Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mart9
    Nechtěl bych být backer *2*
    • Pokud je pro tebe 65 USD balík, tak určitě. *3*
    • TheGGG
      holt budou muset účast v betě zahrnout do závěti, pro své potomky...
  • Teprve alfa. Lol
  • A hra - plná verze - někdy vyjde ?
    *1* *1* *1*
    • Hráč elite dangerous nepochopí to co se snaží star citizen udělat
      • Hráče Elite Dangerous nezajímá o co se vývojáři snaží ale co opravdu dělají :)
        • A hlavně, hráč Elite už dávno hraje.
          • nehraje, protože ho to dávno omrzelo
          • Taky jak to vypadá. Osobně dávám přednost tech. posunu před datem vydání, zvlášť když už takový hry dneska nikdo nedělá. Poslední byl Crysis...
  • Vypadá to pěkně, potenciál to má obrovký ale 3.0 je plné bugů, optimalizace špatná, FPS drops, atd...
    Až to dají dohromady tak to bude zážitek. Zatím je to spíše na mrtvici.
    • walltar
      Už jen kdyby se jim podařilo vyřešit FPS, tak si myslímm bude tahle verze hodně zajímavá... takhle, jsem to zase smáznul a počkám na hratelnou verzi.
      • FPS a plně integrovaná pertsistence, odstranění bugu, který loď teleportuje zpátky na přistávací plochu, bugy spojené s inicializací lodi při claim, mizení textur planet a všude funkční konzole. Ostatní jsou maličkosti. :-D P.S. Americké servery, jsou plynulejší.
        • Uz jen to, ze spojujete FPS se serverama ukazuje na naprostou neschopnost vyvojaru. Protoze komunikace po siti se zcela bezne dela async, a na beh klienta nema naprosto zadnej vliv. Maximalne v pripade problemu na jedny nebo druhy strane dochazi k portovani sem a tam ... ale rozhodne ne k propadum FPS.
          • Až mi ukážeš hru, která umí to, co SC a i tak vypadá, tak tě možná s tou neschopností vývojářů někdo bude brát vážně. Zatím to vypadá, že nevíš, o čem mluvíš...
  • TheGGG
    no nevím... todle má ke slibované hře daleko. Zatím ukazují jen perfektně předpřipravené kratičké výseky a už jim prý zase dochází prachy... možná to chtělo najímat míň drahých herců a víc se soustředit na hru samotnou. I když jsem rád, že mám v jedný hře, garyho oldmana, marka hamilla, liama cunninghama a gillian anderson
    • walltar
      Podle mě to je u příběhový hry dobrá investice... Dobré herní výkony spojené s kvalitní animací můžou přimět dost lidí k nákupu. SQ42 je celkem důležitá část SC... a druhý a třetí díl už budou muset prakticky všichni koupit. Takže pokud nasadí laťku vysoko, a podaří se jim dobrá AAA hra, tak si herci na sebe vydělají.

      A z toho co ukázali tak herecké výkony nejsou vůbec špatné.
      • Az na ten detail, ze vsichni co si to chteli koupit uz to maj, a nekteri uz to ani nechtej, a jini uz si nechali i vratit prachy.
        • Nope. Všichni určitě ne. Nesmysl. Spousta lidí si to koupí teprve až to uvidí hotový...
      • Tak snad to po příběhové stránce nebude stejná "kvalitka" jako nový SW. Ale nejspíš asi bude.
        • Minimálně to má mnohem lepší obsazení, RSI nejsou Bioware, Roberts není sjw a hry na kterých se podílel dřív, byly kvalitní.
      • TheGGG
        no jo, ale ty stejné výkony zvládne i každý videoherní dabér, jako nolan north, nebo tara strong a stojí to výrazně míň
        • walltar
          Nevím jak ti, které jsi jmenoval... ale dabér na tohle nestačí. SC má dělanou kompletní motion a performace capture, takže herci byli potřeba. Levnější herci by asi stáli míň, ale myslím, že pokud hra nebude vyloženě špatná, tak se ty dražší hvězdy zaplatí... o hře díky nim uslyší mnohem víc lidí.
          • TheGGG
            skoro všichni videoherní dabéři dnes dělají i motion capture, North pro uncharted např.
            • Dabér nedokáže hrát jako A herec. Vzhledem k tomu, jak kvalitně dneska dokážou převést mimiku, se to vyplatí. Ještě sem neviděl takhle přesvědčivý postavy v ingame grafice. A to ještě podle jejich slov nemají plně implementovaný vlasy a některý technologie.
            • walltar
              Tak potom bych je nazval herci a ne dabéry...
        • nebo Riley Reid
    • finanční expert na herní vývoj dorazil *15*
      • TheGGG
        fakta jsou fakta, ta hra má problémy a s tím žádný anonymek nic nenadělá....
        • přesně, fakta jsou fakta, tak co tu jako zkoušíš anonymku?
          • TheGGG
            pořád ten samí naštvaný anonymek parazit... hodně mě bavíš... vývoj hry je pochopitelně problematický, ale ty anonymku se o tuto hru nezajímáš, ty jsi zřejmě naštvaný, že jsem před x měsíci, možná lety napsal něco proti své oblíbené hře (kdo ví, co to vůbec bylo za kktina) a tak se mě teď držíš jako klíště a ať už se snažíš o cokoliv, ve výsledku se jen ztrapňuješ... no můžeš si dát nick jaký chceš, ale že je za klávesnicí pořád ten samí ementál, to skutečně nezakryješ....
            • Ty synček a ty snad anonymní nejsi? Schovaný za anonymní přezdívku bez vlastní fotky atd.? Predveď nám svůj OP, ať nejsi anonynem... *15* *15*
            • TheGGG
              už se bojím ty dízle... *1* každopádně přeji tvým vnoučatům, aby si betu star citizen užily...
            • chkapečku, proč sem vůbec něco píšeš, na tvůj trolling není nikdo zvědavý, všichni včetně mě jsou tu protože je zajímá Star Citizen, ne tvoje trollení, ty už mě upřímně teda moc nebavíš, tím co tu dlouhodobě předvádíš si slušně koleduješ o permaban, tak kušuj
          • Ale Fanda SW VIII tady pod jiným nickem, ty jsi dobrý magor, v podstatě tu nonstop sedíš, měníš Nicky a trolis, trosku porucha, ne?
            • "píší tu pod tímto nickem nekolik měsíců, ale dobry pokus."

              Na tenhle web chodím asi 10 let a nikdy sem tu nick Klement neviděl, dobrý fail. Ještě větší fail je ale to, že sem cpeš nějaký SW, který tady nikoho nezajímá a nesouvisí to s debatou. Tzn. troll a offtopic. Congratz.
            • TheGGG
              žádný XxX tady ani před měsícem nebyl...
            • to samozřejmě i já, dokonce několik let, inspiroval mě Vin Diesel dobrých 15 let nazpět!
            • píší tu pod tímto nickem několik měsíců, ale dobrý pokus.
            • tvůj nick jsem tu taky předtím neviděl, zajímavé *7*
            • magor? no dovol!
              a možná sedím blíž, než si myslíš, podívej se z okna *3*
  • Beta bude do roku 20?
    • 3020
  • Blue.Shark
    Velká paráda. Jen jim teď nezvládají servery, což je docela problém. Až si znovu pohrajou s netcodem, bude zážitek na zcela jiné úrovni.
  • hustý, tohle je opravdový nextgen, už to chtělo nakopnout, od dob Crysis to dost stagnuje
    • Hustý se mezi nereálná pořad říká?
      • Cože? Nechlastej už takhle dopoledne. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit