Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • di si zahrat GF a uvidis co je zabugovana hra a co je RNG
  • nac jsi se registroval 4x kdyz jim to ted vycitas, je to registrace, je.

    coz ale nic nemeni na faktu, ze WoT hraje denne na celem svete 1+ M hracu
    zatim co WT 50+k hracu a musim si davat stejne vsechny servery (i kdyz nektere laguji) abych si vubec tanky zahral
  • Peasanti MMO jako exkluzivní hry na PC nepočítaj, ale když je nějaké na konzolích, tak se chlubí.
  • vidis oni jsou asi tak blbi ze se tim ridi.....to me nenapadlo. Ale mozna by mohli vydelavat vic. Ja jim kuprikladu sdelil ze jim nedam ani korunu pokud ta hra bude porad zabugovana a od dob nakupu type59 jsem jim nedal uz ani halir.
  • Proc by to opravovali? Ta hra si na sebe vydelala 100x a porad vydelava, nac vyhazovat peníze? *4*
  • No tak je mozna na case tu zabugovanou gamesku trochu opravit....chapu ze belorusove maji asi probem se zakladni matematikou ale snad by si nejakeho externistu mohli zaplatit :D Plus by mohli pridat specialni server pro tomataky :D
  • To jiste, proto vsichni co litaj hrajou WT, protoze tam ma k dizpozici nejakych 100x100km, na kterych se ta rychlost muze uplatnit.
  • Je pravda že lidi více baví tanky než letadla, ale já raději hraji právě letadla pač mi takny přijdou strašně pomalí. Tanky jsem hrál jenom pár krát a moc mě to nebavilo. Každý má nárok si hrát co mu vyhovuje a nemusí tu nikoho přesvědčovat o opaku.
  • Tak predevším sem byl na foru ohledně posledního patche, tam je to hodně zábavné a musím říct že momentálně je hra roz*****á tak, že se pro mě stala prakticky nehratelnou:( škoda, dokud byly tanky vybalancované, bavily mě o něco víc než WoT, nuže zpět ke kořenům.
  • Blue.Shark
    Ne, nic mi na hlavu nespadlo, díky za optání. Je ale fakt, že jsem, jak tak koukám, opravdu dost přestřelil. Sh*t happens.
  • Jack1947
    Uctihodné číslo, tedy *7*
  • Pockej ... neni to tak dlouho co se tu semnou nejakej tard hadal, ze bezne je na EU online 300k ... ;D

    BTW: Jeste neco prihod, zas tak krivdit jim nemuzem, neco hraje na RU serverech, neco mozna na US ... a neco malo jeste hodi asie a zbytek sveta. Ale dokupy to vic nez 1M hracu ktery hrali aspon jednu bitku za posledniho 1/4 roku nebude. Navic tohle je dokupy i s letadlama, to ale nehraje pokud vim skoro nikdo, protoze stojej za 100x vetsi houno.
  • Já to teď po roční pauze zkusil. Všechna zajímavá místa na mapách zmizela. Více koridorů nebo rovných ploch. Pro hráče kteří používají i mozek, to zřejmě nemá být. Nesmyslné neprostřelení armoru z pár metrů, municí s více než 2x násobnou penetrací z toho dělá ruletu. Divná fyzika terénu, kdy stačí nepatrný hrbolek a stroj jedoucí 50 jede najednou 20-30.
  • To zas bude akce 10% sleva do tieru 4 a 5% sleva na 20000 goldů.
  • Hmmm, když je na EU1 serveru 100k lidí, tak je to svátek. V noci 20k *5*
    A já se ptám : "Kde je těch 99 900 000 ???"
  • Jop, jeste pridam, ze se tu nekde kolem vali clanek na tema ze 99% hracu ma nahrano min nez 1k bitek, coz jasne ukazuje na to, ze hra si hrace neumi udrzet a proto je to tak neskutecnej retardplay.
  • Hmm ... kdyz to vydelime 4ma, tak to mozna odpovida poctu registrovanych lidi. Sam mam co si pamatuju 4 ucty, coz je dany tim, jak historicky sibovali se serverama a neustale je slucovali a rozdelovali. Takze mam na EU serveru jeden "ostrej", jeden "testovaci", pak mam ucet na US a RU serveru ... a podobne to ma hromada lidi, z cehoz samo drtiva vetsina uz davno nehraje, protoze neni co. Hra je cim dal horsi.

    Oni totiz ti mamlasove v roce 2014 neumej ani takovou trivialitu, jako jednotnej login. Coz trebas WT vpohode zvlada, a primo ingame si vyberu, na kterych serverech chci (kvuli latenci) nebo ze mi je to sumak.
  • Polovina? Ti neco spadlo na hlavu? Realne aktivni = hrajou aspon tyden co tyden, bude tak setina. K tomu mozna jedna dalsi z tech, co hrajou semo tamo.

    Ostatne, on kdyby pan pisalek zapatral, tak by zjistil, ze existujouo externi servery, ze kterych se tahle informace pri trose snahy vymlatit da.
  • a pak že je PC mrtvé *3*
  • Silně nedoporučuju!

    Jeden z nejdebilnějších festivalů na kterým sem kdy byl. Fakt nechápu jak tam můžou chodit takový houfy lidí. Českej Brutal Assault je úplně jinde...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit