Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • za sebe teda fakt doufam, ze Chico Vojelpandu hlavni postava nebude :D
    • Vojelpandu :D :D :D :D
  • Nemůžu se dočkat až zase budu bezdůvodně mlátit prodavače u stánku s hot dogama! *14*
    • Vidlec
      Jo :D Ti to měli vždycky těžký, nejčastěji našli smrt pod koly aut, protože jejich stánky byly vždycky dost nešťastně postaveny :D
  • fallout
    Tak příběh u série GTA nikdy nepatřil mezi hlavní důvody proč sem hru hrál, takže ať je to jak chce hlavně ať už je hra venku, příběh nepříběh...
    • Já taky ne :) Ale čtvrtou serii sem hrál celou kvůli příběhu :)
  • Danny28
    Žádná postava v SA mi k srdci moc nepřirostla.Včetně toho hňupa CJ *15* Proto doufám že to není pravda.Chci nové a propracované postavy!Už vůbec ne hispánce.
  • Asharak
    No, příběh SA se mi celkem hodně líbil. Doufám že ho ještě víc rozvinou a vylepší *4*
    • Určitě ne .
  • CJ zastrelen? Kde je ten CJ, ktery sestreloval jeden vrtulnik za druhym a schytaval salvy ran z jejich kulemetu? *4* Ale i kdyby tohle vsechno byla pravda, tak jako spoiler to ani moc neberu a stejne pribeh byl u GTA vzdy druhorady a prvni je hlavne napln hry a hromada moznosti, ktere tu jdou delat.
  • Tak tomuhle nevěřím, ve čtverce se taky neobjevila žádná postava ze starších dílů.
    • Shaker
      a hlavne je to cely kravina... uz v traileru ten typek rika, ze se chce usadit a nechat toho, co delal, takze od ceho si chce asi odpocinout 20i letej klucina? od chlastu a huleni? ha ha ha
  • Tohle je z těch "zaručených úniků", které se pravidelně objevují na GTAForums.com, asi nejméně pravděpodobný scénář. Dost věcí tam nesedí a jak už někdo poznamenal - Rockstar v téhle "next-gen" sérii GTA her prakticky neodkazuje na předchozí trilogii. A moc se mi nezdá, že by to pravidlo zrovna teď porušil . . .
  • Hlavní postavou V má být Alberto De Silva což je ten 40 letých chlap kterého hraje a dabuje Ned Luke , číže hlavní postavou určitě nebude nějaký černo-hispánský vřed , ten by těžko mluvil o rodině a měl bělošský hlas ... Navíc CJ je hotový stejně jako se neobjvil nikdo starý v IV tak pochybuju že by se vrátily hlavní postavy z SA ..... Stejně debiln* kec jako to že ve hře je jedno letadlo a 12 vlaků .... to může vymyslet jen totální prakoko* když v traileru jsou minimálně 3x letadla a naco proboha 12 vlaků ..... Prostě týhle spekulace ,nereálné si strčte někam
    • Erien
      Nikdo neříkal, že to je pravda, ale v GTA 4 se neobjevil nikdo starý, protože se to odehrává úplně někde jinde. Tohle se bude odehrávat v Los Santos, takže to že se tam objeví někdo ze San Andreas, je dost pravděpodobné. Té teorii o synech bych i věřil.
      • Přesně jak už stihl napsat kolega Liberty City je taky město z GTA 3 a STORIES a přitom tam nebyla ani zmínka o někom ,, prostě začali od nuly a řekl bych že to samé čeká Los Santos
      • GTA 3 sa odohrávalo v Liberty city, tak ako GTA IV. A pokiaľ viem, neboli tam žiadne postavy z trojky.
  • Walldstein
    Jako já bych pochopil kdyby hlavní postava, nebo alespoň nějaká příběhová postava odkazovala na hrdinu GTA:VC (když už se má GTAV odehrávat ve VC, tka by bylo víc než logické aby minimálně jedna postava (ideálně hlavní) byla potomek Tommyho Vercettiho a ne nějakej Vojelpandu...
    • conflig
      Ale GTA V se bude odehrávat v Los Santos (San Andreas)
      • Walldstein
        ahááá :) tak já vycházel z nějaké zastaralé informace =)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit