Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ted jsem hodku hral a ne a ne a ne :D
  • Ty si nějakou válku zažil na vlastní kůži frajere? Já sem ji zažil v Bosně a Hercegovině v rámci mise UNMIBH, tak si můžem o válce pokecat, co ty na to?
  • Paulcz
    Kdyby alespoň zapracovali na pohybu postav v barácích, celý to doprovází takovej divnej lag a neohrabaný to je hrozně. Od Flashpointu se to nezměnilo.
  • upravena arma. vyzera to rovnako hnusne a neohrabane.
  • Bobe, slyšel jsi někdy rčení "mlčeti zlato"?
  • Podle toho, v jakém je hra stavu, je to toto dost pravděpodobné, možná ještě uklizečka
  • Když vytáhly, tak to pro ně moc dobře nedopadlo....
  • Kolik vsadíš? *5*
  • P.S.
    ty jo když vidím ten vývojarsky tým, ty mladý holky... a tihle jako delají válečný simulace jo? hele Vávra když delal hru ze stredoveku aspon šel do pole si vyzkoušet jake to je ohanet se mečem a najal tunu konzultantu. Vsadím se že tihle ani nevytáhli paty z kanceláre *7*
  • ales.smutny
    Je to tak, mea culpa a díky :)
  • Shaker
    Tim myslis, jakoze na DayZ delaj hlidaci z vratnice a baby z jidelny?
  • aha takže chtejí z army udelat kopírku codka/BF/Titanfallu a dalších radoby stríleček... No je to jejich vec ale hlavne by si mohli najmout nejake skutečne vojaky na konzultaci, aby si udelali prehled jak vypadá skutečná válka *3* (no prý tam mají nejakeho ex marinaka ale ten asi dostal šrapnelem do hlavy nebo se akcí asi neúčastnil a podle toho arma taky vypadá *3* )
  • I když to dodělají, tak to stejně nikdo hrát nebude. Nikdo se nebude vracet k něčemu, co má tak strašnou pověst.
  • "Sem spadá třeba ostrov Malden, který vyjde jako DLC pro Arma 3 zdarma v lednu příštího roku." ... Dle roadmapy https://arma3.com/news/arma-3-roadmap-2016-17 by měl být Malden až v červnu ...
    "June 22nd, 2017, will be Arma’s 16th anniversary. We plan to mark the occasion with a free DLC, featuring an island familiar to veterans of our series: Malden."
  • 64bit má být letos
  • spoock
    Jn, ten engine má nejlepší léta za sebou.
  • Lukyz
    Já chlapům z Bohemky neskutečně fandím, jelikož s OFP / Arma serií dělají absolutně jedinečnou věc a proto si nemyslím, že pro ně bude dobré sklouznout do mainstreamu a snažit se o MP akci jakých je na trhu plno. Navíc MŮJ názor je, že by se měli zaměřit především na engine. Kašlat na animace a jiný serepetičky, nikdo nežádá kopii BF, ale v roce 2016 nejet 64bit a naplno nevyužívat potenciál moderních procesorů je fakt škoda, obzvlášť pokud se tenhle stav nezměnil od vydání první OFP před patnácti lety. No, držím jim palce a jsme zvědav s čím přijdou.
  • + Arma Mobile Ops
  • Neuvedomuju. Pac to znamena 4 teamy lidi:
    Ylands
    Project Argo
    DLC k Arme
    DayZ.
  • Si asi neuvědomuješ, že na tomhle dělá absolutně jinej tým lidí..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit