Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • proč myslíš? Eldaři budou klasickej glass cannon, křehcí, ale palebnou silou strčí Mariňáky do kapsy no a Orků budou prostě hordy, takto to ve 40k fungovalo vždycky a snad bude i v počítačové podobě, to se zatim moc hrám nepovedlo. Tento systém je super v tom, že dost znemožňuje sólování, pokud nebudeš hrát za nějakou extra hrdinskou jednotku, nemůžeš si zkrátka dovolit běhat sám po mapě a kosit všechny, musíš se držet ve squadě a spolupracovat s ostatníma, což jen prohlubuje ten 40k feeling, jestli se jim tohle povede dovést do konce, tak klobou dolů. Pokud chceš hru, kde s jednim Mariňákem vykosíš 1000 nepřátel, dej si single Space Marine, tohle je jiná hra.
  • TheGGG
    minimálně ve hrách už se orci a eldaři pěkně okoukali... to chce Tau atd...
  • TheGGG
    pfff, elitní jednotky gardy by tam rozhodně nedělaly ostudu... dát tam pár... já nevím... třeba Maccabian Janissaries, Catachan Jungle Fighters atd. rozhodně by to bylo víc cool... myslím, že 8th cadian už tu byl víc než dost... Harakoni Warhawks by taky byly mega cool...
  • TheGGG
    což je pěknej bullcrap, protože pak mariňáci vpodstatě ztrácej smysl...
  • Garda jede hodně na vozidla, která jsou v současném stavu hry celkem OP, uvidíme až přidají nějaké těžší kousky, třeba Land Raidery, jak to s tim zamíchá
  • taky jako správný fanoušek a vášnivý sběratel 40k už hraju alfu, a musím říct, že ke stolnímu 40k to má hodně blízko, ovšem, nesmíš čekat že budeš hrát za movie/book Marines co jsou v podstatě polobohové, ale za postavu co má výdrž zhruba na úrovni stolní hry, to znamená, že bez squady se pod palbou vypaříš v pikosekudně, je vidět, že se v tomto inspirovali spíše 40k rulebookem než romány, což je podle mě dobře
  • XorxoxTalarius
    Rekl bych ze z toho duvodu ze jsou nejrozsirenejsi ...
  • XorxoxTalarius
    No vzhledem k tomu ze garda spoleha na svoje mnozstvi, nejpravdepodobnejsi moznost jak budou pridani bude FreeToGuard. Kde bude F2P.
    A rozhodne to bude prave Cadia, je nejznamejsi a jeji modely bude nejjednodusi udelat, ale zkus obetovat neco Tzeenchovy a treba utka lepsi cesticku
  • TheGGG
    Běda jim, jestli někdy v budoucnu dodaj DLC s imperiální gardou a budou to zas ti otravní cadianci... *12* *12*
  • TheGGG
    no jo, z nějakýho blbýho důvodu musej tydle čtyři otravný rasy bejt všude... eldaří zííííív
  • warhammer je srdcovka...ale...mi to prišlo ako lego..:/ z videa..tak bojim bojim..:/ *13*
  • sarin
    Musím povedať, že ma celkom hnevá, ako všetky hry z WH:40k vyzerajú ako Bčkové zlátaniny. Je to ideálna predloha na masívne AAA tituly, bral by som kludne sériové pseudo-RPG ala Mass Effect, ale značku vždy dostane nejaké pochybné štúdio, fondy sú limitované a v konečnom výsledku je hra veľmi horkosladká pri pomyslení čo by mohlo byť, aj keď samotná hratelnosť zlá byť nemusí. *12*
  • XorxoxTalarius
    Tak leto 2016 muze byt klidne i srpen a vubec bych se nedivil kdyby to vydali az v zari/rijnu. Rozhodne ale musim rict ze hra je zabavna uz ted, ikdyz ma svoje mouchy.
    Ovsem s klidnym srdcem bych ji nedoporucil koupit v EA (zvlastni ze ta zkratka charakterizuje jednu demonickou spolecnost), pokud clovek opravdu neni velky fanda, tak se vyplati pockat a zbytecne si nekazit dojem. Minimalne pockat na to nez tam budou vsechny 4 rasy, pripadne implementovany PvE ...
  • XorxoxTalarius
    Mam, hraju a ten pocit ze jsem na bojisti W40k tam je stridave, kdyz bojujes proti/s organizovanou skupinou, tak si opravdu pripadas jako ve Warhammeru. Okolo tebe umiraji tvi bratri, padaji nepratele, z nebe se snasi smrt za pomoci jet packu a tvuj tyl nici jednotky na melee.
    Ano neni to dokonale a k dokonalosti tomu chybi jeste nejaky vyvoj, ale jakmile predelaji (opravy) melee, tak to bude velmi solidni rezba
  • XorxoxTalarius
    No mam notas s G960M a hraju na plne detaily a nemam problem s vykonem nebo jeho dropem, takze pokud ma nekdo prumerny stroj, mel by byt uplne bez problemu (G960 a i5 povazuju za prumer)
    Jinak v plne budou jenom orci, eldari, marinaci a chaos marinaci. Takze to si pockas
  • Kozy
    Díval jsem se na nějaký videa a vypadá to dost zle teda. W40K z toho teda vůbec necítím, spíš to na mě působí jako parodie.
  • TheGGG
    Zatím jsem na steamu nekoupil a podle komentářů je to prý neoptimalizované a brutálně HW náročné, tak zatím nevím... možná to bude dobrý důvod pro upgrade PC?... každopádně zatím toho ve hře stejně moc není... až dotlačí imperiální gardu jako hratelnou frakci, nebo dark eldars, tak asi budu mít zájem (asi určitě, protože w40k FTW)...
    BTW: Smutný se zas plete... v kanonu díry nejsou...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit