Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kde by byl dneska Vávra kdyby nebylo Zdeňka Bakaly? To je jediná výhoda že Bakala má fakt hodně peněz takže Vávra může kutat to svoje veledílo do nekonečna.
    • Nemůže, on ani ten Bakala, ať si o něm myslí kdo chce co chce, neni pitomej, že by jen tak z čirýho nadšení lil prachy do WH. Ty prachy do nich dal s vidinou zisku a co vim, tak se mu ty průtahy už moc nelíběj, ale co s tim, je potřeba to "doťuknout". Takže to, že by prostě jen tak z nudy cpal dalších X let peníze do WH, resp. do KC, to se opravdu nestane (leda by upadl z jahody na znak).
      • No žádnej ekonomickej génius ten Bakala taky nebude. Ale prostě má prachy tak si může dovolit jít do ztrát, což bude případ i WH tuším.
        http://www.borovan.cz/2579/luxusni-firma-manzelu-bakalovych-prodelala-141-milionu
      • Tak hlavne ze koupit podil v Gamescape byl velmi promyslenej tah
      • víš o celé situaci prd tak nemel jako kdybys do toho byl zainteresovanej blbečku
    • Ne, takhle to opravdu nefunguje.
  • KC:D vyjde rok a den po vydani HL3.
  • Ještě je potřeba doladit vliv požitých potravin na stolici *2* Na druhou stranu, pokud mají na vývoj dost peněz, tak není kam spěchat.
    • Bakala to zacaluje
      • Chtěl bych vidět, koho má na výplatní listině. Nějaké Warhorse se v tom opravdu ztratí :o)
      • Super ...hornici uz otviraji sampanske.
        • Těm to je fuk.Zabezpečí je česká levice protože to jsou jejich potencionální voliči *3*
        • muj tip je Cerven 2018
  • jamar28
    Jedině dobře. Beta je zatím jenom pro kochání se krajinou, mně osobně naprostá většina questů vůbec nešla splnit (NPC se se mnou odmítaly bavit) a k té bitvě jsem se vůbec nedostal. Ono teda vzhledem k tomu, že boj zatím nevypadá extra dobře asi ani není o co stát.
  • a propo, co star citizen? nemeli vydat uz tu squadron 42?
    • jo letos by ji mel vydat...zatim to nijak nezpochybnili, ale moc tomu neverim
    • uzavíráme sázky, jestli vyjde dřív KC nebo SC? *1*
      • rohlos
        Jsou to jediny dvě hry, který jsem kdy backnul, takže budu vítěz v každým případě... *1*
  • Sr_Lobo
    Upřímně nechápu proč by to někomu mělo vadit, viz co napsal "TheLordofTheAllNonsense" - prostě čím víc času budou mít tím větší možnost, že to nebude špatný a už vůbec nechápu proč někdo přeje Vávrovi neúspěch už z principu.
    • tomekbobek
      Třeba si neni jistej, že to do roku 2017 přežije :D
    • Pac mistr se uz roky nechava slyset, jak to jde i s mene prostredky, rychleji a bez idiotu, kteri kazi vyvoj her obecne. Napr:
      http://games.tiscali.cz/tema/dalsi-warhorse-blog-jak-udelat-lepsi-hru-s-mene-prostredky-58873
      • Sr_Lobo
        A to je důvod k nenávisti a prvoplánovému hatovaní autora a produktu, který tě nic ještě nestál pokud si sám předem nepřispěl? Jestli jo tak to teda stačí fakt málo.
        • Ja ho nehejtuju. Jen to vidim tak, ze ma argumenty desetiletyho Jardy. A za tim si stojim a lze mu je jednoduse vyvratit.
          • jinak ty minuska tam jsou na pc pod nazvem "nesouhlasi" a docela chapu, ze s nim nekdo nesouhlasi, obzvlast bakeri.
            Davat vahu svemu argumentu tim, jestli jsem prispel nebo neprispel ale nehodlam. Kvuli tomu jsem snad nikde neprispival, ne? Abych mohl pak kritizovat. Nebo jo?
    • Můj dojem: protože neskousnou Vrávovo megalomanství (což megaloman je). Ale myslím, že už vcelku vystřízlivěl.
  • Staci amatersky odhad podle stavu a postupu vyvoje a jenom snilek mohl ocekavat vydani v tomto roce. Nevadi, pokud to bude ke prospechu veci, at to vydaji klidne az na Vanoce pristiho roku.
  • ten games prehravac je nejlepsi, meli by ho zpoplatnit
    • platit bolestné každému, kdo si v něm pustí video *1*
      • jsem to zpustil, chtel jsem preskocit zacatek, chvili to loadovalo, pak to spadlo

        ok, na druhej pokus uz se to sice pretocilo, ale bylo to trhany, ze se to nedalo ani poslouchat, na vic pokusu jsem nemel nerf
  • a) Tahle zpráva myslím nikoho nepřekvapuje
    b) čím více budou mít času, tím pro nás hráče (doufám) lépe
    • Krescz
      nene takto to nefunguje, ještě se budeme divit jak hra ve výsledku bude vypadat v porovnání s tím co nám slibovali *15* a vidím to na červen 2017 *1*
      • Vždyť tohle není Gearbox, Bethesda či Remedy Entertaiment. Já jim věřím. Máš nějaký špatný dojmy z toho, jak to kde funguje. Já to vidím prosinec 2017. Kromě toho jsem na Kickstarter nedal ani vindru, takže pro mě předvedená platí. Jestli Vávrův projekt je jen hoax, tak to pak půjde mimo mě, a zbyde jen dojem.
      • prosinec 2017
  • *1* *1* *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit