Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kde sa dá táto hra kúpiť v českom alebo Slovenskom jazyku?
  • Inquisitor
    Pokuď se to tady neobjevilo doporučuju tenhle mod který hru předělává do lepší grafiky a hlavně přidává vyšší rozlišení. Vyzkoušejte. Je k tomu potřeba původní hra.
    http://code.google.com/p/corsix-th/
    • Elanius
      Taky diky za odkaz. Super
    • deridon
      asi ve čtvrté mapě se mi to tam něják zvláštně buglo.. ale tak je to pořád beta.. aspon, že tam šlo nastavit rozlišení atd. (nevim jak ta verze na gog)
      • Inquisitor
        Jo pár věcí tam ještě chybý a není dodělaných. Ale instaluje se to do zvláštní složky a kdo si chce zahrát v původní podobě, kdykoli může.
    • sleepless
      Super, diky za tip!
  • Dik za tip. Kupene a nainstalovane :) Spomienky ked som to drtil na starucickom PC v dobe s heroes 2 :) Jaaaaj to boli casy. Hry nevychadzali velmi casto, ale za to boli velmi originalne.
  • GlaDOS
    Dokonale si pamatuju, jak jsem si tuhle hru přinesl na disketě a pak ji paříval na starém pc. No tehdy sem tomu jako malej klučina moc nerozumněl ale ty nemoci mě dokázali dobře pobavit. Čas oprášit vzpomínky.
  • Kr.Pa
    Autor videa je přímo posedlý těmí průzory, ja to nikdy nedělal.
  • Na Transport Tycoon se zapomnelo?...
    www.openttd.org (revival TTD s multiplayerem) *wink* *wink*
  • jnsCZ
    A sakra, celej víkend v háji...
  • IWKYN
    Jooooo, u tohohle sem se tolik nasmál. Výbornej humor ve hře, skoro jako Goblins ;)
  • Pan_Klobouk
    Jj, to jeste Peter Molyneux nevymyslel hovadiny, ale naprosto genialni hry. Theme Hospital, Theme Park a Dungeon Keeper, skvele tycoonovky.
  • Black_Hand
    ja byl trochu morbidni....nahodne jsem vybiral pacienta jednou za mesic, ktery sel primo na pitvu :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit