Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • BoB.2
    Hele ono to bude s českými titulky.
  • 700 Kč?

    Teď se dá koupit za 15 dolarů a rovnou můžete do closed bety.
  • fuj hnus, diablo 3 stále king, next!
    • A jak jsi na to prisel? Hral jsi to? Nebo ti k tomu staci preview clanek a par obrazku?
      • Hrát se to dá :) kdo hledá najde. Jinak Torchlight 2 je asi nejzábavnější diablovka poslední doby. Má to tempo (ne jako můj stále oblíbený ale utahaný PoE) a alespoň nějaký RPG element (né jako mnou koupené a po měsíci zatracované Diablo 3)
        • Ja hral Diablo 3 pouze betu/demo a bavil jsem se. Fakt ale je, ze predstava hrani cele hry mi neprijde nijak lakava. Torchlight 2 jsem dohral, ale neprislo mi to nijak zazracne. Podobnym zpusobem bych mohl hodnotit Path of Exile, Drakensang nebo Titan Quest. Prijde mi, ze se ten zanr od Diabla 2 vubec nikam neposunul. Ja dam hodne na pocit ze samotneho klikani. Je to zmineno i v tomto clanku, ale osobne si nemyslim, ze jde jen o odezvu hraci pri hrani, ale o samotny pocit z hrani, ktery se strasne tezko popisuje. Napriklad hra, ze ktere jsem mel opravdu dobry pocit z klikani a zabijeni nepratel je Darkspore. Vubec nejde o skilly a podobne veci, jen o ten pocit ze hry. Sice ten pocit nevydrzi dlouho pokud hra nema dobre dalsi prvky, ale v pripade, ze ten pocit ze hrani neni dobry, propracovane stromy dovednosti, pribeh, grafika a podobne z toho prijemnou hru neudelaji. Tak na me pusobi tento zanr.
          • Souhlasím - Torchlighty, Diablo 3 i Betu Van Helsinga jsem hrál z natěšení na nějaký posun, ovšem ničeho jsem se nedočkal a ačkoliv atmosféra sbírání harampádí a bodíků k postupu na další úroveň zůstala, tak jsem asi přeci jen bohužel pokročil někam dál... nebavila mě žádná ze zmíněných her tak jako Diablo 2 před X lety... ani natolik, abych se doklikal až k jejich úspěšnému dohrání... Nějakou viditelnější změnu, posun vpřed, by si tento žánr zasloužil.
    • Podle mě king je stále Diablo II - i přes torchlighty a jiné diablovky.
    • Dobrej trolling, kámo. Hážu tady jeden lolec za druhým.
      • Jakej trolling? Prostě názor. Troll jsi ty. Protože názor nemáš, jenom rypeš. Adios
        • Bohužel se pleteš. Můj názor je, že tvůj názor je trolling. Případně že je tak mimo, že se za trolling dá považovat i kdyby jsi ho myslel vážně.
          • Což nikoho nezajímá protože je to offtopic, můj názor je k tématu, ty jen rýpeš protože nedokážeš pochopit že diablo je nejlepší ARPG na trhu a ty s tím nic neuděláš, a protože jsem se dostal taky mimo téma končím s tebou.
            • Musíte se na to dívat, jako se dívám ja. A já se na to dívám celkem bez názoru.
            • Můj názor je taktéž k tématu, neboť navazuje na tvůj. Jde vidět, že jsi asi psychicky neunesl, že někdo není hotovej z Diabla 3. Baví mě, jak jsi pěkně butthurtovanej. Radši nelez na žádný diskuze, když neuneseš, že s tebou někdo nesouhlasí.

              Takže já končím s tebou. A basta fidly do povidly.
  • čekal sem nějakou ptákovinu, ale docela se mi to líbí :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit