Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • myslim ze vas minister to pomenoval spravne ze su to blbci
    • Ty jsi taky blbec. Běž vyvolávat flame jinam.
  • ucho
    no jestli nakonec natáčeli na místech, kde natáčí kde kdo, tak by mě zajímala další reakce Schwarzenbega.
    • Mě by zájímala reakce Schwarzeneggera:)
    • Jen abych byl v obraze co zas řekl ten Schvarzenbleblerk?
      • ze to nejsou spioni, ale blbci
      • "Doufám, že si řecká vládá uvědomuje, že nemá co do činění se špióny, nýbrž blbci."
        • ten má co říkat, jeho zastupování čr ve světě je výsměch
    • DangerousDave
      ak by natáčali to čo natáča "kde kdo" tak by teraz neboli tam "kde nie je kde kdo"
      • asi jses jeste malinkej. casem mozna pochopis ze svet bohuzel funguje jinak.
        • DangerousDave
          tak že dvojičky odpálila CIA, pristátie na Mesiaci bol podvrh a že ilumináti nás budú ovládať cez nastrelené čipy ? :)
        • Vrook
          Tyhle rádoby světácký moudra nesnášim. *11*
          • A vis vubec ke kterymu komentu moje reakce patrila? *1*
      • Ghost47
        Ostatní nepracujou pro firmu, kterou místní starosta zrovna nemusí... a chytit "nebezpečné turecké špióny", to je před volbama přesně to, co zajistí plné koryto na dalších 10 let... *9*
        • DangerousDave
          je pôsobivé, že nikdo ani nevie čo vlastne fotili ale ty už vieš kdo je za to všetko zodpovedný :)
        • Jestlipak by starosta prahy dokazal sejmout nejake vyvojare z japonskeho studia, kteri by prileteli navstivit prahu? Tvoje hypoteza mi prijde absurdni.
          • Ghost47
            V Praze těžko, v městečku s 20 tisícema obyvatel, kde starosta chodí s velitelem základny na pivo, nebude problém nepohodlnou osobu trošku podusit...
    • Magister_Peditum
      Spánek *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit