Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jamar28
    Nejde jen o hezkou grafiku, ale o to, že to prostředí je autentické a vypadá opravdově. Má logiku. A vesnice zrovna tak. Když to srovnám třeba se Skyrimem, je to propastný rozdíl.
  • boubinsky prales? *1*
  • Magister_Peditum
    Pokud někde v okolí máš autentickou krajinu 15. století, tak ten argument beru... *15*
  • To vubec neres. Hlavne, ze je to pekne na screenshoty, treba jako Arma :-P
  • plechovka, nejsem programátor, nikdy jsem IT nestudoval, takže jsem spíš samouk a nejspíš tomu moc nerozumím. V minulosti jsem to GPU computing zkoušel a nakonec jsem zůstal u CPU, protože jsem jednak neměl moc dobrou kartu a ten PCT (parallel computing toolbox) ještě nebyl tak vypracovaný. Myslím že dnes je to už jinde.
    Je možné že je to jak říkáš - pak by to nemělo smysl takto dělat. Ale cykly nejsou jediné co počítám, počítám i hodně velké matice, hledám vlastní hodnoty a vlastní vektory a na toto je urychlení patrné, viz třeba tady
    http://www.mathworks.com/videos/parallel-computing-tutorial-quick-success-with-parfor-3-of-9-91565.html
    hledání vlastních vektorů a hodnot u matice se urychlí z 8 na 2 sekundy, tj. je to 4x rychlejší. Kdyby se mi tak podařilo optimalizovat ten kod, tak by třeba jednu iteraci nemusel počítat půl hodiny, ale jen deset minut. Ono už je rozdíl, jestli na výpočet čekáš třicet hodin nebo deset hodin.
  • Lenze Zaklinac je hra tiez z tohto reigionu a tu sa teda vela tych hier netvori. Tak isto tento rok ma vyjst velke DLC pre Zaklinaca. Nemyslim si ze by boli priama konkurencia ale tak ako bude porovnavany zo Skyrimom (zvlast asi tu :-)) tak bude porovnavany aj so Zaklinacom.
  • Na to muzu jit do lesa, kdyz chci fotorealistickej les. Hlavne at tam je nejaka zabavna hra. Coz zatim moc nevypada. na technologickych dem lesa na cryenginu je plno :)
    https://www.youtube.com/watch?v=Op67oG0nqYA
  • duchod netreba ani malovat, neb se ho nikdo z nás nedožije
  • lol to mě ani nenapadlo, mam pocit ze tam denuvo nedá
  • jamar28
    Jo ta grafika je úžasná a hlavně krajina je reálná a má logiku. Vypadá to jako autentická česká příroda. Místy fotorealistické.
  • Důchod netřeba počítat. Stačí namalovat... *15*
  • krajinu již maji, ted už jen dodelat tu hru (questy, príbeh, souboje, AI). Ale verime že v roce 2017 je to tu jak na koni.
  • ChyrenCZ
    Tak je pravda, že to vypadá úžasně.Někteří lidi v tý hře jen tak chodí a screenšotují si do galerky. To je samo o sobě vizitka špičkové grafické práce. Otázka je, jestli to bude i herně zajímavé. A jestli to někdo do doby, než se vydá full verze, neudělá lépe jinde. Musím říct, že jsem nikde nic podobného neviděl. Takhle vykreslenou krajinu, tak precizně a různorodě na jedno téma - les. Držím pěsti. *4*
  • no vidim, ze tomu moc nerozumis. v matlabu nedelam, ale dost pochybuju, ze jeho paralelni for umi paralelizovat i v ramci jedne iterace (mozna jo, ale divil bych se). pravdepodobne to bude stejne jako treba v OpenMP, jednotlive iterace se namapuji (podle nejake politiky planovani) na vlakna a bezi vzdy nekolik iteraci naraz. Jestli ti bezi jedna iterace pul hodiny a matlab funguje takhle, tak cuda pro to neni to prave. Ta uloha ma hrozne malou granularitu a tak by na to byl klasicky CPU mnohem lepsi, protoze vlakna na CPU jsou nesrovnatelne vykonejsi nez na GPU. GPU vlakna jsou vykonnostne slaba, ale muze jjich bezet naraz ohromne mnozstvi, klidne 100 000. To je idealni treba pro vektorove a maticove operace, protoze muzes pocitat 100 000 prvku naraz, jenze to jsou jednoduche operace.
  • Mopped
    Jenomže si nikdo nic nepředplatil a nikdo si nic nekoupil.
  • uvidíme jestli tam dá Denuvo
  • ucho
    to, co je zveřejněné v betě, nebude jen to, co mají. stále určitě pracují na zbytku a to, že v betě není vidět žádný dramatický posun, vůbec neznamená, že netvoří další obsah o 106.
  • "hejteři tady plivou na hru, a ve světě se rozplývají"
    - ve světě je to bráno jako menší nezávislá hra od neznámého studia a neznámého Daniela Vávry. V tom případě to vypadá dobře. ;-)
  • to že má tisíce procesorků k dispozici neznamená, že počítá tisíckrát rychleji. V praxi to vypadá nějak takto
    http://images.nvidia.com/content/tesla/justthefacts/fact1-chart.png
    modré je CPU a zelné GPU.
    Já nevím jak to přesně hardwarově funguje, ale myslím že ty procesorky v grafické kartě si to taky nějak dělí ty výpočty. Tj není to tak že jeden procesorek by počítal jeden cyklus nebo jedno vlákno. Ale nerozumím tomu zas tak do hloubky.
  • Koukej tam Vávra udělat i českej dabing, jinak ti ty anglicko-německý verze naboucham do zadnice.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit