Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Gillijana Andersonová Nováková Smetanová za mlada Svobodová.
  • Vojta_Ilavsky
    V tom případě jedině dobře. :)
  • Pleteš :)
  • jako obvykle se pleteš vojtíšku...
  • V Hannibalovi byla skvělá, i když tam byli skvělí všichni .)
  • walltar
    Tak příjde na to jak nahlížíš na nekromancii...
  • Vojta_Ilavsky
    Já taky, ale bude to bez Duchovnyho jestli se nepletu..
    Tak se pletu, Duchovny bude a já se těším, v nadpisu ve feedu o Duchovnym nebyla zmínka; čekal jsem že zrovna tohle zmíní hned v nadpisu. Inu, nikdo není dokonalý a díky za potěšující zprávu.
  • Vojta_Ilavsky
    Oživovat co je mrtvé.. Ee, to nejni fajn.
  • walltar
    Tak má to 4 minuty...
  • Black_Hand
    Ale na to mi prijdou ty videa trochu dlouha. Skoro nic se v nich nedozvis.
  • walltar
    Na druhou stranu je to způsob jak něco ukázat bez toho aby tam byly spoilery... Což bych určitě neoznačil za něco negativního.
  • walltar
    http://i.imgur.com/5UD0gFs.gif
  • Jack1947
    Scullyové, sekne jí to i v letech... tom mi přpomíná že zachvíly startuje nové XFiles. *4*
  • Roberts si to uziva jak za mlada :D
    https://youtu.be/CpjreO8W2G8
  • spoock
    jako fandovi SC mi to taky trochu vadí, ale zase když si vezmu, že zatím toho nemají moc co ukazovat (vše je furt rozpracované), tak to chápu. V létě už ty herce ve hře určitě uvidíme všechny.
  • Black_Hand
    Skoda, ze ty videa z pripravy squadron 42 jsou jen takova m*sturbace stylu "kouknete kdo tu hraje a jak jsme uzasni". tak mi tedy opravdu zbyva si jen vsimnout ze Gillian vypada porad dobre a ma prijemne prirozeny styl hrani. no co, aspon to vypada, ze se snazi o plnohodnotny singl a ne jak petr mnohokrat prorokoval, ze pujde spis o takovy privesek. k nejen pribehovemu megalomanovi jako Roberts mi to nesedelo. doufam tedy, ze se petr mylil a povede se to. a to urcite on taky ;). ted jen jestli to opravdu nekdy dokonci.
  • Gillijana Andersonová Nováková
  • Gillian Andersonová....
  • Mozno v prvych seriach ale od napr. stvrtej-piatej az do deviatej uz to bola kocka.
  • vevodí rozpačitá? co je to za češtin?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit