Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No a natočia to v 2K rozlíšení *1*
  • Doufám, že to celý bude dabovat Notch. :D
  • Co když to bylo jen špatně pochopeno a půjde o film typu The Social Network. O tom jak Notch k penězům slávě a nevěstě přišel :)
    • Jack1947
      http://www.csfd.cz/film/331064-minecraft-the-story-of-mojang/ neco takoveho i kdyz dokumentarniho tady uz je... spis to bude obycejnej warner brosackej vyplach z kosticek.
  • filmy podle her jsou z 95% sra*ky a mc (total sra*ka) jako film - to skončí špatně
    • Stejne tak naopak ... to bude zase srajda ....
  • Hank90
    žiadny block buster :) nebude, Notch twítuje: Someone is trying leak the fact that we're working with Warner Brothers on a potential Minecraft Movie. I wanted to be the leak!
  • Co s tim filmem podle minecraftu mate vsichni za problem jsem proste nejak nepochopil...
    • Erien
      Nemá to žádný příběh, žádné pozadí a ani graficka stylizace minecraftu se na film nehodí. Přijde mi to jako blbost.
  • Minecraft... a... ehm... FILM?! No do prd3le, vidim, ze uboziaci v Hollywoode uz musia byt sakra na mizine, ked VOBEC pristupili na fakt, ze by mal vzniknut film podla Minecraftu. To uz snad fakt nie je mozne, co sa clovek priam kazdy den dozveda... *11*
  • Radsej by som prijal Half-life film bolo by to ovela zazivnejsie *3*
    • Néé, jenom to ne. Díky kvalitě filmu to pak vypadá, že hra stojí za Odpad!
      A dokážu si představit to rozhodování: Hmm, která hra má velký odbyt? Hmm, co třeba MineCraft, ten hrajou miliony lidí. Uděláme film s tím názvem a prodáme miliony kopií a budeme bohatí. Jupí.
  • Je normální, že druhá strana příspěvků má 500 Internal Server Error?
    • Kr.Pa
      Začíná to tu být tradice
    • vlastik.plaminek
      Kdo ví, třeba nová forma cenzury *1* Nechce se nám mazat tak to zabugujem a je klid *1*
  • Proč by ne. Ovšem mně by se ohromně líbil film ze světa The Elder Scrolls - třeba něco na téma příběhu Skyrimu. Mít prachy, hned bych do toho šel.

    Když se podívám na totální odpad s naprosto idiockým příběhem, který se tu a tam natočí, je mi fakt líto, že se nevyužije potenciál některých dobrých herních příběhů.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit