Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • slavek.skara
    https://www.youtube.com/watch?v=4N0D3HBqRqU

    Když Space Marina tak Space Marina no :)
  • wenceslaus
    Chybí mi tam Warp Spiders, ale ti by se asi implementovali těžce.

    No nic. Swooping Hawks taky dobrý. Víííííí! :-D
  • Necroni asi nebudou co? )
    • kto by za nich chcel realne hrat? ked sa hybu ako slimaky(hlemyzde)
      • Já třeba )
      • Veskoslav
        Jedni z nejhorších nepřátel, co peklo vyplivlo, a většinou když se probudí, tak vyhladí vše okolo, ale jo, říkejme jim slimáci.
        • jo, slimaci, rychlostou pohybu.. uz si viem predstavit ako by sa s nimi bojovalo...vsetky ostatne armady by sa na nich vyfakovali a mlatili sa medzi sebou, nez sekat 1 necrona 2minuty
          • wenceslaus
            Pochybuju, že by měli Necron Destroyers takový problém :-) Nebo Tomb Blades. A popravdě nečetl jsem nikde, že by byli tak moc pomalí.
            • skor z prveho Dawn of war, stolnu hru som nehral
            • wenceslaus
              Já taky ne. Ve stolní W40k určitě. Jen jsem si říkal, že třeba myslí něco z knížky nebo tak...
            • jinak maj Ghost Arky, teleportační portály v Monolitech a ty prokletý letadla co je teleportujou přímo na zem, o mobilitu bych se nebál :)
          • Veskoslav
            Nesuď podle sebe. Navíc pokud vím, tak polovina armád Necronů jsou vybaveny teleporty na krátkou vzdálost a takový Stahovač je sice pomalý, ale když se k Tobě už dostane, tak jsi mrtvý. Nemluvně o tom, že vydrží mnohem větší palbu z ručních zbraní než zbroje Elderů či SM.
            • emluvně o tom, že vydrží mnohem větší palbu z ručních zbraní než zbroje Elderů či SM.
              ved presne toto pisem, omnoho viac vydrzia, nikto s nimi nebude chciet bojovat
            • Veskoslav
              Tak oproti elderským jednotkám jsou pomalejší (vlastně jediné, kdo s nima pravidelně X stlatí válčí), ale jak jsem psal výše, polovina jednotek jsou vybaveny transportéry na krátkou vzdálenost, takže to podle mě vyváží.
            • wenceslaus
              Flayed Ones. Ti jsou pomalí? Ve hře se umí teleportovat mezi nepřátele a pobíhají stejně čile, jako třeba pěší Astartes.
            • Veskoslav
              Si teď nevzpomenu na anglický název. Jsou to jednotky Necronů, co své exoskelety obalují hnijicími cáry masa poražených nepřátel.
            • wenceslaus
              Coje to Stahovač?!
      • wenceslaus
        Ehm... Wraithti maj na tohle vlastní názor :-D
        • no doobre, par sa tam turboslimakov najde :))
  • mě se to líbí, jen doufám že přidaj i motorky, když už se budeme pohybovat po té obří mapě
    • slavek.skara
      To já si doufal že si zalítám s Valkyrou nebo Thunderem :)
  • slavek.skara
    Hmm Space Marina (Space Wolves nebo Ultra) ale raději bych gardu :(
    • oni vynechali nejslabší jednotky či ekvivalenty gardy u všech ras, Chaos nemá Cultisty, Eldaři nemaj Guardiany a SM nemaj Scouty a Orkové zas nemaj Gretchiny
      • Já doufám, že cultisty, guardiany, scouty a gretchiny půjde kupovat za body, bude je ovládat compl, ale hráč jim bude moc udílet rozkazy typu: zaútočte tam, držte pozici, spáchejte sebevražedný útok. V podstatě hráč by dělal to, co komisaře pro gardu. No, ale teprve uvidíme, jak to dopadne.
      • TheGGG
        Ale simtě, garda rozhodně není slabá. Takový Catachani, nebo Death Korps of Krieg uměj pořádně natrhnout pr*el.
        • neřekl bych že si v něčem zadají s Cadií, kde je každý už od narození automaticky naverbován do armády a celá planeta je jedna velká vojenská základna a výcvikový tábor, všichni gardisti jsou drsní, ale ne tak jako Chaos či SM, pokud to tedy nejsou Gauntovi duchové *4*
          • TheGGG
            tak jasný, ale jak u chaosu, tak u impéria je mariňáků jen malí procento. Však Gaunt narazil na mariňáky chaosu snad jen jednou, pokud se nepletu. Proto doufám že hra nebude armády chaosu a impéria prezentovat tak, že tam je 90% mariňáků a pak nějaký podřadný zbytek. Já bych klidně za nějakého nechutného a olezlého odpadlého gardisty hrál.
      • slavek.skara
        hmmm Kasrkin není moc zrovna slabej :)
        • Veskoslav
          Tak to už ale není obyčejná garda, že:) Ogryni jsou také součástí gardy a také je nepovažuješ za základní pěchotu Císařství, ne?:)
          • slavek.skara
            No pořád vypadají jako lidi :-D A co je v Gardě to se počítá :)
            • Veskoslav
              V gardě jsou i Psycheři a no ti moc lidi už nejsou *1*
        • to neni, ale vyplívá z toho že až gardu přidají, budeme stejně hrát jen za veterány a obyčejní guardsmeni a conscripti tam budou jen jako AI meatshield.. což není zas tak na škodu
          • slavek.skara
            Ok no dává to smysl....tak snad alespoň Wolfové tma budou :)
  • TheGGG
    Ehh se*e pes na Tau, radši bych tam viděl Dark Eldar. Z této nabídky je Chaos raptor jasná volba.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit