Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ať to budé jakékoliv koupím to. Koupil jsem i Far Cry 4 a nelituji, dohrá lsjem 3x. Mám rád ghost recoiny a vůbec všechny taktické hry z podobného prostředí. A k tomu otevřený svět? Máte mě jistého ubisofte... A uplay? Není proč ho řešit. Nevadí mi. Jediné co jim zazlívám je hlas Sama Fishera....
    • deathfish
      Přesněě!!! Ironside k němu prostě patřil, kvůli toho jsem dodnes nehrál Blacklist i když jsem ho dostal už dávno ke grafické kartě! Pro některé to může znít absurdně, ale pro mě to byla jedna ze zásadních věcí.

      Souhlas na 100%
  • Jenže bohužel to bude určitě na debilním Uplay.
  • Citace: Wildlands bude mít spoustu práce s tím, aby v očích hráčů, kteří nejsou fanoušky série, něčím vystoupila ze zdánlivě uniformního zástupu her

    Kdyby se drželi konceptu původních dílů, s nějakou uniformitou by v dnešní době nebyl problém.
  • Ghossassins Recyclate: Wildlands Cry 5
  • at si tvurci vsazi na co chteji, ale moje penezenka vsazi na ubisoft, takze dekuji, nechci
    • => torrent... a pak fnukani, ze konzole znicili herni prumysl...
      • tezko, od AC3 uz se nevyplati ubisofti hry ani krast...
  • Hra to možná bude dobra a grafika vypadá hezky, jen škoda že to s puvodnim Ghost recon nebude mit nic společného.
    • abych doplnil co fanoušek serie jako já od hry čeká:

      - možnost ovládat squad až o šesti členech
      - taktická mapa na které by se dali zadávat príkazy z pohledu shora
      - možnost dát vojakum prikazy jako plazit se, pohybovat se prikrčeny, pohybovat se opatrne a hlidat okolí nebo agresivne a pod
      - fungující AI
      - možnost se prepnout na kterehokoliv vojáka
      - otevrené a velké ruznorodé mapy
      - povyšování vojáku po uspešné misi, když voják zemre, zemre nafurt a v další misi už nebude dostupný
      • Hm. Tak presne tohle tam pravdepodobne nebude. *15*
  • TheGGG
    Boj proti kartelům prostě zábava nebude. Nic kde byly drogové kartely zatím zábavné nebylo. Nekonečný příval chlápků v tričku s tetováním a akáčkem omrzí rychle.
  • Sr_Lobo
    Prosim prosim at to nepodelaj *13*
    • Luckiller
      Mluvíme o Ubushit. Mrvit na co sáhnout, mají ve smlouvě. *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit