našlo. Ještě více však těch zklamání.
    • Příští rok má vyjít Kingdom Come :)

      Jsou to zkušení borci jak píší na strankách tak věřím, že datum stanovili realisticky.
      • milos.bohonek
        Strašně nerad ti takhle na Vánoce kazím radost, ale Dan Vávra už dříve řekl, že Kingdom Come nakonec vyjde nejdřív v 1. kvartálu 2016.
        • A realita bude nakonec spíš první kvartál 2017. Podle toho, kde jsou teď, to absolutně nemají šanci stihnout.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit