Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak PC komunita opět nezklamala a ukázala jak jsou moc dospělí. Vážně jsem rád, že PC jakožto herní platformu nepodporuju a radši kupuju konzolové verze her .
    Je to takovej můj prostředníček všem PC fnboyům, kteří musí tu PC krabičku vnucovat každému a chovat se jak ocas ke komukoliv, kdo na PC nehraje.
    • vlastik.plaminek
      Víš co bylo super na době cca 15-20 let zpátky? Že jeden kámoš měl PC, druhej čínskou kopii Nintenda, já čínskou kopii Atari a později PSX a všichni byli happy, protože nikdo nemohl mít všechno a takhle měl každý něco, takže jednou se hrálo u mě a pak zase u někoho jiného na něčem jiném. Pak se tak nějak rozmohl internet a na světlo světa se začali dostávat šupáci jako ty a místní PC "elita"
  • Dobrý den, pro začátek bych chtěl říct, jsem si sem nepřišel dělat nevkusnou, poťouchlou, ošklivou a dětinskou legraci z konzolí a jejich výkonu. Tak se tu mějte hezky
  • Když tak tady čtu tu debatu o rozlišeních 1080... Už někdy od roku 2008, co jsem si pořídil 24" monitor, jsem hrál na PC v jeho nativu 1920/1200. To lehké pobavení nad tím, že v roce 2016 dosáhli na 1080p se konzolistům dost těžko vysvětluje... Dýchavičná konzole za 11 tisíc co se při 1080 potí to není ekvivalent dnešního herního PC. To dnes vypadá nějak takto: https://i.ytimg.com/vi/Gxr6I_ke0tg/sddefault.jpg
    • residentevilfans
      Sranda je ,ze tam ma plakaty Destiny ,ktere na PC vubec nevyslo! *15*
      • Draken69CZ
        Tak hraje na všem nemá potřebu se zuby nehty držet jedné platformy, to jen tady se lidi musejí nebo mají potřebu mít jen jedno.
    • myslim, ze spis nejak takto http://stolni-pocitace.heureka.cz/barbone-sparrow-bronze-sparrowbronzew10v2/

      Preji prijemne hrani her v 1080p :-)
  • Možnosti nastavení Nioh na PS4 Pro:

    HD display “Movie Mode” - Stable 1920×1080 resolution with high-quality anti-aliasing at 30 fps
    HD display “Action Mode” - Stable 1920×1080 resolution at 60 fps
    4K display “Movie Mode” - Stable 3840×2160 resolution at 30 fps
    4K display “Action Mode” - Stable 1920×1080 resolution at 60 fps

    Pro každého něco.
    • A zároveň pro všechny nic, inu, konzole
  • tady je zase volů. Teď za cenu 10,9K je to skvělá nabídka, do půl roku je akce na Mallu za 9990 v bundlu s nějakou hrou a to už bude naprosto fantastická nabídka. Velice slušný výkon, slušná nabídka her, spoustu očekávaných exkluzivit. Naprostá pohoda.
    • Až na ty ceny her, ty jsou dost šílený.
      • viz dole... ne, nejsou
  • Na PS4 je 1080p tak 90% veci, na PS4PRO ma vsechno jet okolo 1600-1800p. V native 4K jen starsi veci typu Skyrim, Fallout 4, Last of Us apod. Samozrejme v o neco nizsich detailech nez totez na top PC.
    • Paulcz
      A máš nějaký důkaz? :) Spíše to vypadá, že 90% je upscale viz. odkaz níže.
    • Nikdy mě neprestalo bavit, jak si majitele konzoli tahají argumenty z ty nejspinavejsi zadnice, aby měli pocit, žeje PS něco TOP :-D přitom to bylo od začátku jasně dané - playstation je počítač pro chudé, kteří nemají ambice zapojit mozek a potřebuji absolutně user friendly prostředí, protože sebemenší problém s OS je pro ně často neřešitelný problém
      • jj pro chude, co za kazdou hru plati cca. 1800 a maji to pripojene k TV v cene dvou TOP hernich PC. :) Krome toho ma temer kazdy konzolista i to PC. Co tam mas dal, ty chudy chudaku.
        • Zagro
          A to tvrzení, že má skoro každý konzolista i PC jsi vzal kde? Jo jestli myslíš PC na net a office, tak to pak jo. Argument, že maj konzoli připojenou k TV. To jako, že PC se k TV připojit nedá? Už několik let mám PC propojeno s EPSON FHD projektorem (max. úhlopříčka 780cm), plazmovou TV 55" FHD a nově s 4K 28" Samsung monitorem. Nic proti konzolím, na odreagování ok, ale moc se ti ho nepovedlo vyargumentovat. Mimochodem jenom Thrustmaster Hotas Warthog + pedály, který zde mám k Oculusu vyjde na stejný peníze jako PS4 PRO. Jásný, že schytám mínusy od závistivců, ale uvádím to zde pouze jako příklad, jak bývají často PC využívány.
          • Sorry, ale slusna velka UHD HDR tv stoji jak vsechna tva zarizeni dohromady krat dve. Me si rozhodne neoslnil a nevim co bych ti mel zavidet. Nevim proc si PCckari mysli, ze hrani na konzolich je levnejsi. Pokud to nekdo mysli vazne tak ani nahodou. A hry jsou 2x drazsi bez moznosti pirateni byt s moznosti zpetneho prodeje. Naopak pouzitelne herni PC dnes lze poridit za pakatel. Vykonovy posun je u nich v podstate nulovy (ano diky konzolim), takze staci jednou za par let dat 15 litru za grafiku. Kde jsou ty doby, kdy jen dobry monitor stal 30-50 litru a cely komp v pohode daleko pres 100.
            • Zagro
              Přečti si to znovu, zde nejde o nějakou závist, ale o naprosto nesmyslný argumenty, co jsi uvedl.
            • hry nestoji 1800. Originalky.cz - Titanfall 2 - PS4:1499, XO:1499, PC:1279. V podstatě je levnější konzolovka, jelikož ji můžeš střelit, pokud tě hra přestane bavit...
            • líbí se mi, jak si konzolisté vyvracejí svoje vlastní argumenty.. viz "pohodlné hraní na stroji za 10k" tomu se řiká řezat si pod sebou větev, ale tak aspoň fajn upřímnost, všichni víme, že hraní za 10k je nesmysl, potřebuješ drahej gamepad, super drahý hry a slušně velkou UHD HDR tv co stojí jako 2 PC, aby sis zahrál v horší kvalitě *1*
          • jak fakani na písečku, přestaňte si poměřovat pindíky a ať si každý hraje na čem chce.
            • Zagro
              Jsi raděj přečti, co jsem psal. Tady nejde o žádný poměřování, ale o naprosto pár jednoduchých argumentů, kterýma jsem vyvrátil ten jeho nesmysl. Poposedni si.
      • a z jaké zadnice jste si vytáhl svůj názor? :-)
  • Já se konzolím již několik let nebráním a proto vím, že jsou tam hry, které mě za těch usmolenejch 10k stojí.Přiští rok se těším především na Horizon: Zero Dawn, Red Dead Redemption 2, Gran Turismo a Detroit.Na PC budu vždy hrát nejvíce, ale některé hry bych si nechtěl nechat ujít.
  • Rozhodující bude hlučnost chlazení. Na nějaký vysavač nejsem zvědavý.
  • Paulcz
    Zajímavý je tohle, trošku to vrhá světlo na tvrzení: "konzole jsou optimalizovanější než PC", prostě a jednoduše upscaling :) Tedy kromě obecných faktů jako je nízké rozlišení textur, chudší scény (objekty, efekty) atd. Akorát je zajímavý, že se to děje během hraní, přechody musí být hrozně vidět, takže to je zamaskovaný pod tunou bluru a jiných vychytávek? Běží vůbec nějaká hra v 1080p nebo v nativním rozlišení televize a nebo je všechno upscale z nějakých 720p a méně?

    http://wccftech.com/battlefield-1-ps4-160x90-resolution/
    • Podívej se třeba na hru The Last of Us pro PS3. A pak se mrkni na specifikace té konzole. Kdyby to byl počítač, budeš rád že na ti na něm poběží MS Office :-)
      • The Last of Us vyšlo až na konci životnosti PS3, před vydaním PS4, takže v době, kdy se teprve vývojaři naučili dělat hry pro PS3 a získat z toho HE co to jde.. a to není moc dobrá vizitka pro konzole, čekat až na její konec. Tak hold teď budou ty konzole vydávat častěji..
        • *HW tam má být
      • Paulcz
        PS3 měla dost odlišný hw, to u PS4 neplatí.
        • Měla odlišný HW, ale já jsem spíš narážel na verlikost RAM než na CPU.
          • zaty
            Je to tak, PS3 mě, jako programátora, stále udivuje. To, co dokázali vymáčknout z toho HW, je až neskutečné. Samozřejmě tomu pomáhá relativně vysoká propustnost XDR DRAM, která byla na svou dobu hodně vysoká a i z pohlednu dnešní doby je to pořád rychlá RAM. A nic na tom nemění ani to, že vývojáři právě na nízkou kapacitu RAM nadávali, že jim to komplikuje a prodražuje vývoj. A nadávali na to i ti, co PS3 používali ve výpočetních clusterech, protože kombinace Cell a rychlé RAM za tu sranda cenu byla do clusteru jak dělaná :)
      • Což ale bude jen další důkaz lenosti vývojářů.
        • Tak není to jenom o té lenosti. Je jedna věc testovat hru na jediném hardwaru a testovat ji na spoustě možných kombinací. Ale je pravdou, že na optimalizaci PC vývojáři už dávno rezignovali. Většinou ji nahrazují hrubým výkonem.
        • Tak tak. Vynikající optimalizaci jsem viděl naposledy u UT 2004, Far Cry ... a možná ještě Crysis.
          • Zagro
            Novej Doom je taky dobře odmáknutej.
  • Paráda :) gratuluji! tak se Playstation zase dotáhl na Personal computery s hardwarem datovaným na rok 2014 :-D.......ve skluzu jsou však permanentně od roku 1995 :) za 11 000kč si na Aukru koupíte minimálně o 50% výkonější bestii a ještě si s tím pohodlně zvládnete jak veškerou kancelářskou práci, tak profi navrhování v AUTOCADU, Corellu atd.........počkat, já zapomněl. Playstation totiž není záludný.....operační systém je strašně složitý! nebo bude chtít nedejbože aktualizovat grafické ovladače! :-O........neřešitelný problém :(
    • Ja koupil nové PC za asi 15 litru a nema vykon ani jako stara PS4 a to jsšm ho kupoval az po PS4 :-). Doufam, ze ty jezdis jenom traktorem, je univerzalni, ma poradny vykon, je dobry na praci, zoras s nim i pole, s valnikem ti nahradi nakladak a s babakem i mensi autobus.

      Nastesti si nekteri z nas mohou dovolit i pohodlnejsi specializovana zarizeni.
      • V dnešní době ty traktory opravdu mají výbavu, na kterou se nechytají ani některá dražší auta, takže opatrně. *4*
      • Lol ty asi nevis kolik stoji luxusni traktor. Kdybych mohl chodil bych s tou bestii i do prace
    • Ja bych si tu bestii i koupila, ale nejprve by me nekdo musel prozradit, jak na ni pak s pritelem rozchodime ty hry, na ktere se tolik tesime, napriklad Gravity Rush 2, The Last Guardian, Horizon: Zero Dawn, GT Sport, BloodBorne, TLOU 2, InFamous, Ratchet and Clank, Days Gone, Detroit: Become Human, Dreams, God of War, Uncharted 4 nebo treba noveho Spidermana od Insomniacu.
      • Proc bys to nerozchodila nechapu to jsou nejake pc nebo xone exkluzivity?
        • Tak tyhle hry na PC opravdu nerozjede no, Playstation only.
          Take tam pristi rok nerozjede RDR2 a to rozhodlo, ze do konzole jdu take, cekat jako u minuleho dilu RDR nehodlam, protoze by se me mohlo stat, ze se opet nedockam. :-)
        • zjevně se snažil vyškrábnou všech 10 exkluzivit co na PS3 a PS4 vyšly, aby ti jako ukázal o co přicházíš, ale je vidět že musel dost dřenit, aby dal dohromady aspoň těch 10 a to půlka z nich ještě není venku, smutná to vizitka konzolového hraní :(
          • aha, ona myslela pc, ja myslel že mluví o konzoli... no nic
    • Lol zapominas na podstatni vec a tou je optimalizace specialne na PS4 diky cemu je prakticky vykon nekde jinde nez papirove silnejsi PC. Navic si muzes dat konzoli i do obyvaku
      • Paulcz
        B.U.L.L.S.H.I.T. :)
    • Odkaz z aukra prosím.
      • 2 Zetko
        já vím, je strašně těžké použít google - 3 vterřiny hledání, kliknutí na první odkaz na Aukru
        http://aukro.cz/pocitacova-herni-sestava-i6585511321.html.
        Pokud bych si chtěl koupit za slušné peníze herní PC, prohledával bych weby klidně půl hodiny a garantuji ti, že je internet plný ještě výkonějších PC. Jistě, dobře to víš, ale zkusil si střelit od boku - minul si.

        2 Lenka
        zvláštní dedukce - vy máte slečno ale problém, že už jste se stala věrným zákazníkem PlayStationu a budete s otevřenou pusou přijímat vše, co vydá. Vám nikdo nevysvětlí, že obrovské herní portfolio má nečekaně i PC scéna.

        2 Bob a jako co? PC si přes HDMI nepřipojím k televizi nebo projektoru? pro PC neexistuje klávesnice a myš na dálkové ovládání? ach jo.....ale já vám rozumim. Taky nemám rád věci, kterejm nerozumim - matika, chemie....ty předměty jsem neměl rád. Tak dokážu pochopit, že když neználek pustí počítač a vyběhne na něj nějaký informační okno, tak dostane epilepťák a skopne monitor ze stolu
        • A to je cena včetně OS? To jsou další + 4k a k tomu ještě nějaká solidní myš + klávesnice dalších 1,5k
          • Jasně že je to včetně os a myši s klávesnicí. Těch počítačů je plnej sbazar, bazos i aukro. Stačí se na půl hodiny zaseknout a projet inzeráty. A že si s i7 a GTX 770 nezahrajes? Kterej hlupák to může napsat....
            • Tak je to i5 ale vem to čert :-) Že si na tom nezahraješ nikdo netvrdí. Stejně je taky blbost tvrdit, že si pohodově nezahrješ na konzoli za 11k. Tohle tady právě nechápu, neustálý hate vůči konzolím. Když někoho konzole baví, ať hraje na konzolích. Někdo chce hrát na PC, tak ať hraje. Všichni lidi nejsou stejní, každý má jiné požadavky a je dobré mít možnost si vybrat...
        • To na cos poslal link ma o 50% nizsi vykon nez PS4 PRO a ne vyssi. Ty jsi fakt ale lama.
        • 1) Jsi úplně mimo!

          2) Proč s tím tady vůbec otravuješ, zajímá to snad někoho?
        • Chvíli jsem doufal, ale po shlédnutí té sestavy... To snad ani nemyslíš vážně. Na tomhle si zahraješ prd.
        • Lol prej pc do obyvaku. Mozna je na case navstivit Chocholouska. Konzole ma mnohem hezci skrinku

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit