Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • no v ovladani sermu je zatim MaB neprokonany.
  • Tikov
    Ozkoušeno a pocitově fajn, ale nevyužívá MaB ovládaní zbraně, ale na každý druh útoku je jiné tlačítko (přičemž mi přijde jako zlo z hlubin pekelných dát sek zvrchu a bodnutí na kolečko od myši) Blokování funguje v zásadě automaticky. Střelba z luku a kuše mi přijde ještě zjednodušenější než v MaB (Luk neustále drží v největším nápřahu a kuš se nabíjí hodně rychle). Určitě je boj na blízko zábavnější než WotR (i přes neMaBní ovládání) ale není to úplně ono. Takže osobně dál čekám na MaB2.
  • Absolutní pecka hra, když si nedáváte bacha pobijete půlku svejch lidí...a konečně hra o skillu a ne o spam skill to win. A ten pocit při úderech, suuuper :). *14*
  • shanim 4tyho do 4packu kdyz tak spingee@gmail.com
  • zdeeneek
    Multiplayer v fpskach me nikdy moc nezajimal, ale tohle se mi docela zalibilo. I kdyz to obcas vypada komicky kdyz se na sebe riti dva hraci a v marne snaze jeden druhyho trefit se kolem sebe motaj jak vozralove ;) Ale pekne udelany prostredi map, ve kterych se rezba odehrava a povedena zvukova kulisa navozuji atmosferu, ktera dokaze vtahnout do hry. Pokud mi to utahne pocitac, tak to minimalne vyzkousim.
    • zdeeneek
      Tak muj starousek PC tohle nerozdejcha :(
  • Tohle vypadá daleko lépe než war of the roses(nemyslím grafiku, ale ten zbytek) *14*
  • Odulin
    Před chvíli koupeno na Steamu. Dal jsem 3 hry..požadé team obejctives a je to dobrý.:) Ani jsem to takhle nečekal. Pocit z boje je supr.:) Úkoly např. braň vesničany, poté zabraň beranidlu proražení a nakonec uchraň krále..který sem byl já aniž bych si toho všimnul:) Boj je celkem promáklej - 3 typy útoků, sek, bod, s nápřahem, potom chvilkovej blok, kop na rozhození bloku, fake úder. stamina, dá se sekat hlava a údy. Životy automaticky dobejvaj, takže lze být na bojišti dlouho, když se daří. celkově spokojenost...něco podobnýho mi chybělo.:)
  • Jazz
    Já nechápu, proč nemůžou udělat hru stejně jako se v ostatních FPS hrách míří.
    Vím, že jedna hra to má, kterou si bohužel nepamatuji (Kdo ví ať odpoví).

    Tedy, že např. pokud budeme pouze držet myš, tak bude klasické rozhlížení, ale pokud podržíme levé tlačítko, tak se v podstatě napřáhne na útok a poté pohybem myši můžeme jakkoliv meč nastavit - blokovat, útočit, cokoli. Zkrátka jak se v FPS míří, tak tady bude natáhnutý meč.

    Zas tak těžké to udělat nemůže být a pokud by byl problém s rozhlížením při držení toho levého tlačítka, tak není problém to přeci udělat jako u Army 2, kde se otáčí zbraň a jakmile dojedete ke konci obrazovky, tak se otočí i kamera.
    • zdeeneek
      Na tuhle hru by imho sedlo ovladani kinectem nebo na ps3 move.
    • Takle to ale je ve Warbandu... Drzenim si naprazenej a jakym smerem mas mys tim smerem se naprahujes...a pak to pustis a svihnes
      • Jazz
        Ale tak to nemyslím...
        Já to myslím naprosto volně, tedy jako AIM v ostatních FPS hrách. Prostě jakýkoliv pohyb myší.
  • nevite co to je Chivalry: Medieval Warfare 4-pack , to pack nechapu
    • Dostanes tu hru 4x abys to mohl darovat 3 Steam kamaradum
  • ono to neni zadarmo ?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit