Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • langustyn
    a kde je chudák Mark Hamill? Aleši to je kacířství nezmínit ho společně s ostatníma! :D
  • vevodí rozpačitá? co je to za češtin?
  • Llour
    Já ji miloval v seriálu Hannibal *14*
  • Gillian Andersonová....
    • Jo, jasně. Mnohem lepší je (cituji): "Seleš porazila Graf." Tak kdo teda koho??? *2*
      • Ravenshot
        Kdyz se to da poznat v anglictine, da se to poznat i v cestine. Kazdy inteligentni clovek by to napsal tak, aby to bylo jednoznacne.
    • Gillijana Andersonová Nováková
      • Gillijana Andersonová Nováková Smetanová za mlada Svobodová.
  • Black_Hand
    Skoda, ze ty videa z pripravy squadron 42 jsou jen takova m*sturbace stylu "kouknete kdo tu hraje a jak jsme uzasni". tak mi tedy opravdu zbyva si jen vsimnout ze Gillian vypada porad dobre a ma prijemne prirozeny styl hrani. no co, aspon to vypada, ze se snazi o plnohodnotny singl a ne jak petr mnohokrat prorokoval, ze pujde spis o takovy privesek. k nejen pribehovemu megalomanovi jako Roberts mi to nesedelo. doufam tedy, ze se petr mylil a povede se to. a to urcite on taky ;). ted jen jestli to opravdu nekdy dokonci.
    • spoock
      jako fandovi SC mi to taky trochu vadí, ale zase když si vezmu, že zatím toho nemají moc co ukazovat (vše je furt rozpracované), tak to chápu. V létě už ty herce ve hře určitě uvidíme všechny.
      • walltar
        Na druhou stranu je to způsob jak něco ukázat bez toho aby tam byly spoilery... Což bych určitě neoznačil za něco negativního.
        • Black_Hand
          Ale na to mi prijdou ty videa trochu dlouha. Skoro nic se v nich nedozvis.
          • walltar
            Tak má to 4 minuty...
            • Black_Hand
              A prijde mi, jako by to bylo 15 :D.
  • Andersonka přišla o panenství ve 12ti ve sklepě, to jen tak.
    • del0
      Dneska už nic nenormálního...
      • J.V.Stalin

        Jo, ty taky ne...

    • A co na to Aiša? "Pche!" *1*
      • tiše závidí klidný dětství
  • Zacina sa to prilis nafukovat, radsej mohli dat sancu mladym resp. menej znamym hercom.
  • Zrzzek
    A já zase miluju Garyho Oldmana (no homo - herecky *1* ).
    • Jack1947
      V SC vypadá jak mladší verze Nortona... jinak je to děda lebeda... už ani nefim všem hrál naposleed. Plesnivec. *7*
  • Jestli ma nekdo zajem o zakladni balik se hrou Star Citizen + SQ42 a lodi Aurorou, prodam za nizsi cenu.
    Info: starcitizen@post.cz
  • alien5
    https://www.youtube.com/watch?v=-6VQPElhjVU

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit