Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 1000 asi těžko :D
    Budem rádi, když to bude 100 vs 100
    Taky záleží, co z toho tvůrci nakonec udělají. Neuvěřím, dokud to neuvidím. Takový řeči jsem slyšel u jiných MMO, že veškeré řeči beru s velkou rezervou
  • něco mi říká, že jestli tam budou bitvy pro 1000 hráců, s titány, vozidly, letectvem a podporou orbitálního bombardování, tak se vypaříš za půl vteřiny i se supermanem v terminátorské zbroji, když do toho bezhlavě vlítneš *1*
  • O to mi nejde. Já mám raději obyč vojáky, než nějaký super/ultra drsňácký mariny a podobnou ''verbež'' :D
    Jako křehký voják by tě to nutilo více přemýšlet co dělat, jak přežít a ne bezhlavě do všeho vlítnout, jak je to v oblibě u jiných. Ale celkem bych si střihnul roli třeba kaskrina
  • Kozy
    To určitě ne, ale když si to srovnáš s Impériem, řekl bych že mají nejblíže k nějakému tomu "dobru". Ale samozřejmě kecám, páč ve W40k je pouze zmar.
  • obávám se že gardisti ve hře by narozdíl od těch od Abnetta neměli totálně neprůstřelný plot armor *3*
  • Já CHCI IMPERIALNÍ GARDU! :D
    Nezlobte se, ale jsem trošku zmanipulován knížkama od Abnetta (sérií o Gauntovi a jeho duchách) a hrát za vojáka IG a být jedním z tisíců v první řadě válečné řady je můj sen :D
    Taky si přeji už nejmíň 10 let, aby vznikla MMO na Warhammer 40000. Pro mě nejlepší sci-fi jaký může být.
  • Jack1947
    Dit je to Captain Obviouose. *15* *3*
  • Tak to nic nevíš o světě Warhammer 40000, svět nekonečných válek, utrpení, nenávisti a smrti (to je samozřejmostí. Přece jenom co čekat od sci-fi military že? :D
    Tohle není nějaký pohádkový svět jako je Warcraft, Starcraft, Pán Prstenů a nebojím se říct i Conana. Warhammer je nejvíce propracovaným světem, který se stal základem vdechnutím života Warcraftu a Starcraftu (a Diablu). Jen si trochu pohledej a uvidíš, jak jsou jednotky a rasy z těchto her podobné právě Warhammeru ;)
  • TheGGG
    No jo, měli jsme s One direction a Miley Cyrus jednu velkou private party.
  • vesmírný komunisti co ovládaj svojí rasu pomocí feromonů skrze kastu Ethereálů a dělaj z poddaných poslušné drony, na dobytých planetách přidávají do vody chemikálie ke sterilizaci aby se "místní" nemohli množit? to mi jako učiněné dobro nepřipadá *4*
  • Kozy
    Tau Empire
  • XorxoxTalarius
    Dik, super obrazek
  • Lawliet
    Víš o tom, že jsi tak blbej a právě jsi řekl, že můj táta š*kal tvoji emo matku? *15*
  • "Die Heterics Die"
  • Já jedině Ultramarines !!!
  • TheGGG
    Tvůj táta si nestěžoval *5*
  • PravyMonty
    http://31.media.tumblr.com/de21e9bad14e7bedf3cad2de13deb941/tumblr_mhrtioY5to1rddi3go7_250.gif
  • Lawliet
    Tvoje máma je emař.
  • Císařovo kladivo tě rozdrtí! Ať žije Imperiální garda!
  • mno ..vyzerá to že ak dožijem vydania tak to bude po AoC druhá mmo ktorú zahrám... *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit