Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Robotron3
    Tak to je krásnej, až americkej happy end. Výtržník se chytnul za nos a zpytuje svědomí, a co je nejdůležitější, firma a hra se zviditelnily tak, že se jim o tom snad ani nesnilo. Já jsem například před touhle kauzou o hře ani o firmě nevěděl vůbec nic :)
    • To já taky ne. Ale na druhou stranu musím říct, že jsem ani o nic nebyl ochuzen :)
    • MickeyMutant
      Chceš naznačit, že jsou tak mazaný, že to udělali schválně?
      • Robotron3
        Vůbec ne. Ale když se něco takovýho stane, tak proč toho nevyužít? To znamená určitě ne založit jinou firmu, že jo, když tahle už si získala tak pěknou pozornost :)
        • MickeyMutant
          Pozornost mají, ale pochybuju, že se ještě někdy s nějakou hrou protlačej na titulní stránku Steamu.
  • Jestli si chlapecek mysli, ze timhle s nim tlustoch skoncil a je to urovnany, tak to se plete. Brzo se objevi zpravy o zohavene mrtvole s dortem nacpanym v rektu. Pak si nekdo rozmysli se jen krive na STEAM podivat.
    • Chtě nechtě Steam takové varování pro všechny vyslal - Máš proti nám něco ? Jsme to mi, kdo drží prst na červeném tlačítku !
      • Robotron3
        Naopak si myslim, že jejich krok byl férovej. Kdyby chtěli něco demonstrovat, tak by to klidně mohli předat policii.
        • *15* Policii ... ;)
          Myslím , že s policií ovšem marketing nebude umně pracovat .... takhle to je takový malý a zřejmý signál pro všechny ;) .
        • A ta by jako delala co? Pokuta, vezeni? Jaky trest by ti prisel za takovou vec fer?
          • Robotron3
            Na vyhrožování, nebo i urážkám na internetu existují normálně paragrafy. Nevim přesně jak to je, taky nevim, kde by se to řešilo, v jakym státě, ale předpokládám jdou takový věci k soudu a můžeš dostat pokutu. A pokud se jedná o firmu, tak by to mohla být i výrazná pokuta.
            • To je pekna pitomost. Ten borec a nejen on je postizen mnohem vic, nez kdyby se to resilo pravne. Valve ukazkove zneuzilo sve postaveni a ty tomu jeste tleskas, oznacujes to za ferove a nazyvas to happy endem.
            • walltar
              Já si myslím, že jedna zpráva na Twitteru není důvodné podezření k tomu aby se zahájilo jakékoliv řízení. U nás by ho asi policie max pozvala aby podal vysvětlení. Pokud vůbec to.
            • Uz jsem si vzpomnel, to je prece praskac Robotron3. Co nechal zavrit nejedno forum, kdyz jeho neomylny moralni kompas rozhodl, ze to uz by stacilo. Proto radis volat fizly, nez chlapsky reseni, ktery Valve predvedlo.
              • Reakce na příspěvek:

                To neni chlapske reseni. V pravnim state se spory resi pravne, ne tim, ze nekomu znicis zivobiti. Nebo ty chces, aby, kdyz nekoho nastves, tak ti chlapsky zaridil vyhazov z prace nebo ti podpalil barak nebo ti podobnym zpusobem zacal nicit zivobyti, aniz bys mel moznost obrany?
  • Naštvaného cholerického auteura bych ještě pochopil, ale takhle ohrozit celou firmu a práci několika kolegů je opravdu hnus.
    • :) Avšak dost na tom , že podle zpráv tohle vystupování praktikoval delší dobu a stále byl mediální mr.kou , za kterým se celý údajný tým schovával . Možná v garážovém bussinesu platí uvolněná pravidla s kterými mají velcí hošové s kravatou dlouhodobě problém . Gabe po tom co se přes Steam propírají velké peníze už také nebude tím ,kdo by měl ve všem poslední slovo . Smiřme se s tím ....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit