Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já myslel, že to na PC vychází taky, i když asi o dva tejdny pozdějc. Takže nejspíš počítaj i s tim joudou.
  • flash789
    Jo, ta hra je prilis designove originalni, oni radsi hrady, orky, draky pripadne samopal a hrat si na vojaky po ste a pokazde stejne:)
  • Bulíř ve FC označil tuhle hru "hrou pro fajnšmekry" a tak to prostě je, to český jouda hrající na PC nikdy neocení, takže to Flashi neřeš, to nemá cenu, nech si je žit v té jejich bublině. Hra má navíc 90%, takže to jest hodně dobré, těším se moc.
  • flash789
    Prvni reakce na Souls hry ceskych hracu byli dost podobne jako to co muzeme cist tady, takze jo..pokrytci bez rozumu a vkusu..obvzlast ta cast co hraje vyhradne na PC.
  • Proč pokrytci? To, že se někomu líbí Dark Souls, musí ihned znamenat, že mu musí nutně líbit všechny japonské tituly?
  • flash789
    A zase se sem prissere plno lidi kteri nemaji na tyhle hry vkus a budou vykladat nesmysly. A pak jednoho dne prijde z japonska hra jako Dark Souls a vsichni si sednou na prdell s ocima navrch hlavy..pokrytci. Ale nema smysl se rozcilovat, holt jsme mala zeme jak rozlohou tak i rozumem..
  • Krescz
    za ty prachy si to honění radši koupím někde jinde ;)
  • No tak já dokáži pohonit i u Tetrisu, ale to sem asi nepatří *1*
  • Jack1947
    Myslím že to je hlavně na honěnou *3*
  • Jack1947
    Takovouhle bláznovinu můžou vymyslet opravdu jen v japonsku *7*

    Co na tom že ženská to vlastně není ale android s podobou, ve fantazii se meze nekladou ( souboje můžou bejt zajímavé)

    44h hrací čas + extras, celkem dlouhá hra.
  • Najdi si na youtubu boss fight Opera Singer ... Možná mají darksiders bohatší prostředí, ale takovej boj tam nenajdeš ani jeden ;)
  • Hráč může posunout kameru, tak aby se podíval pod sukni 2B... dokonce vývojáři zašli tak daleko, že 2B po chvilce pohne rukou a kameru odstrčí, aby se ji nekoukala pod sukni :D

    http://www.youtube.com/watch?v=wC0Zi_hsepc
  • Ale jo, ve slevě to pořídím a pohoním při dlouhých večerech *14*
  • diky! o to vic vzrostl muj zajem o hru*4*
  • Nepřilepené zbraně jsou v každém druhém rpg, tady to aspoň vzali z gruntu a naférovku to přiznali
  • Přesně tak. Taky jsem koukal na videa a v ostatních lokacích to vypadá o dost lépe.
    Z jednoho videa, které ukazuje zdemolované trosky města plného paneláků, se dá očekávat šedá grafika.
  • Taky se mi to na první pohled zdálo divné, ale ve hře je to dobře vysvětleno, jedná se o jakousi technologickou levitaci.
    Během hry se párkrát stane, že nějaká postava omdlí (zranění v boji), následně pak přiletí letající bot, který aktivuje levitaci a tělo se vznese a bot je schopný ho dopravit do bezpečí.
  • koukal jsem na jine zabery ze hry a vypada to, ze ta otresna grafika je snad jen v te casti ze ktere je ukazka a jsou tam i vyrazne hezci oblasti
  • Jediná výhoda je, že tyhle hry mají vlastní kategorii JRPG.... Jinak kdyby to spadalo do normálních AAA her evropského a amerického stylu, tak by to snad dostávalo - 10.

    Vypadá to naprosto otřesně, zejména to okolí. Snad i darksiders 2 vypadal lépe a to je dle videa podobný styl jen darksiders 2 nebyl tak wtf.
  • jamar28
    A přesně proto nehraju nic z Japonska... *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit