Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nj tak podla bckoveho serialu nikto neurobi trojackovu hru bohuzial :P
    • Což o to, seriál je s kvalitou kapitola sama o sobě, ovšem největší problém stále je o tom přístupu. Jakože vytvořit za každou cenu ptákovinu jen proto, že komerčnost téhle značky dosahuje momentálně zenitu, to je sice pro pracháče pravda logický tah, ale nemůže vyjít. A přitom uchopit problematiku trochu jinak, zajímavěji, komplexněji a z mozkem a vhodnou podporou ze strany kravaťáků, přičemž se hlavně neodkazovat na seriál, ale vzít pouze WD sféru obecně, mohlo by se na tři áčka klidně útočit.
  • neskutečná ždímačka na prachy... do roka tu máme Breaking Bad gamesu na šest pokračování - tři datadisky na každý díl ;)
  • ja som mislel že tam budu všetci mlady , rick a všetci nie len ti dvaja vidláci :)
  • BoB.2
    (Snad první reklama co jsem dokoukal do konce) Mě spíš zaujalo tohle video http://www.youtube.com/watch?v=RNYXcaR6j6Q
    kde chcou ukazat jak hnusná to bude koridorovka.
    • Příště bude koridor tak uzký že se do něj ani hráč nevejde *1*
    • No fuj....uplne by mi to vnutilo nejaky klaustrofobický záchvaty...takovej koridor byl naposled Wolfenstein 3D
    • MikeiXX
      Tak to tedy zavání těžkým průserem, protože pochybuji, že by výsledná hra vypadala a hrála se kdovíjak jinak.
  • Nic proti, ale ti zombíci chodí strašně..... nechci machrovat, že vím jak má chodit správný zombík.... teda vlastně chodec :) (i když nějakou představu bych měl), ale za tu minutu 30 co hraje tak ukázka tam byli snad 4 zombíci co šli úplně stejnou chůzí! A navíc tak divně.... uměle! Nechápu proč herní společnosti (tím nemusím jenom tuhle, ale i ty velké...) se trochu nepochlapí a nenahrajou třeba 100... druhu chůze (je potvrzeno že se každý pohybujeme různě), když pak v nějaké městské akci na ulici jde 40 lidí jedním druhem chuze vypadá to... nerealisticky.... trochu jsem odbočil (trochu :) - ale ukázka jinak nic moc! 3D střílečka s debilní AI, kde se můžou vymluvit na to, že to jsou zombíci - pro nováčky ideální, ale moc tomu nevěřím!
  • nevypada to zas tak zle ;) ,ve slevě možná koupím .
  • MikeiXX
    Tak ten trailer je doopravdy špatnej. Tvůrci jakoby dělali všechno proto, abych si výslednou hru nekoupil. Nuda, šeď a žádný emoce. A při tom z tématu Walking Dead jde vytřískat spousty věcí!
    Zůstanu u Telltale, seriálu a komiksů.
  • Vyhodou podobnych traileru na podobne hry je, ze uz po par zaberech vite, ze vice se o hru zajimat nemusite *15*
  • a to uz si to jako dohral jo? vzdyt to este nevyslo, kdes to sehnal?
    • rancor1223
      Internet. Myslim, že jsem někde zahlídnul xboxovou verzi.
  • Je to dobra hra, sice kratka, grafika obstarozni, ale nenudil jsem se ;-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit