Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ted jsem našel video, že udajne pri launchi bude podporovaný i klasický mod s viteznými body (victory points)
  • XorxoxTalarius
    Ja mam pocit ze minimalne Petroglyhp udelal tri hry se stejnym systemem (vsechny propadli jelikoz to byla poradna nuda a hracum se tenhle mix nelibil) a u vsech nebali rict ze je to MOBA.
    Mozna prave proto ty hry neuspeli, kdo chce hrat MOBA hru, zahraje si MOBA hru, kdo chce RTS, hraje RTS. Velke procento lidi co ma rado RTS nema rado MOBA hry a naopak. Samozrejme, muzeme mluvit o tom #NotAll, ale to nemeni nic na tom ze tahle sorta lidi je v mensine.
  • no až na ten nepatrný rozdíl že v mobe ovládaš jen jedneho hrdinu a tady celou armádu + stavbu základny
  • https://www.youtube.com/watch?v=IGCf_fYdTfA&t=339s

    Tady. Je to i s komentářem ale chce to trochu angliny. 4. minutu tam upřesňuje proč je to jak Moba.
  • opravdu škoda že budou jen tri frakce do začátku
  • XorxoxTalarius
    Jenze vic lidi hraje DoW 1 nez DoW 2 a to i dnes ... a hraje se v 99% anihilace
  • CoH multiplayer šel jaksi mimo mne, ale v DoW 2 se anihilace opravdu nehraje.
  • XorxoxTalarius
    No ja si ale pamatuju start Dawn of War 1, kdy hra mela 4 frakce, dobre dve desitky map a kazda frakce mela okolo dvaceti jednotek.
    PS.: Anihilace je nehranejsi mod, at uz se bavime o COH nebo DoW
  • P.S.
    abych to shrnul. Inspiraci MOBA hrami, ve smyslu že cílem hry bude zničení nejakých generátoru a probojování se do neprátelské báze, vítám. Jestli budou mapy lineární, že tam budou jen 3 lajny jako v MOBA, nebo budou mapy i nelineární, uvidíme. Zatím bylo videt i lineární i nelineární mapy, takže bych byl klidný.
  • to co ríka ten človek je pravda, opravdu na te mape jsou jen tri koridory. Jenže map bude asi víc. Treba když se podívaš na tu mapu na kterou jsem dával link já, tak tam je jasne videt že to nejsou jen tri lajny ale mapa je nelineární.
    Co se týče samotného modu, nemám s ním problém, naopak to na první pohled vypadá zábavne. Tipuju že časem pribudne i klasické zabíraní vlajek a anihilace. Ovšem anihilaci v MP stejne nikdo nehrál a zabírání vlajek je dle mého názoru otrava.
    Jinak pamatuje tady nekdo jaký start melo Dawn of war 2? pokud se nepletu bylo tam asi jen 5 map a každá frakce mela jen asi 5-6 typu jednotek.
  • XorxoxTalarius
    Tohle???

    https://www.youtube.com/watch?v=IGCf_fYdTfA
  • dej si vyhledat na Youtube dawn of war 3 multiplayer prosím te. jaká moba?
  • XorxoxTalarius
    Ne nevypada
  • XorxoxTalarius
    Jsem zvedav jestli se potvrdi to co si septaji vrabci na strese a to ze ve hre nebude ani klasicky MP, ani Skirmish ale pouze MOBA arena ...
  • mohl bys dát prosím nejaký link, nejde mi to najít
    Já vygooglil akorát tohle:
    https://www.youtube.com/watch?v=DBiXSI67kTI

    a to vypadá na standardní multiplayer
  • War of the Ancients? Jediný, který bude po vydání dostupný?
  • ne, co máš na mysli?
  • 500 hodin je slabota... Hrál jsem Retribution od začátku do "konce" pak jsem přešel na Elite, který btw pořád můžeš hrát na jakékoliv úrovni. Sice to nežije 24/7 ale od 6h do bůh ví kolik můžeš hrát 3v3 bez přestávky s různými lidmi. Nikoho jsem nikdy neslyšel, že by si stěžoval, že je málo obsahu (samozřejmě nemůžu mluvit za tvůj srub lvl). Jediný na co si lidi stěžovali byl balance a to proto, že THQ šlo do kopru a podpora šla s ním. A od toho máme Elite mod.

    A i když jsem zažranej fanoušek všeho na co se připlácne W40K, počkám si než si koupím DoW3. Vyděl jsi jak bude vypadat MP? War of the f*cking ancients... Jediný MP mód je template pro MOBA. "Děláme to pro fanoušky série" HA
  • Viděl někdo jaký "úžasný" mod do MP dostaneme?
  • Veskoslav
    Ano Maxíčku. Ty jako správný velký kluk to přeci nemůžeš hrát. To je pochopitelné.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit