Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • :-oooiooooooooo

    tak to vypada naprosto paradne
  • Pořád mě štve, že není TBS combat, ale musím říct, že ten systém tvorby kouzel je bomba.
  • The_Nameless_One
    Po grafické stránce to vypadá jako "temnější" Pillars of Eternity, a s tím osobně nemám nejmenší problém, právě naopak.
    Co mě na videu nejvíc zaujalo,to je hudba. Musel být fakt zážitek tam jen tak stát, poslouchat a sledovat členy orchestru při hraní.
    Jo a taky borec v pozadí u kompu v čase 02:25 *4* .
    • Také se mi stylizace hry moc zamlouvá. Nejen "temnější" svět, ale hlavně zasazení do ekvivalentu doby bronzové. *4*
      • Pak to ma na tom svete nejak vypadat kdyz se tolika lidem libi predstava ,,temnejsiho,, sveta..
        • Líbí v estetickém smyslu, třeba jako metafora. Zborcené harfy tón,znáš to. "Temnější svět" (co to vlastně znamená?) potenciálně nabízí zajímavý prostor k prozkoumání, třeba i duševní prostor. Jedna věc je klasická do pseudo pozdního středověku zasazená high fantasy, v podstatě stále ještě deviace tolkienovek, ve který hráč drží v ruce klíč k ose "dobro - zlo"; druhá věc je svět, ve kterém není dobro ani zlo, alespoň ne na první pohled patrné.

          Jinak: působí na tebe spíš film jako Forrest Gump (nebo kterákoliv hřebejkovina), kde je všechno fajn a nic zlýho se neděje, nebo filmy jako Bílá stuha, Mládí, Nanking Nanking, Ďábel na prahu? *3*
          • me jen zarazi kolika lidem se dela spatne kdyz je v nejake hre zelena trava nebo zlute slunce a uspokoji je teprve az to kdyz muzou z jeskyne koukat na zabahnenou cestu kdyz prsi a na strome vrany klovaj oci nejakymu obesenci..
            • to je subjektivni..

              PS: to plus sis dal sam? narcisto..
            • trotle, demagogu, hlupaku.
  • MickeyMutant
    "Tyranny se odehrává ve světě, kde hro vyhrálo...,
    ...kteří se spojí proti blížícímu se zlo. Tady už zlo zvítězilo..."


    Takový ošklivý, nepěkná případ a věc se obvykle stává, když člověk pří psaní myslí moc dopředu.
    • Pod článkem odepsán Azleš Smotný.
    • Ty psát česky naučit se musiš! *16*
      • Člověk znalý věci ví, že jde o citaci z jedné hry od Cimrmanů ...
        • Člověk znalý věci na Cimrmany nechodí. *5*
          • Magister_Peditum
            Ještě slovo bačkoro a zapíšeme tě do deníku!
            • Možná vyšší nároky na rybí pokrmy. *15*
            • Protože mám vyšší nároky, Drasťo.
            • Proc by to proboha nemelo bejt divadlo na urovni? Protoze kazdej jejich vtip neni trefa do cernyho? Myslim ze to by vetsina Prazkejch a pravdepodobne i ceskejch divadel nedopadla moc dobre.
            • Magister_Peditum
              tunak: Kdo z toho dělá divadlo na úrovni? Prostě přiznej, že ti to nic neříká a nehrab se v tom, ještě zapadneš. *15*
            • *1*
              Já oblibu Cimrmanů nechápu, dokonce i na český poměry (Hašek, Poláček, Kundera, Oldřich Lipský - ačkoliv ten se Svěrákem a Smoljakem na svejch spíš slabších filmech pracoval - dokonce třeba i Jirotka) je ten humor slabej, často zbytečně vulgární nebo trapnej. Maj svoje momenty, to jo, třeba přednášku o defenestraci, ale pak to stejně vždycky zabijou. Nikomu Cimrmany neberu, choďte na ně, když se vám líbí, ale proboha nedělejte z nich divadlo na úrovni, to fakt nejsou.
            • Bačkoro, bačkoro... má vlka a nestěžuje si *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit