Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • mikezz
    Prvá japonská šialenosť, ktorú si niekedy snáď zahrám. Art direction vyzerá super.
  • Na objektivním posouzení chyb tohoto braku nic pozérského nevidim, co ovšem silně pozérské je jsou čeští japanofilové *1*
    • na tom nic pozerského být nemůže a to jsem viděl pouze trailer, abych si byl jist, že tuhle pózeřinu nikdy hrát nebudu toužit.
  • risa2000
    Tak jsem už byl po posledním FC nalomený to koupit, ale pak jsem si přečetl diskusi na Steamu a rozmyslel si to. Vypadá to, že hra je dobrá, ale port se dost nepovedl. Jestli si to někdo z games.cz zahraje i na PC, tak by mě dost zajímalo, co na to řekne.
    • https://youtu.be/gWkSYY02Qxc
      • flash789
        Ten TBho report je k nicemu, pac vubec nebyl v open world casti, kde ty naroky a optimalizace jsou uplne nekde jinde nez v uzavrenem dungeonu v prologu..video k nicemu..
        • madPav3L
          Příště se na to video alespoň podívej... není to o nárocích na PC, ale o tom jaký je to port co se ovládání a nastavení týče.
          Nároky na PC už nebude srovnávat, protože si někteří diváci stěžovali, že na jejich sestavách je to jinak...
          • flash789
            ja ho videl, jen jsem upozornil ze pozdeji ma hra vyssi naroky..a tudiz to video je k nicemu..Je sice super ze ze to am nastaveni a dobre se to ovlada..ale kdyz mu to pojede 20 fps k nicemu mu to nebude..a podle toho videa to vypada ze hra jede dobre..i kdyz to TB nehodnoti..
            A lidi na steamu si stezuji hlavne na tu optimalizaci, o coz TC slo.
  • Odulin
    Super, už se nemůžu dočkat. Hned jak trochu spadne cena, jdu do toho. Japonský hry se mi moc líbí.
  • risa2000
    Dá se to hrát na PC s gamepadem? (Na Steamu píší "částečná podpora".)
    • Částečná je tam napsáno proto, protože socky nemají na x360 gamepady nebo na xone gamepady a pak si na steamu a na forech stěžují že jim jejich logitech nefunguje *1*
    • S gamepadem se to hraje parádně. Mnohem lépe než s klávesnicí IMO.
  • nemá smysl hrát jiné hry než japonské. V podstatě ti jediní nezapomněli, že hry by měly mít především fantastický gameplay...
    • Proboha kdo může tomu chaosu říkat hratelnost ? Možná kdyby jednou dvakrát kolem bose , ale co jsem viděl videa , tak chaotické máchání mečem na každém rohu a nabíhání Machinárií a Botanicul na ostří .
      Nelíbí se mi to (vizuál, meše kordy akordy a unisex ) , hratelnost stojí za zlámanou bačkoru (snad kdyby byl coop jednou z logických a volitelných možností měli by malé plus ) a jediné o čem lze mluvit je příběh a úchylné až dokonalé motivy v hudbě .
      Možná pro ty co si oblíbili Diablo může taková hratelnost být plusem ale u normálních hráčů proklínajících stupidní klikfest prostě nuda přichází v první minutě (OK má to po japonském vzoru tuny WMV , tak možná až v jedenácté minutě kdy se hráč dostane k ovládání téhle zběsilosti )
      • Opravdu chcete řešit to, že se VÁM se ten žánr nelíbí?

        Já osobně třeba vůbec nechápu, jak někdo může hrát závodní hry a přesto se to očividně některým lidem líbí.
    • restore
      Myslel si snad pribeh, nie? Zrovna tato vec ma prisern hratelnost a nieje moznost ani prebindovat - konkretne uskoky do stran na double tap su nieco, co vymysli len ******
    • Nebo hratelost, případně ゲームプレイ
  • Japonci si libují ve velkých šílených věcech, emo účesech a postavách co vypadají jak kluci holky za naší školky (ideálně v mini sukni). Graficky to je vyloženě zastaralé. Přímo strašné. O nějakém kvalitativním standardu pro PC není řeč.

    Příběh postrádá logiku a na to snad japonci ani u podobných her nehledí. Hlavně, že tam zrubu mečem 100m robota a to, že animace nesedí, sekám do vzduchu a je to vlastně jedno.
    Čest výjimkám

    Tohle ve srovnatelných věcech jako je technická stránka hry porazí každé evropské a americké rpg
    • flash789
      Pane Pravda. meles jednu kravinu na druhou a mas o tom asi tolik znalosti co trilete dite ktere ma vypravet o atomove fyzice. Pro cloveka co tyhle hry hraje tak pusobis neuveritelne hloupe. Takze pokud se nechces verejne ztrapnovat pred lidmi co o veci neco vi, tak radsi priste mlc.
      • jednu jsem znal co hraje tyto japonské bizarnosti.. Oblékala se do podobně bizarních kostýmů, velmi intenzivně se v nich fotila a hlavně se u toho tvářila, že to myslí vážně. To je na tom ta ujetost.
        • No a? Proti gustu žádný dišputát.
          Tak dlouho dokud to nevnucuje ostatním, tak si může dělat co chce.
          • tak ten nade mnou nás všechny co zde vyjadřujeme názor na velmi specifický výklad videoherní kultury po japonsku napadnul, že jsme 3leté děti co nerozumí jaderné fyzice...moc ten myšlenkový pochod nechápu, ale musel jsem mu to nějak vrátit. Zítra píšu ne ČEZ Drábové jak to vidí s Mangou a jestli má také nějaké své éterické alter ego. *7*
    • Nemáš pravdu pravdo......paradox.
    • Snad to uplně nedorazi zmrvenym portem, jak je u japonských her zvykem
      • Jack1947
        Zámek na 60fps je jistej ( no ještě že né 30fps) nicméně, určitě to bude stejně zastaralý jak na konzoli
        • Snad pude pořádně nastavit grafika a ovládání, žádný zmáčkní křížek na ovladači abys provedl útok a podobný nesmysly
          • Obávám se, že ne. Snad MGS byla jedna z mála výjimek....
            Tyhle typy her na to většinou dlabou. 60fps lock to dokazuje. Normálně máš hry bez locku aby si to každý dal jak chce.
            • Jack1947
              Já myslím že většina her má limit kolem 150fps což je až moc. Jj prostě nelze čekat na pro japonce minoritním trhu ( mají Japonci herní pc vůbec?) že by jejich port byl nějaký parádní.
          • Jack1947
            To by jsi chtěl už moc ale musíš to brát takhle že to je port a stojí to 60pytlů, nemuselo to vyjít vůbec ( mě by to až tak nevadilo) Prostě pc hráči na takovou hru budou kafrat vždycky.
  • Draken69CZ
    Další herní klenot z konzolového světa, tentokrát i pro zloděje LVého, ale ten bude raději trávit čas v naleštěném bobku co si "koupil", jeho škoda... modří vědí *3*
    • Dobře, že to vychází na PC, tak se hra posoudi objektivněji, protože, nic ve zlém, ale konzoisti maj tu laťku kdy něco nazvat hitem, proklatě nízko *4*
      • Vážne? :D na PC dostávajú bežne pixelart indie kravinky absolútne hodnotenie.. ďalej hry ako gone home a inside ktore sú celkom zaujímavé ale dajú sa dohrať za hodinu.. Takúto konkurencia Nier hravo prevalcuje
        • Srovnáváš žánry mezi sebou? Ale no tak...
          • Nie len som reagoval na koment podľa ktorého sú konzolové hry hodnotené menej objektívne akoby boli na PC a toto tvrdenie som vyvrátil tým že hocjaka PC hlúposť dostane absolútne hodnotenie... a Nier žánrovo ani nemám s čím zrovnať lebo iná hack and slash RPG na PC ani neexistuje
            • Tak tohle už je silný kafe. Já si nic nevsugeroval, o h&s rpg se bavil ten přede mnou. Naposled řikám, nauč se číst vlákno, než začneš na někoho reagovat.

              Jinak to, že h&s vzniklo na PC a ze stolních RPG je fakt, tak přestaň plácat něco o tom, že to každý vidí jinak. Nevidí. To jsou jednoduchý fakta, který si přetvářet každý jak chce nemůže, i když tobě to jde velmi dobře a rád to děláš, když ti praská žilka.
            • flash789
              Z definicema zanru jdi nekam, stejne to kazdy vidi jinak..Nier konceptem hry pripomina spis Zeldu nez diablo. Staci si precist podnadpis clanku..to ze sis nekde vsugeroval ze to je hack n slash rpg je tvuj problem..
            • Ale prosím tebe, o akčních adventurách se tu nikdo nebaví. Doporučuju dvakrát číst než zareaguješ. Ušetříš si čas psaním zbytečných a nesmyslných postů.
            • flash789
              Ale prosim tebe. typickym prikladem akcni adventury s rpg prvky je zelda a prvni dil vysel ..svete div se.. v japonsku zacatkem roku 1986.
            • *např. s Dark Souls na PC...
            • Asi si o tom ještě neslyšel, ale žánr hack and slash RPG (neplést s h&s typu God of War) vznikl na PC a kořeny má v západních stolních RPG. Typickým představitelem je Diablo.

              Nier je spíš ačkní hra s RPG prvky / akční RPG, takže např. Dark Souls na PC...
            • nightborne
              Umm... Darksiders II?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit