Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No nevim. A co ta afera s mazanim modu? To uz je jako najednou budou tolerovat? To uz jsou ty proaktivni spolecnosti pod kontrolou? Opravu tomu mame verit?
  • Jack1947
    Ještě že jsem to dohrál před patchem, dát si tam patch by mne asi řádně naštvalo.
  • No a kolko oranzovych modov dovtedy najdes, aby si si ich dal na tu novu zbran? V Dead Island si mohol aspon zbrane opravovat do aleluja, tuna mas dany pocet oprav a potom mozes svoju vypiplanu zbran zahodit.
  • Jack1947
    No mlátit máš s čím ale nedáš žádné požkození ani kdyby ses na hlavu stavěl *3*

    Tak mně sr*lo více věci např to že na některé Rare a ty fialové a ještě nějaké bych dosáhl až tak po nějaké době po příběhu ale to už nemám motivaci hrát a to že si splním pár vedlejších misí... no nevím.
  • Viz Tom komment Dying light za 399 *1*
  • Tak jsem se nemylil rusky klic na aukru za 549 *1*
    http://aukro.cz/dying-light-vpn-en-steam-24-7-i5068189781.html

    To sis to mohl koupit rovnou na kinguinu,g2a levneji.
    Tam to ted stoji 267kc
  • leda tak rusky klic,ale ty sli koupit i za mene jak 300.
    Kupoval jsem to v predobjednavce za 700 normalni klic.

    tohle nejspis kupoval za 399 :
    https://www.g2a.com/dying-light-steam-cd-key-preorder-ru.html


    *1* *1* *1*
  • Morraw
    Mlátíš a najednou nemáš čím ? To ale není chyba ve hře.. Mám na max vylepšenou oranžovou zbraň, kterou používám při těžších misích. Zelené, modré, které se valí všude, používám při běžném pobíhání. Když je velký chumel nepřátel, používám petardy a molotovy, prostředí atd. K tomu střelné zbraně, které se neopotřebovávají.
    Dokonce se mi líbí, jak má každá zbraň pouze omezený počet oprav. Tak se nestane, že hraješ se stále stejnou zbraní velkou část hry viz. Dead Island
  • Lotr
    Tyhle kroky mám rád. Módy jsou moje srdcovka.
    Není nad to v téhle hře spojit superhero mód (vyšší rychlost + odstranění veškerého blur effektu) s klasickými zombie (která chcípnou jen po setnutí či jinému poškození hlavy). Hra je velmi těžká ale prostě mne víc bavila.
    Módy nám totiž dávají unikátní možnost si hru přizpůsobit k obrazu svému. Někdo chce realismus? Dostane ho. Někdo si chce jen užívat na písečku? Dostane to.

    Jsem skutečně zvědavý jako módy a konverze vzniknou v této hře. Je extrémně snadno módovatelná.
    A pokud vývojáři uvolní nástroje pak..nu bude to zajímavé. Umím si představit že bude v mód možnostech konkurovat sérii The Elder Scrolls. Což už tady hodně dlouho nebylo.
  • Lotr
    Tak ničení zbraní je pitomost. Jako dobře. Je to herní prvek který má ehmm asi já nevím...donutit hráče mlátit i něčím jiným?
    Ale i tak mne to neustále štvalo. Mlátím, mlátím a nejednou ehmm nemám čím. Prostě tenhle prvek by měl být nastavitelný v obtížnosti.
  • Lotr
    No jo zkušenosti a zbraně občas zmizí. Ale hlavní problém který mne nasraně donutil hru odinstalovat bylo to že nový patch může způsobit zmizení savů.
  • Morraw
    Lol. Zkus si koupit fialovou nebo oranžovou zbraň, vylepši si ji a pak zkus mluvit o tom jak moc se ničí zbraně. Než kompletně zničím jednu zbraň, tak najdu desítky dalších. Takže ne, opravdu není třeba zvýšit základní výdrž. To bych potom mohl běhat celou hru s jednou zbraní. *7*
  • Co se zbraní a obtížnosti týče, je dost propastný rozdíl mezi mechanikou, která zvýší obtížnost a mechanikou, která je obtěžující, frustrující a zbytečná. Je rozhodně mnoho jiných cest jak zvýšit obtížnost něž ta, kde se zbraň rozbije po 3 úderech. Nerozbitné zbraně nejsou nutné, ale zvýšit jejich základní výdrž by to určitě chtělo.
  • Asi tak
    *6*
  • Dalsi rozbitou hrou,bude BTF hard line. *6*
  • No u tebe mě to ani nepřekvapuje, abych pravdu řekl.
  • Hm. A já jsem žádný problém neměl.
  • Zaujimave, ze rovnaka hovadina , teda zvrac co vydrzala asi tak 3 udery, v bozskom The Last of Us nikomu nevadila. A tam to bolo este horsie.
  • Jack1947
    Nuže, rekapitulujeme nejdříve přišel rozbitý Batlfýld poté , očekávané a stejně tak po*rané Watch dogs... pokračujeme dále AC.Unity (nobody believes?) ted tu máme Dying light...

    Co bude dál, jo vlastně jedna Majnstrýmovka po právu dostála jakžtakž slibům (těm reálným) tedy COD... as much as you... hate...

    Hmm jsem moc zvědavý, na další nové hry. V dnešní době to je jak loterie - riskuj nebo ruská ruleta (méně krvavá) Co to bude tentokrát. Jak dlouho bude trvat developerům než příjdou kmonečně na to že slepováním cesta nikdy nevedla a nevede.
  • Psát mezery za interpunkcí taky není tak obtížné a stejně to neděláš, tak se nediv.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit