Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ja by povedal k tomu tolko. Su tam velmi pekne skiny, prepracovanejsi engine na rozoznanie hudby, ktory pracuje podla mna vyborne a tiez velmi pekny dizajn a grafika, ktora na ultra vyzera super. Ale... Je tam dost bugov, napriklad po vstupe do release version prestal fungovat AA. Myslim, ze tiez v neon skine sa trosku bugli farby, tak bacha nato a dalsie veci. Dalsie ale smeruje na release versiu v porovnani Audiosurf1. Chyba co-op, cize si nemozem s bratom zahrat na jednom compe. Nemozes si nastavit dificulty a nemozes ani zomriet, kedze v jednotke, ak sa ti preplnili bary na farby viac ako tri krat, skoncil si. Zatial mi to viac pripomina beta version ako release. Ale treba brat do uvahy, ze to robi jeden clovek, tak to chce asi cas. Ale inak sa to hra vyborne, len tam chyba viac challengu, pretoze mna nebavi stale zbierat body
  • jindra.veliky
    sbirat mam ty cerveny houby, ne?

    http://www.imgup.cz/image/wgD

    a to kapradinu, nebo co to je, nechavat? :D *4*

    jinak jsem do toho zkousel pisnicky od Die Antwoord a dobry *5*
    • jakou kapradinu jake houby? to jako myslis ty bile ostny co vypadaj jak nejakej spatne vykreslenej objekt co se "rozpad" a houby to jsou ty hnusny cerveny fleky? zase na jednu stranu dobry napad vykaslat se na peknou grafiku vznikne hra co podporuje fantasii, jinak hnus humus *11*
      • vies co, najskor si to zahraj a potom mi hovor o humuse ok ?
    • Tu kapradinu mas vynechavat, lebo ti nici tvoje cervene houby a tym padom mas menej bodov ;)
  • Za ňáký posraný breakbeat... Mi se tahle módní vlna přejedla už na startu *11*
  • Kr.Pa
    Demo? Co to je? Není to nějaký přežit minulého století?
  • Whoossain
    Demo... To je posledních několik let pro vydavatele sprostý slovo.
    • Protože to jsou zbytečné náklady navíc a na prodeje to nemá moc vliv...
      • MalyZeli
        Ne, protoze se tvurci bojej, ze si lidi vsimnou, ze je jejich hra sragora pred vydanim hry, a uz by se nemohli spolehat jen na dobre trailery a lidi, kteri si hru predobjednaji.
  • Když to vůbec neni do rytmu a ty kostky tam lítaj jen tak, tak nechápu význam takový hry..
    • v jedničce se podle hudby měnila dráha, když to bylo rychlý, letělo se z kopce, když pomalý, tak naopak do kopce nebo přes vlnky, přijde mi to fajn :)
      • Vakek
        Přesně tak. Teď stahuju demo tak uvidim :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit