Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nightborne
    Zde ovšem dost možná bude ležet kámen nesouladu. Vermintide rozhodně není šermovačka. Je to zběsilá, dynamická, masová a hlavně čiročirá akce. Stojí krom bezpodmínečný spolupráce na poziční hře a dost bleskových reakcích v krizových situacích. Počet zabití dokáže jít v jedný misi i přes tisíc - ne, na šermířský finesy a realističnost tu vážně místo není ;).
  • nightborne
    Připojuješ se přes steamovskej "join game", nebo skrz ingame invite? Totiž, přes Steam mi to občas taky zlobilo, ale pozvánka přímo ve hře mi fungovala bez problémů.
  • Hru mám od včerejška a strašně mě to chytlo. Nevím proč ale s kamarádem se spolu prostě do hry nepřipojíme. Jakmile se dám připojit já na něj nebo obráceně tak "connection timeout" (povedlo se nám to jenom jednou a od té doby ani ťuk). Když se připojujeme přes někoho jinýho tak to funguje. Koukal jsem že na steamu to řešilo víc lidí. Nemá někdo radu čím by to mohlo být?
  • Ze všeho nejvíc mě zarazila ta podivná vzdálenost, na kterou trefíte nepřítele. Spíš to připomíná střílečku než šermovačku. Něco jako instantní hůl v AC:O, která se po sundání ze zad protáhne cca o 150cm, tady je to ale ještě o dost horší. Třeba někdo pochopí, kam tím mířím.
  • Mě hlavně přijde divné porovnávat hru, která se snaží přiblížit reálný život vidláka ve středověku a hru z fantasy světa, kde existují gerojové, kteří sami kosí stovky nepřátel, démoni, kouzla, různé fantasktní stvoření atd...
  • Pleteš si LOOTBOX a LOOTBOX... pleteš jabka a hrušky, respektive si absolutně nepochopil, jak ve hře funguje loot, a proč všem vadí ty opravdové lootboxy, o kterých ty tu mluvíš. Bež si doplnit znalosti, než zase něco napíšeš... šup!
  • A to tu ještě žádná nejsou :D
  • No... ono to máchání mečem ti vystačí tak na první obtížnost, a i tak budeš chcípat znova a znova. Je tu taky systém krytí, bez kterého si neškrtneš, dále můžeš nepřátele odhazovat, máš tu speciální schopnost pro každou postavu a její archetyp, máš tu systém lootu, a vybavování předmětů... Hele má L4D něco z toho, jiná ligo?
  • Ty hošku... už to svinstvo nefajči...
  • Harshday
    Pokud chceš, můžu tě protáhnout hrou a vysvetliz vše co a jak, můžeš si mě přidat, nick na steamu je stejný jako zde. Hraje to spousta lidí z mého friendlistu, takže nebude problém poskládat plnou grupu.
  • nightborne
    Pokud nemáš zbraň, co chodí přes armor (obouruční kladivo, sekera, armor piercing kuše atd), musíš stormverminy zabíjet do hlavy. Jestli hraješ legend, jistě jsem ti ovšem neřekl nic nového =)).

    Dedikované servery se opravdu chystají ;).
  • skaven
    gratulujem, ja na 50% zhebavam uz na veteran urovni
  • Majkl
    a láhve v polici nedodržují fyzikální zákony, 0/10 *1*


    https://image.ibb.co/buuW7x/20180318121522_1.jpg
  • To sis to asi s něčím popletl. WH Vermintide rozhodně není strategie a srovnání s LoLkem je taky nesmysl.
  • to je jak u FPS...copak ti vadi u DOOMu nebo Unrealu ze pobihas, skaces a ,,kosis,, hromadu nepratel raketometem ?

    U KCD si hrajou na realnost, ale vysledek je stejne dost divny a to nemluvim o hromadnych bitvach...tam snad je i V2 realnejsi :)
  • Jsem až po uši zažranej do KC:D a začíná to bejt problém: hry typu Vermintide 2 mi přijdu primitivní a ošklivý. To vám nevadí, že metrovým mečem kosíte nepřátele na tři metry? Chápu, že je to celý postavený na hratelnosti, takže pohled zvenku je irelevantní, ale nezdá se vám tahle hra být na úrovni Candy Crash (skvělá hratelnost, návykovost, stovky milionů hráčů)? Btw Warhammer mám rád už od figurek a nechci tu nikoho urážet.
  • Tvl, o čem to mluvíš?? *1* *1* *8*
  • Koupil jsem si StarCraft 1 HD a uprimne nevidim duvod hrat tohle. SC HD jednoznacne lepsi strategie, a vubec nevadi, ze je 20 let stara. Toto mi pripada jako takove barevne LoLko pro mladsi publikum. Ale 9/10 je teda silne prehnane.
  • Doufam, ze jeste predelaji nejtezsi obtiznost a oddelaji 90% stormverminu, kteri jsou uplne vsude. Maji vysoky armor a jedine co zpusobuji, tak ze polovina zbrani na Legendu je naprosto nepouzitelna. Cataclysm obtiznost v prvnim dile byla lepe udelana.
    P2P bylo i v prvnim dile s tim rozdilem, ze pri padu hosta v puli hry se clovek prepojil na nekoho jineho z party a pokracovalo se tam kde to spadlo. Predpokladam, ze ve V2 to brzo opravi.
    Uplne nejlepsi by ovsem bylo, kdyby udelali dedikovane servery. Na nizsi obtiznosti to cloveku asi tolik nevadi, ale na tezsi obtiznost, kde umrete na 2 rany se budete kvuli spatnemu pingu odpojovat a hledat lepsiho hosta, protoze si nemuzete dovolit hrat ani s pul sekundovym lagem.
  • Perlička: na Vermintide 2 pracovali slovenskí a českí výtvarníci - majú na svedomí okrem iného hlavné postavy, intro a napríklad i obal hry.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit