Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • s p.Vávrou jsem dělal 5-6let zpátky rozhovor o Mafii2, a už tehdy jsem z něj měl pocit, že si vezme jen tolik co zvládne.

    V této hře očekávám stejné, a hlavní plus je, že mu do toho nikdo nekecá, takže hra bude mít přesně to co on chce (ano narážím na 2K vedení s dílem MAFIA2).
    I kdyby se to protáhlo do roku 2018 a grafika už byla průměrná - i klidně zastaralá, tak o co jde. Nejlepší hra roku 2015-2016, ani jedna neměla tu nejlepší grafiku, ten nejlepší příběh.

    Před 3roky byl ohlášen Zaklínač 3, který mám jako TOPku, ale když jsem viděl včera datadisk Krev a Víno(Vodku), tak se mi to vážně nelíbilo. A to přoznávám, že jsem tuto hru projel každý metr a každý úkol.

    Fandím Válečnému koni a věřím, že to bude krásná vizitka do světa, že i my stále umíme dělat hry
  • Vavra na to jde uplne spatne. Nema smysl zde donekonecna omilat, jak je hra hrozna, nudna a nehratelna (to okusil kazdy hrac bety a ti uprimni to dokonce sami sobe i ostatnim priznaji). Je zrejme, ze vydat hru ve Vavrove vysnene podobe nebude mozne ani pristi rok ale ani ten dalsi. Coz je to, co jsem se snazil Vavrovi celou dobu sdelit. Koncept a design hry jsou zcela nerealne a vymykaji se Vavrovym schopnostem i jeho teamu (ktery urcite neni spatny, hru dle Vavrovych absurdnich pozadavku by zrejme nedalo dohromady zadne svetove studio). Vavra by se mel konecne probrat a zmenit koncept hry - napriklad z open world na uzavrenejsi pribehove rpg s moznosti rozsireni o dlc a dalsi pribehy a klidne i s upravou hratelnosti. Nikdo by mu to nemohl vycitat protoze kazdy clovek s iq vyssim nez 60 musel od zacatku vedet , ze Vavrovy sliby jsou odtrzene od reality a pokud ma Paskvildom vubec vyjit, bude se muset menit!
    • Mart9
      Co to je za blbost... Je to jenom o tom, že o tom vývoji víš příliš. Právě díky Vávrovo přístupu se na Mafii vzpomíná dodnes, ale tehdy o tom vývoji nebylo zdaleka tolik informací, natož abys tu hru hrál.
    • Sice každý máme právo na nějaký názor, a na každém je určitý podíl pravdy.
      Ale u tebe to zní, že jsi pouze skeptický, já bych to tak černě neviděl.
      Ten koncept si myslím, že by mohl fungovat. Ano snaží se to jít vlastní cestou, ale ten tým který na té hře je kvalitní. Člověk by se měl těšit, že vyjde něco fajn, než aby zatracoval už předem něčí práci.
  • To mě nepřekvapuje, snad se alespoň postarají o konzolovou verzi aby to nedopadlo jako Mafie...
  • a propo, co star citizen? nemeli vydat uz tu squadron 42?
    • jo letos by ji mel vydat...zatim to nijak nezpochybnili, ale moc tomu neverim
    • uzavíráme sázky, jestli vyjde dřív KC nebo SC? *1*
      • rohlos
        Jsou to jediny dvě hry, který jsem kdy backnul, takže budu vítěz v každým případě... *1*
  • Jack1947
    Aspon to nebude nedodělanej bazmek... i když kdoví no, je to holt velká hra. *7* *3*
  • Take your time! Good Luck
  • Princ.Jablon
    No...mě ta "beta" (aka Alpha) běžela tak strašně...že jsem to radši smazal abych nepřišel o nervíky, PC odkoupenej z NASA doma fakt nemám, a kdybych měl hodnotit podle toho co vypustili, tak bych měl opravdu smíšené pocity
    • To chce čas...optimalizace se bude určitě teprve řešit *4*
    • Still
      Je to jen netknutý (aká neoptimalizovaný) CryEngine3 *3*
      Proto to jede tak strašně.
      • Princ.Jablon
        No...to doufám, nicméně označovat to technický demo za "betu", jen proto,m že betu slíbili mi přijde docela sprostý a nebudí to moc důvěru
      • Bavime se vsichni o tom stejnem enginu, Cryengine 3, na kterem bezi nekolik mobilnich her? *1*
        Pro priklad Collectables nebo Fibble - skvela hra mimochodem.
  • Asharak
    Jo, Witcher 3 taky vyšel později, a jak dopadl hrozně co. Co teprve Warhorse, který není tak zkušený jako CD Projekt, to bude daleko větší brak... nebo je na tom něco špatně?
    • Na tuhle diskuzi jsem kliknul, protoze je mi jasny, ze na hellboye se strhne hate wave. Ale ze se obujes do Witchera a zrovna tady jsem necekal lol. Spatny den ve skole?
      • ono i to pomine, az lide zapomenou ty jeho hejty, kde vychvaloval do nebes prvni dva fallouty a to, ze nebyli zadni sraby a dali tam ty deti. Stejne tak snad jednou vysumi i to, ze GTA je "debilni" a Rockstar to poradne neumi, nemluve o jeho lasce ke Skyrimu a Falloutu 3... Vlastne skoro ke vsemu :-D Dodnes mne nejak zustavaji v hlave ty jeho argumenty (napr. ze pc sviti pod vodou atd) :-D
      • Asharak
        Takže podle tebe Kingdom come by nepomohly ani 4 roky odkladu? Začal už si ty chodit do školy?
    • Dopadl hrozne pro 5 lidi ze 100. Takze nemas pravdu.
      • Asharak
        Přesně! *7*
      • Asi tak, pár haterů z fór který vlastně nemají rádi skoro nic to odsoudilo, zbytek světa před ním padl na zádel.. protože je to fakt top... takže ne 5 ze 100, ale 1 ze 100 :)
  • Tak to posunuli na 2017 nebo přestali uplně makat?
  • To se dalo čekat. 2017 navíc také není reálný termín. Bude to průšvih.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit