zavřít
...

Vybraná čtenářská recenze: Super Meat Boy

U příležitosti překonání mety 2000 fanoušků Games.cz na Facebooku zveřejňujeme vybranou čtenářskou recenzi. Do budoucna k tomu přistoupíme pokaždé, když se počet našich fanoušků na Facebooku zvedne o 100. Se čtenářskými recenzemi máme však i jiné plány, které vám včas přiblížíme. Jen naznačíme, že se...
 • Igráček (anonym)
  0 souhlasí, 0 nesouhlasí
  Tak tohle těžko zhodnotit, na jednu stranu opravdu vtipná a hratelná retro záležitost, která pamětníky potěší. Ale stačí když se člověk jen podívá na statistiky steamu hned je jasný, že průměrnej hráč si tu ani neškrtne. Základní sadu levelů tzv. Light world zatím dokončilo ani ne 5% tamějších majitelů Super Meat Boye. :-O Ta hra není jen obtížná, ta je přímo osmibitově ultraobtížná. :( Já osobně, ačkoliv mám poměrně velkou trpělivost, jsem už druhej den beznadějně zaseklej hned v prvním nemocničním levelu, jak to tam vypadá v Dark World módu radši ani nechci domejšlet.

  Pokud zvládáte starý osmibitový hitovky levou zadní s prstem v nose pak vřele doporučuju, ale pro běžný hráče to opravdu není, škoda.
  27.12.2010

  reagovat

  • claymen tiscali.cz
   0 souhlasí, 0 nesouhlasí
   zkus tomu dát trošku víc času, já jsem "mladý" hráč, takže nějaké hardcore skákačky na Atari nebo NESu si jenom představuju, ale zase takové problémy jsem s tím neměl, ale v takovém třetím světě v darkworldu, to už bylo onačejší hraní :D
   27.12.2010

   reagovat

  • Filias (anonym)
   0 souhlasí, 0 nesouhlasí
   Umm, to já jsem se teď taky zasekl v nějakém z prvních nemocničních levelů a co bude dál - na to raději nemyslet. Pokud to srovnám s VVVVVV, které bylo označováno jako obtížné, tak na tohle se to fakt nechytá... no nic, jdu si zase zkusit tu první warp-zone - snad se to povede *4*

   Jinak dobrá recenze...
   29.12.2010

   reagovat

 • horak.ada tiscali.cz
  1 souhlasí, 0 nesouhlasí
  líbí
  21.12.2010

  reagovat

 • marry.lynn (anonym)
  1 souhlasí, 0 nesouhlasí
  Velmi dobrá recenze, autor je pravděpodobně znalec *1*
  21.12.2010

  reagovat

 • RakeW tiscali.cz
  0 souhlasí, 0 nesouhlasí
  SMB jsem zatím nehrál, ale u flashového Meat Boye jsem strávil docela dost perných chvil a myslím, že jsem ho ani nezvládl dohrát.

  V SMB jsou všechny úrovně nové, nebo je to předělávka té flashovky s nějakýma vychytávkama navíc?

  A jinak gratulce k recenzi na titulce.

  EDIT: Tak koukám, že mám na Kongregate achievment za final level, tak jsem to asi dohrál, ale už si nepamatuju jestli jsem zvládl všechny levely.
  20.12.2010 upraveno v 21:56

  reagovat

  • claymen tiscali.cz
   0 souhlasí, 0 nesouhlasí
   Bohužel flashového meatboye jsem nehrál, takže nemůžu říct, ale i u tohoto se rozhodně zapotíš :D Nějaký komentář na recenzi?
   P.S.: dík za gratulace
   20.12.2010

   reagovat

 • claymen tiscali.cz
  0 souhlasí, 0 nesouhlasí
  dík :D
  20.12.2010

  reagovat

 • Unreal (anonym)
  2 souhlasí, 0 nesouhlasí
  Povedená recenze, jen tak dál.
  20.12.2010

  reagovat

Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

Přidej příspěvek

Přistupujete z neznámé IP adresy 54.81.71.187.
Opište kód z obrázku:   (Kód je nečitelný, ukaž jiný)

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.