Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Drahá redakce. Recenze (kvalitního) Combat Mission - battle for Normandy se asi už nikdy nedočkáme, že? Je ale víc kvalitních titulů, které se tu neobjeví. Co třeba Steel Fury, Project reality? ...
  • tahle hra je ciste multakova rezba. singleplayer je totalne idiotskej a slouzi jen k tomu aby si clovek zahral pet kratkejch misi a odemkl si jednotky do mp.

    co se tyce spamu - na vsechno existuje counter
    • nie na vsetko nie je counter....vlastna skusenost....
  • Co mi dost chybi v MP je nejaky mod s cilem namisto "deathmatch" modu, kde ziskavate body prevazne (ne-li pouze) za zabijeni. Treba ve stylu DOW, drzeni uzemi a za to dostavat body, atd. Takhle je to prakticky jen rubacka.
    • no právě, mělo by se už trochu bojovat o města. Mimo les je pěchota docela bezúčelná. Hodně taky chybí možnost, dávat na mapy různý markery, něco co se objevilo už ve stařičkém BF2
  • Jaké máte zkušenosti s HW nároky? P5i srovnání s R.U.S.E. Je to náročnější nebo přibližně stejně? Já hrál R.U.S.E. v plných detailech, takže mě to živě zajímá, Wargame se mi přesně trefila do vkusu a od WiC tu nic takového nebylo...
  • Cosi
    Je to hra spíše podobná R.U.S.E nebo Ground Control 2? Podle toho, co jsmevyčetl, by to mělo být dost podobné GC2.
    • Kdyz si zminil GC2,jak ja bych rad videl pokracovani *7* .
      • Pokračování, stylem hry je World in Conflict...
      • No mnohem lepsi byla jednicka pokud ji nekdo z vas hral. Ale taky bych byl pro pokracovani
  • Tikov
    Pár dotazů na které jsem v recenzi nenarazil: Jak jsou řešeny atomové údery? Jak je řešen přechod mezi mapami (jako v CC, ToW nebo jinak)? Lze v SP hrát kampaň i za síly Varšavské smlouvy?
    • kovar.jakub
      Atomové údery jsou v podstatě jen příběhové, hra se jinak soustředí na klasický boj. Přechod mezi mapami je čistě příběhový - tedy mapy na sobě nemají takřka závislost (vyjma mise Evacuation v SP kampani - tam je možnost dělat následující misi jen se zachráněnými jednotkami), ovšem přenášejí se jednotky. Ty můžete povolat jenom, pokud jich je v rezerv dost (což znamená, že vám je v průběhu kampaně nezničili) a podle zkušeností, jaké v dané kampani získaly. A ano, hra má dvě kampaně za síly Varšavské smlouvy, dvě za NATO.
      • mě singl teda nijak moc nezaujal
  • Moj nazor je ze tato hra si zaslusi max hodnotenie 6 ty co maju radi singl. tak 7. Hra sice beha dobre a ziadne nizske fps som nezaznamenal a singl. ma velmi bavil ale multip. je po case nuda hlavne ked zistite ze najrychlejsia cesta v tymovich hrach je spam urcitych jednotiek (nebudem prezradzat) tymto pre mna multip. prakticky v tejto hre skoncil ak nepride nejaka oprava....
    • kovar.jakub
      Já na žádný spam nepřišel, co jsem zkoušel MP, tak se právě zdálo, že na všechno je protikombinace
      • má pravdu, mám to z vlastní zkušenosti. Ale prozradím, za blbý čtyři hvězdičky si odemknete T34 a proti dvacítce tanků ani nejsilnější Leopardi a chalangeři neobstojí. Spojenci maj něco podobnýho. Kdyby se povedlo líp zapracovat pěchotu, která by byla schopná tuhle levnou techniku rychle zničit, bylo by po problému
        • sak je to realne ne? tak to ma byt
          • Tikov
            Aby 40 let staré tanky opanovaly bojiště, byť v sebevětším počtu, mi nepřijde zrovna košér.
    • oprava ....najrychlejsia cesta k vytazstvu v tymovich hrach....
  • "Zaprvé proto, že veškerá bojiště vypadají téměř stejně (a přitom by stačily třeba mise na sněhu či v horách)" Tak ono snad případná válka podle SSSR doktríny se měla rychle převalit přes rovinu Německa. V ČSSR by se snad moc nebojovalo - takže že tam nejsou hory je docela logické...
    Otázka: Je tam nějaká možnost zakopat se nebo je to čistě dynamická hra?
    Jinak tím zásobováním jste mne na to docela nalákali - to je v málo hrách řešený. *4*
    • kovar.jakub
      Tak nějak jak píše lavak, ale základ je využívat právě ty lesy, baráky apod. - chytře schované věci můžou nadělat spoustu škody. Ale jsou tam i čistě obranné mise - třeba hned poslední v první operaci.
    • Ono hlaven multi mapy su ako jedna. Zakopat sa neda ale mozes pechotou obsadzovat budovy a lesy

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit